فیلم (Secret Window)

فیلم پیشنهادی (Secret Window)

اگه اهل دیدن فیلم هستید و دنبال فیلمی میگردین که یکم دور باشه اکشن ها و فیلم های تخیلی امروزی پیشنهاد میکنم این فیلم رو ببینید. فیلم پنجره مخفی یه فیلم روانشناسانه هستش که شمارو به فکر فرو میبره . اما اگه از اون آدمهایی هستید که فقط برای سرگرم شدن فیلم میبینید احتمالا زیاد از این فیلم خوشتون نمیاد .

فیلم پنجره مخفی بر اساس یکی از رمان های استیفن کینگ به نام “پنجره مخفی ، باغ مخفی” ساخته شده . استیفن کینگ جزو 3 نویسنده برتر جهان هستش که اکثر رمان هاش برنده جایزه شدن و خیلی فیلم های زیادی بر اساس داستان های اون ساخته شدن مثل فیلم شاهکار “رهایی از شائوشنگ”  . البته اکثر رمان های شاهکار این نویسنده بزرگ که مورد اقتباس قرار گرفتن خیلی فیلم های موفقی نشدن و پیشنهاد میکنم خود رمان رو بخونید و لذت ببرید .

همچنین بر اساس یکی از داستان های استیفن کینگ به اسم برج تاریک ، یه مجموعه کمیک به همین اسم توسط مارول منتشر شده .

فیلم پیشنهادی (Secret Window)
فیلم (Secret Window)

داستان فیلم :

فردی به نام مورت رینی که نوسنده کتاب های موفق جنایی است متوجه میشه همسرش بهش خیانت کرده و ازش جدا میشه بعد از جدا شدن از همسرش میره توی یه شهر کوچیک کنار یه دریاچه زندگی میکنه . تا اینکه یه روز مرد غریبه ای به اسم جان شوتر به دیدنش میاد و میگه که تو یکی از داستان های منو دزدیدی و به اسم خودت منتشر کردی . اما مورت رینی مدرک داره که چند سال قبل از تاریخی که اون مرد میگه اون داستانو منتشر کرده اما اثبات این موضوع خیلی سخت میشه و این درگیری باعث میشه زندگی مورت بیشتر از قبل به هم بریزه و اتفاقات بد و عجیب پشت سر هم اتفاق بیوفتن .

فیلم پنجره مخفی محصول سال 2004 هست و توسط دیوید کپ نویسندگی و کارگردانی شده. کارگردانی فیلم خیلی خوب انجام شده و نکات ضریفی توی فیلم قرار گرفته که ممکنه همه توی اولین باری که فیلم رو میبینن متوجه اونا نشن و از اونجایی که فیلم جوری نیست که چند بار نگاهش کنی به چشم یه فیلم ضعیف بهش نگاه میکنیم اما واقعا این طور نیست و پنجره مخفی ارزش چندبار دیدن رو داره بخصوص با بازی عالی جانی دپ که بسیار خوب توی لحظه های خاص ایفای نقش میکنه .

امتیازات :

imdb : 6.6 / 10 | rotten tommatos : 45%

نکته: کسایی که رمان “پنجره مخفی ، باغ مخفی” رو خوندن و میخان این فیلم رو ببینن در جریان باشن یه چیزایی تو فیلم با کتاب فرق داره بخصوص پایان داستان کاملا متفاوته البته اگه رمان رو خوندین فیلمش رو هم ببینید خالی از لطف نیست.شما آخر هفته ها چه فیلمایی میبینید ؟

بخوانید :

۵ تا از غم انگیزترین مرگ های Avengers infinitywar

۱۰ تا از شرم آورترین کارهایی که تور تاحالا انجام داده

اطلاعات سریال های مارول شبکه HULU

۱۰ فیلم برتر وسترن از نگاه کوئنتین تارانتینو

کم اهمیت ترین مرگ های Avengers infinitywar