7 فکت درباره Raven که تا به حال نمیدونستید

ریون یکی از کرکتر های قدرتمند و محبوب دنیای دیسیه اون توی کمیک های زیادی قدرت هاشو ثابت کرده ولی اوج محبوبیت اون توی انیمیشن تین تایتانز بوده و در سریال تایتانز اون طوری که باید و شاید دل طرفدار هارو بدست نیاورده بود.با این فکت های جذاب با ما همراه باشید.

7.به بیست بوی علاقه داره

ریون و بیس بوی یکی از بهترین دوست ها برای هم بودن و این هم توی کمیک ها،سریال تایتانز و انیمشین شاهد بودیم ولی شاید این رو نمیدونستید که گار کراش ریونه که شاید یک مسئله عجیب باشه،مسئله ای که میتونه دوستی خوب اونها رو تحت تاثیر قرار بده.گار کسی بود در زمانی که ریون کسی رو نداشت بهش کمک کرد و یکم به زندگیش سرو سامون داد.شاید یکی از مواردی که دوست داشته باشیم توی فصل 3 سریال تایتانز ببینم رابطه داشتن این دو کرکتر جوان باهم باشه.

6.توانایی شکست دادن استار فایر رو داره

ریون به احتمال یکی از قدرتمند ترین کرکتر های دنیای دیسی است اون قدرت های تاریکی که داره که تقریبا شبیه به دارک فونیکسه ولی در اون حد کشنده و مرگ بار نیست.در هر صورت استار فایر که شخصیت قدرتمندی در سریال نشون داده شانسی در برابر ریون نداره چون قدرت های ریون به مراتب ازش بیشتره و ما تو فصل 2 شاهد بودیم ریون چجوری با استفاده از قدرتاش کاری کرد که انگار بروس وین به پیش اونها اومده بود.

5.طرفدار ها در ابتدا ازش متنفر بودن

شاید فکر کنید در دوران قبل از اینترنت و عصر ارتباطات همه چیز خیلی ساده تر و مردم مهربان تر بودن اما اصلا اینطوری نیست هنگامی که ریون اولین حضورش رو تو تین تایتانز داشت بسیاری از مردم عصبانی شدن و دست به کار های احماقانه زدن و نامه های تهدید آمیز برای نویسنده این کمیک ارسال کردند اما با گذشت زمان ریون تونست تو دل مردم جا باز کنه.

4.بتمن بهش اعتماد نداره

درواقع بتمن به کی به جز خودش اعتماد داره؟اگر هم فکر میکنید داره سخت در اشتباه هستید اون یک جی پس اس توی گوشیتون یا تو بدنتون کار میزاره و همیشه حواسش بهتون هست که نکنه یک وقت دست به کار اشتباهی بزنید.البته این مورد رو هم نباید نادیده بگیرم که پس از جدا شدن دیک گریسون از بتمن ریون باهاش یک گروه رو تشکیل داد توی این مورد بی تاثیر نیست.

3.اون تو عروسی دانا تروی حضور نداشته

9در فوریه 1985 دانا توری با تری لانگ ازدواج کرد.(در شماره 50 کمیک Tales of Teen Titans).شاید تو روز به این مهمی دانا تروی انتظار داشته همه اعضای تیم تایتانز تو مراسمش شرکت کنن اما اینطور نبوده.ریون از تنهایی خوشش میومد و اگه بخوایم صادق باشیم ریون دوست خوبی نیست چون نمیتونید روش حساب کنید و بیشتر به خاطر قدرت های تاریکشه.

2. توانایی درمان بیماری های بزرگ رو نداره

توانایی درمان ریون یکی از قدرت های اصلیشه که تو سریال تایتانز چندین بار اون رو شاهد بودیم،ولی خب این نکته رو هم باید در نظر بگیریم که اون نمیتونه بیماری و مریضی های بزرگ مانند سرطان رو درمان کنه ، شاید تو شرایط فعلی کرونا رو هم نمیتونه درمان کنه.

1. جزو اعضای اصلی تین تایتانز نبوده

پس از محبوبیت و موفقیت سریال انیمیشنی تین تایتانز در سال 2003 این تیم با اعضای رابین ، استار فایر ، سایبورگ ، بیس بوی و ریون شناخته و محبوب شد.اما به این معنا نیست که این افراد اعضای اصلی این تیم هستند.در حقیقت این ترکیب در سال 1980 در کمیک New Teen Titans شکل گرفت که چندین سال پس از انتشار نسخه اولیه کمیک های تایتانز های بود.


بخوانید:

۵ چیز در استارلورد که MCU تغییر داد
۵ کمیکی که باید تو فاز ۵ مارول استفاده بشه
۵ سریال برتر ژانر نوجوان
گوست رایدر به MCU میآید؟
۵ سریال برتر اقتباس شده از کتاب


instagram
COMICON-SHOP