فکت نایت وینگ

فکت از نایت وینگ

نایت وینگ یکی از بهترین شاگردای بتمنه و خب طرفداری هاش نسبت به رابین کمترن حالا این جا براتون چند فکت درباره این کرکتر تقریبا مهم در کمیک ها آماده کردیم.با کامیکان همراه باشید.

1.بتمنی بهتر از بروس وین

1. هنگامی که دیک گریسون بتمن شد ، در اون زمان قوی تر ، سریع تر ، چابک تر و باهوش تر از بروس وین بود و میتونست بتمن بهتری رو نسبت به بروس وین ارائه کنه  به همین علت بود که بتمن شد.

2.قهرمان کریپتوناتی

دیک گریسون نام نایت وینگ رو از یک قهرمان افسانه ای کریپتوناتی الهام گرفته.که در واقع یک جبهه نبرد سوپرمن بدون نیرو در شهر بطری کندور بود.

3.تنفر بیش از حد جوکر از نایت وینگ

جوکر از تمامی افراد گروه بتمن که شامل کتومن بتگرل و رابینه بیشتر از همه از نایت وینگ متنفره و بدش میاد بیشتر هم به خاطر شباهت های رفتاری اون با بتمنه.

4.نگه داشتن نفس به مدت 7 دقیقه

4.به عنوان بتمن دیک گریسون توانست به لطف تمرینات شدید خود توسط بروس وین نفس خود را به مدت 7 دقیقه زیر آب نگه دارد.

5.او نمیخواهد شبیه بروس وین باشد

گرچه او ممکن است روش ها و شیوه های خود را با بتمن به اشتراک بگذارد ، گریسون می داند بتمن چه کاری می تواند انجام دهد. او نمی خواهد به اندازه بروس تاریک ، کنترل کننده و تنها باشد.

6.شاگردی به نام Nite-Wing

نایتوینگ یکبار شاگردی به نام Nite-Wing را آموزش داد ، ولی به دلیل روش هایی وحشیانه ای که داشت خیلی زود و ناآگاهانه یک مامور FBI رو به قتل رسوند.به همین دلیل نایتوینگ اونو شکست داد و به زندادن فرستادش.

7.بهتر از فلش

به دلیل آموزش های نایتوینگ با بتمن او مهارت فوق العاده ای در پیدا کردن راه فرار بدست آورده،او قبل از فلش توانست از یک هزار تو خارج شود که این مهارت های ویژه اورا اثبات میکند.

8.کشته شدن توسط دیمین وین

در داستانی از مجموعه اینجاستیس ،دیک گریسون به صورت اتفاقی توسط دیمین وین کشته شد،دیمین وین به صورت اتفاقی یک باتوم را پرتاب کرد که به صورت گریسون خورد و بعد از آن با شدت به یک صخره برخورد کرد و گردنش شکست،بعدا دیمین به احترام نایتوینگ کاستوم اورا پوشید.

9.او دث استورک شده

در زمین 5029 دیک گریسون به دلایل نامعلوم تبدیل به دث استروک شد،که این اتفاق یکی از نکات عجیب درباره نایت وینگ است.

10.او یک دختر دارد

نایتوینگ و استار فایر در حقیقت یک دختر با هم دارند به نام نایت استار. Nightstar می تواند پرواز کند ، و جذب انرژی داشته باشه و قدرت های بیشتری هم داره.


نظرتون درباره نایت وینگ چیه؟در خبرنامه ی ما عضو شوید و از آخرین اخبار و کمیک های ترجمه شده با خبر شوید.


بخوانید:

تسک مستر کیست؟؟؟؟(تماشا کنید)

نقد انیمیشن سوپرمن ردسان Superman Red Son

معرفی کیبل cable

فیلم های آینده اعضای استرنجر تینگز

توماس وین: خلافکار یا قهرمان؟؟؟؟


instagram

telegram
COMICON-SHOP