روح سوار

گوست رایدر به MCU می آید?!

گوست رایدر از اون دست شخصیت های ماروله که جذابیت خیلی بالایی داره و طرفدارهای زیادی هم پیدا کرده، برای همین هم حضورش توی دنیای سینمایی مارول لازمه اما تا الان تعداد زیادی سریال و فیلم برای فاز 4 و 5 مارول معرفی شدن هیچ خبری از فیلم اختصاصی یا سریال دیزنی پلاسی روح سوار نبوده، با این حال هر چند وقت شایعاتی مبنی بر حضور اون توی فاز 4 و یا اینکه مارول کیانو ریوز رو برای این نقش در نظر داره منتشر میشه که هیچ کدوم به طور رسمی تایید نشدن. اما حالا این شایعه دوباره پخش شده که مارول روح سوار اصلی یعنی جانی بلیز رو به زودی وارد MCU  میکنه.

توی دنیای کمیک چندین گوست رایدر داشتیم که مهم ترین اونها جانی بلیز بوده که بر اساس این شخصیت دو فیلم سینمایی با بازی نیکولاس کیج ساخته شد، با اینکه فیلم های خیلی خوبی نبودن اما اکثر طرفدار ها از بازی نیکولاس کیج توی این نقش راضی بودن با این حال قسمت سوم اون فیلم ها ساخته نشد و گوست رایدر کاملا فراموش شد، تا اینکه توی سریال ماموران شیلد ساخته شبکه  ABC دوباره این شخصیت حضور پیدا کرد اما نه جانی بلیز معروف.(برای آشنایی با تمام گوست راید ها اینجا کلیک کنید). از اونجایی که سریال ماموران شیلد توی دنیای سینمایی مارول جریان داره حضور گوست رایدر اصلی عجیب میشه چون توی دنیای کمیک اولین روح سوار جانی بلیز بود و اگه دو فیلم قدیمی گوست رایدر در MCU نباشن دومین گوست رایدر مهم دنیای کمیک زودتر از جانی بلیز حضور پیدا کرده.

اما نکته ای که مهمه اینه که قطعا به زودی شاهد روح سوار در دنیای سینمایی مارول هستیم، اگر در جریان اخبار سینما و تلویزیون باشید میدونین که شبکه hulu در حال ساخت سریالی بر اساس این شخصیت بود که کنسل شد و حالا دیزنی پلاس میتونه این کار رو انجام بده، شاید هم با یک فیلم شاهد گوست رایدر باشیم. همونطور که میدونید در فاز 5 مارول شخصیت بلید (blade) وارد دنیای سینمایی مارول میشه و چه شخصیتی بهتر از گوست رایدر تا با بلید تیم آپ داشته باشه. احتمالا حضور این شخصیت در فاز 5 خیلی زیاده چون فاز 4 به اندازه کافی فیلم و سریال داره به همین خاطر باید چند ماهی صبر کنیم تا اخبار رسمی از طرف خود مارول منتشر بشن.


بخوانید:

سریال جاستیس لیگ دارک ساخته میشود
۵ دشمن برتر سوپرمن
5 سریال برتر ژانر نوجوان
10 کمیک برتر دیسی برای خواندن در قرنطینه
تاثیرگذار ترین رویداد های DC