استرنجر تینگز : 5 تا از بزرگترین اشتباه های الون

استرنجر تینگز : 5 تا از بزرگترین اشتباه های الون

الون یکی از دلایل جذاب شدن سریال استرنجر تینگز است، در این مقاله به 5 تا از بزرگترین اشتباه هایی که الون تو سریال انجام داده میپردازیم.با کامیکان همراه باشید.

الون نوجوانی که دارای قدرت های خارق العاده ای هست ، الون از آن دسته از شخصیت هاست که به راحتی میتواند طرفدار های زیادی پیدا کنه مخصوصا که بازیگرش فردی به بزرگی میلی بابی برون باشه.اما خب این دلیلی نمیشه که این شخصیت بی نقص باشه در این مقاله به 5 تا از بزرگترین اشتباه های الون میپردازیم و در مقاله ی بعدی 5 صحنه ی درخشان اورا معرفی میکنیم.

5/5

فرار کردن از دست هاپر

فرار کردن از دست هاپر

هاپر احتملا کار درستی نکرد که الون رو برای یک مدت طولانی تو خونش نگه داشت ولی قصد اون از این کار فقط سالم نگه داشتن الون بوده.و الون خیلی خوش شانس بود که بعد از فرار از خونه هاپر به دست افراد بد نیوفتاد و صدمه ای بهش وارد نشد، فرار او باعث افشاگری هایی شد که شاید یکم برای الون سنگین بود ولی خب این اتفاقات رخ دادند.و این سوال همیشه بی پاسخ خواهد ماند که چرا الون به جای شیکاگو به خانه مایک نرفت.

4/5

جواب ندادن به مایک

جواب ندادن به مایک

مایک به مدت 353 روز به الون زنگ زد و خب این خیلی بد بود که الون حتی یکبار هم جوابشو نداد،درسته که اونها در پایان فصل دوم دوباره بهم رسیدن ولی خب این مدت خیلی طولانی بود و شاید الون میتونست این زمان رو کمتر کنه.مایک اولین کسی بود که از الون مراقبت کرد و اورا به خانه ی خود راه داد ، پیوند الون با مایک ، داستان و لوکاس بسیار خاص بود چون اونها اولین دوستای الون بودن و خب دوری الون از اونها به خاطر این بود که الون جواب تماس های مایک رو نمیاد.

3/5

بهم زدن با مایک

بهم زدن با مایک

مایک سعی داشت مانند هاپر در فصل دوم از الون محافظت کند و تا حدی هم بتونه روش کنترل داشته باشه.و خب دوستی الون با مکس یکجورایی اولین باریه که الون برای خودش تصمیم میگیره و این براش تازگی داشت ، ولی خب نباید رابطه احساسی الون و مایک رو در نظر نگیرم و باید قبول داشته باشیم کاری که الون کرد بر اثر هیجان بیش از حد از دوستی با مکس بوده. و گرنه الون با مایک زوجی هستند که کنار هم خیلی موفق تر هستند و این که سر یک دعوای کوچیک از هم جدا بشن خیلی بچه گانس دعوا هایی که حتی برای زن و شوهر هاهم پیش میاد.

2/5

حمله به مکس

حمله به مکس

به دلیل انزوای الون در طول فصل دو ، مهارت های شخصیش سرعت رشدی مثل فصل اول نداشت . به همین علت وقتی الون مایک و مکس رو در سالن ورزش دید خیلی احساسی تصمیم گرفت و فکر های بدی تو سرش رفتن که باعث شد با قدرتش مکس رو از صفحه ی اسکیتش بندازه.این کار نه مهربانی است  و نه قهرمانانه بلکه اشتباه است چون دوستی این دو شخصیت رو به تاخیر انداخت و دیدیم که اونها چه دوستای خوبی برای هم دیگه هستن(تو فصل سوم).

1/5

فکر کردن که مایند فلایر نابود شده

فکر کردن که مایند فلایر نابود شده

الون و افرادی که در بچه های گروه در فصل دوم همگی از بسته شدن دروازه زنده موندن و حتی دیدیم که اونها در مراسم اسنوبال نیز شرکت کردند و میرقصیدند و جشن گرفته بودند. با این حال تماشاگران سریال میتونستن مایند فلایر رو ببینن که چجوری پشت دبیرستان هاوکینز واستاده.اینکه الون دروازه رو بسته بود اصلا به این معنا نبود که مایند فلایر برای همیشه رفته.


نظر شما چیه بدترین کاری که الون کرده از نظر شما چیه؟


بخوانید :

5 سریال علمی تخیلی مناسب قرنطینه

فیلم های آینده اعضای استرنجر تینگز

کمیک جنگ قلمروها

بهترین سریال هایی که نتفلیکس در سال 2020 منتشر میکنه!!!!

۵ نسخه قدرتمند ثور


instagram
telegram
COMICON-SHOP