8.-Mr.-Fantastic

3 فکت عجیب از رید ریچاردز

رید ریچاردز یکی از شخصیت های مهم دنیای ماروله، از هر جهت نگاه کنیم این شخصیت اهمیت بالایی داره. اون یکی از بزرگترین نابغه های ماروله که شاید فقط تونی استارک یا بروس بنر بتونن بهش نزدیک بشن. همچنین رهبر یکی از گروه های مهم ابرقهرمانی یعنی چهار شگفت انگیزه. رید ریچاردز همسر خانم نامرئی و پدر یکی از قوی ترین جهش یافته های دنیای مارول یعنی فرانکلین ریچاردز هم هست. اکثر قهرمان های نابغه با استفاده از هوش خودشون کار های خاصی میکنن اما رید ریچاردز علاوه بر هوش قدرت جسمانی خاصی هم داره که بهش کمک میکنه توی کار های قهرمانی. شاید همه اطلاعات زیادی از این شخصیت داشته باشیم اما اینجا 3 فکت جالب رو راجب اون نوشتیم که شاید خیلی ها ندونن.

3. به لاتوِریا حکومت کرده

بله درسته دکتر دوم تنها کسی نیست که به لاتوِریا حکومت کرده. همیشه دکتر دووم رو به عنوان حاکم لاتوریا میشناختیم اما دشمن قدیمی اون یعنی رید ریچاردز هم وقتی در یک نبرد تونست به دووم پیروز بشه به حاکم لاتوریا تبدیل شد و تصمیم گرفت شرایط اونجا رو مدیریت کنه برای همین کار خودش رو ترک کرد و شروع کرد به بهتر کردن وضع شهروندا و از بین بردن تسلیحاتی که Doom ساخته بود. نکته جالب حکومت رید ریچاردز این بود که خودش هم بر خلاف هدفی که داشت در حال تبدیل شدن به یک دیکتاتور بود.

2. رید ریچاردز ویلن

رید ریچاردز در یونیورس ایلومیناتی دنیای مارول تبدیل شده بود به یک نسخه خیلی متفاوت از رید ریچاردز دنیای اصلی که همه میشناسیم و عاشقشیم. بعد از اینکه مگنیتو در طول جریان اولتیماتوم دیوانه شد و میلیون ها نفر رو کشت رید ریچاردز تصمیم گرفت مرگش رو جعل کنه و فقط هم این نیست اون پدر و مادر خودش رو کشت و بعد به هزاران سال بعد رفت تا زندگی کنه. کسی با هوشِ رید ریچاردز اگه تبدیل به ویلن بشه میتونه از خطرناک ترین موجودات دنیای مارول باشه.

1. به دکتر دوم کمک کرد که بن گریم رو بکشه

ریچاردز این کار رو مستقیما انجام نداد. اون قصد داشت تا دووم رو از جهنم برگردونه تا اونو به یک زندان توی یک بُعد دیگه بندازه. با اینکه به نظر میرسید جهنم توی حبس کردن Doom خیلی خوب عمل کرده اما رید فکر میکرد بهتر میدونه چیکار کنه و در طول انجام این فرایند شکست خورد که باعث شد Doom دوباره برگرده و چهار شگفت انگیز سعی کردن جلوی اون رو بگیرن که توی همین راه بن به قتل رسید و دلیل اصلیش تصمیم رید ریچاردز بود. این ماجرا یکی از داستان های خوب رید ریچاردز به حساب میاد وقوس شخصیتی خوبی داشت.

 


بخوانید:

۵ کمیک که باید تو فاز ۵ مارول استفاده بشه
ری فیشر: جاستیس لیگ ۲۰۲۰ را نجات میدهد!!!
بدترین کاستوم های کاپیتان مارول
تریلر کمیک thor 2020
بررسی کمیک Joker killer smile


instagram
COMICON-SHOP

دیدگاه خود را بنویسید

guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمیترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنت ها
امیرعلی

اون ر ریچاردز ویلن بعدا قهرمان شد و به دنیای اصلی اومد(البته قهرمان دیوونه ) و یک شورا هست بنام شورای رید ریچاردز که از رید ریچاردز های مولتی ورس تشکیل شده و این رید ریچاردز هم عضوشه!!!!!