صحنه حذف شده کاترین لانگفورد در فیلم Avengers: Endgame منتشر شد

سرانجام مارول صحنه حذف شده کاترین لانگفورد در فیلم Avengers: Endgame را در سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر کرد.

فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) به اتفاقات ۱۱ سال اول دنیای سینمایی مارول که با نام The Infinity Saga (حماسه اینفینیتی) شناخته می‌شود، خاتمه داد و حال قسمت چهارم فیلم Avengers (اونجرز) با شکستن رکورد فیلم Avatar (آواتار) به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای جهان تبدیل شده است. در این فیلم قرار بود شاهد حضور  کاترین لانگفورد، بازیگر نقش هانا بیکر در سریال Thirteen Reasons Why (سیزده دلیل که چرا)، نیز باشیم، اما صحنه او در فیلم حذف و حتی تا به امروز نیز منتشر نشده بود.

 حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، صحنه حذف شده لانگفورد در فیلم Avengers: Endgame منتشر شده است. سرانجام از روز گذشته سرویس استریم دیزنی پلاس کار خودش را آغاز کرد و این سرویس استریم حاوی یک برنامه مستند به‌نام Marvel Studios: Expanding the Universe است که در آن شاهد ویدیوها و تصاویری از فیلم‌ها و سریال‌های دنیای سینمایی مارول هستیم.

حال در بخشی از ویدیوهای منتشر شده در برنامه Marvel Studios: Expanding the Universe، شاهد تصاویر حذف شده از فیلم Avengers: Endgame نیز هستیم که در آن یک نسخه متفاوت از مرگ شخصیت بلک ویدیو نیز نمایش داده می‌شود، اما صحنه‌ایی که بیش از همه صدا کرده، صحنه حذف شده شخصیت مورگان استارک با بازی کاترین لانگفورد، است.

اینستاگرام ما