اولین حضور مگنیتو در دنیای کمیک
x-men

اولین حضور مگنیتو در دنیای کمیک


اولین حضور مگنیتو در دنیای کمیک به سالهای دوری مربوط می شود زمانی که خالقان این شخصیت یعنی استن لی ، جک کربی و لری لیبر در اوج خودشان بودند .مگنیتو برای اولین بار در سپتامبر سال 1963 در شماره 1 از کمیک x-men وارد دنیای کمیک شد . اورجین این کارکتر از ابتدای حضورش تا اکنون تغییرات خوبی داشته است که بعدا در یک مقاله به طور کامل توضیح خواهیم داد .

مگنیتو یا اریک لنشر یکی از محبوب ترین ویلن های مارول است که طرفداران زیادی دارد . مگنیتو از دشمنان اصلی مردان ایکس (x-men) است ریشه اصلی این دشمنی مخالفت های مگنیتو با پروفسور ایکس بر سر این است که پروفسور ایکس اعتقاد دارد جهش یافته های و انسان ها باید با صلح در کنار هم زندگی کنند اما به عقیده مگنیتو میوتانت ها یا همان جهش یافته ها باید برتری خود را به انسان ها ثابت کنند .

اولین حضور مگنیتو در دنیای کمیک

در انتهای این کمیک جنگی بین مردان ایکس و مگنیتو اتفاق می فتد که در یک پایگاه نظامی جریان دارد که اگر فیلم x-men first class را دیده باشید متوجه می شوید از این کمیک اقتباش شده است . مگنیتو در فیلم های میدان ایکس بخاطر بازیگران خوبی که داشت توانست خوب بدرخشد و طرفدار زیادی جذب کند . در این فیلم که شروع داستان مگنیتو و پرفسور ایکس در دنیای فیلم است شاهد هنرنمایی زیبای Michael Fassbender در نقش مگنیتو و James McAvoy در نقش پروفسور ایکس بودیم . این فیلم با وجود اینکه حرف های زیادی که قبل از انتشار در موردش می گفتند توانست اثر خوبی را ارائه دهد و طرفداران این مجموعه را راضی نگه دارد همینطور زمینه ساز بقیه فیلم های x-men شود .


نظر شما راجب کمیک اولین حضور مگنیتو چیه ؟


بخوانید:

دیسی بیشتر از ۲۰ عنوان کمیک را کنسل کرد!!!
سه جوکر چه کسایی هستن؟
۱۰ تا از خشن ترین آنتی هیروهای دیسی
تاثیرگذار ترین رویداد های DC
سوپرمن نقشی شبیه هالک برای DC خواهد داشت


instagram
COMICON-SHOP