ساخت فصل دوم سریال «ارباب حلقه‌ها» تایید شد

در حالی که هنوز فاصله خیلی زیادی تا موعد پخش سریال «ارباب حلقه‌ها» ساخته شبکه آمازون پرایم داریم، استودیوی سازنده شک ندارد که علاقه‌مندان خواهان ساخت فصل دومی برای آن خواهند بود.

به گزارش ددلاین، مجموعه استودیوهای آمازون طی قراردادی جدید برای تهیه‌کنندگی سریال تلویزیونی ارباب حلقه‌ها، با شورانرها به توافق رسیده و برای ساخت فصل دوم برنامه‌ریزی خواهد کرد. جالب است بدانید این موضوع به این معنا است که فرآیند تهیه فصل نخست سریال با وقفه‌ای کوتاه همراه می‌شود.

بعد از ضبط و فیلم‌برداری دو قسمت ابتدایی سریال ارباب حلقه‌ها، روند تولید برای مدت ۵ ماه متوقف خواهد شد تا تیم خلاق تهیه‌کننده بتوانند المان‌های داستانی مجموعه را به گونه‌ای کنار هم قرار دهند که ماجراهای ارباب حلقه‌ها برای فصل دوم نیز ادامه داشته باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، دست‌اندرکاران و بازیگران سریال بعد از ۵ ماه با ایده‌ای بهتر و روندی متفاوت از قبل، فیلم‌برداری را ادامه خواهند داد. بدون شک برقراری ارتباط بین دو فصل و پیمایش داستان به صورت بهینه، نیازمند تحقیق و بازخوانی ماجرا است و تهیه‌کنندگان می‌‌بایست از این مهلت ۵ ماهه نهایت استفاده را ببرند.

آنچه در مورد این سریال می‌دانیم حکایت از آن دارد که سریال ارباب حلقه‌ها به جنبه‌هایی از دنیای خیالی و عمیق تالکین می‌پردازد که در مجموعه فیلم‌های پیتر جکسون غایب بوده. حال باید دید این پیش درآمد تا چه اندازه‌ای پرداخته خواهد شد و آیا ممکن است باز هم برای فصولی دیگر تمدید شود یا خیر. نظر شما در این رابطه چیست؟ 

بیشتر بخوانید:

کارگردان و نیسنده قسمت جدید استار ترک

نویسنده جدید قسمت جدید fantastic beast

اعضای جدید تیم مایک در فیلم محبوب Bad Boys (قسمت جدید)

کمیک های پرطرفدار:

infinity countdown adam warlock

infinity countdown prime

منبع:vigiato