۱۰ چیزی که در فصل ۸ گیم آف ترونز خوب بهشون پرداخته نشد!!!

سریال پرطرفدار گیم آف ترونز پارسال در همچین روزهایی به پایان رسید،و با ارائه ضعیف ترین فصل خود تمام هوادارنشو ناامید کرد.تو این مقاله به 10 موردی که تو فصل هشتم خیلی خوب بهشون اشاره نشده بود و تقریبا بازخورد های مثبتی نداشتن را برسی میکنیم.با کامیکان همراه باشید.

10.کشته شدن نایت کینگ توسط آریا

نایت کینگ در طول 8 فصل از سریال شرور اصلی این مجموعه بوده،این زامبی یخی با جان اسنو قبلا چند رویارویی داشتن و پیش بینی میشد که در فصل آخر نیز باهم مبارزه ای داشته باشند،ولی خب کسی که نایت کینگ رو از بین برد کسی به جز آریا استارک نبود.

بسیار از طرفداران بر این باورند که کشته شدن این هیولا به دست آریا خیلی خوب نبوده و جان اسنو باید اینکارو انجام میداده،حضور پر زرق و برق نایت کینگ در فصل های اول انتظار مارو برای دیدن یک هیولای وحشتناک خیلی بالا برده بود ولی در مشخص شد نایت وینگ اون شرور مد نظر ما نیست.

9.پادشاهی برن

هواداران سالها در باره اینکه چه کسی در انتها بر روی تخت پادشاهی میشنه بحث کردن و خب پس از پادشاه شدن برن واقعن نا امید شدن،شخصیت برن که اصلا در فصل 5 سریال حضور نداشت طبق خیلی از تئوری ها قرار بود جانشین نایت کینگ بشه ولی خب اون قرار بوده که تخت پادشاهی رو از آن خودش کنه.

شخصیت رباتی برن به عنوان کلاغ سه چشم،فاقد هیچکونه کاریزمایی بود برای اینکار منطقی بنظر نمیرسید.تصمیم شورا برای انتخاب کردن برن به عنوان پادشاه یک نمایش بی منطق و مسخره است.

8.تبدیل شدن دنریس به مد کویین

تبدیل شدن ناگهانی شخصیت آرام دنریس به یک کرکتر کاملا احساساتی و دیوانه کاملا غیر منطقی بود و باعث نظر منفی بسیاری از منتقدان شد.با وجود کمک کردن برای حفظ شمال در نیم فصل اول فصل 8 ، شخصیت دنریس در قسمت پنجم این سریال که شهر را از بین برد به یک شخصیت ظالم تبدیل شده بود.

قبل از دیوانه شدن دنریس او به عنوان مادر اژدهایان یکی از چهره های فمنیستی به شمار میرفت.ولی این پایان برای این کرکتر شاید به گونه ای باز بود و ممکنه در آینده شاهد حضور اون باشیم.

7.بیگانه هراسی شمالی ها

ارتش دنریس برای محافظت از شمال به وینترفل سفر کردند.اگر چه اون همه چیزشو برای محافظت از شمال فدا کرد ولی شمالی ها در بر خورد با دوتراکی ها و آنسالید ها حس خوبی نداشتند و به آنها اعتماد نمیکردند.

آریا خطاب به جان میگوید دنریس یکی از آنها نیست علی رغم تمام کمک ها دنی به آنها که از همون حس بد بینی نسبت به بیگانه ها ناشت میگیره.

6.مرگ میساندی

مردن میساندی یکی از دردناک ترین صحنه های فصل هشتم سریال بود که از نظر بسیاری از افراد یکی از دلایل مهم جنون دنریس بود؛مشاور و بهترین دوست دنریس توسط یورن گریجوی اسیر شد و توسط مونتین به دستور سرسی کشته شد.

گم شدن ناگهانی میساندی که در کنار کرم خاکستری بود و دستگیر شدنش کاملا بی معنی به نظر رسید یکی از مواردی بود که بسیار از طرفداران و منتقدین بهش اعتراض و گله کردن

5.قتل عام دوتراکی ها

کشته شدن همه دوتراکی ها جزو آن دسته از مطالبی بود که همه طرفدار هارو نا امید کرد اگه ملیساندرا نبود اونها قرار بود به جنگ 100 هزار یا بیشتر ، آدم مرده میرفتن که واقعا منطقی به نظر نمیاد.

تو سکانس نبرد دوتراکی ها در جلوی ارتش قرار دارند و به مبارزه با نابودی میروند مسئله ای که شاید بیشتر به خاطر نگرانی شمالی هم از اونها در جلوی ارتش بودن و شاید به خاطر تجربه ی جنگ داشتن تو میدان های باز این کارو کردن ولی در کل اصلا منطقی به نظر نمیرسه.

4.کشته شدن دنریس توسط جان اسنو

بسیاری از هوادارن انتظار قتل سرسی به دست جیمی رو داشتن،طرافدارن این تئوری را داشتند که جیمی برای حفظ کینگزلندینگ مجبور به انجام این کار میشه و از سنت شاه کشیش پیروی میکنه.یکی دیگه از این مسائل مربوط به دیدار دوباره سرسی و جیمی بود که بعد از کشیدن نقشه قتل همدیگه به اینجا رسیدن.

ولی در پایان این اتفاق به صورت غیر منتظره ای برای دنریس و جان رخ داد و جیمی و سرسی در رد کیپ برای همیشه در آغوش هم مردن.و از اون طرف جان اسنو به علت دیوانه شدن دنریس خنجری را در سینه اش فرو کرد.

3.کم رنگ شدن نقش جان اسنو

یکی از نتایج کشته شدن نایت کینگ به دست آریا و دیوانه شدن دنریس باعث کم رنگتر شدن نقش این کرکتر در سریال شد.شاهزاده مخفی تارگریان شخصیت بسیار محبوبی نزد هوادارن بوده و خیلی ها معتقد بودند او قبل از حکمرانی بر وستروس نایت وینگ رو از بین خواهد برد.

نقش جان در فصل هشتم به یک شخصیت جانبی برای داستان دنی تبدیل شده بود.فرزند ریگار و لیانا به دیوار تبدیل میشود و وستروس رو با گروه وحشی ها ترک میکنه و جایگاهی که حقشه از بین میره.

2.دنریس vs سانسا

رقابت مزخرف بین دنریس و سانسا کاملا اشتباه بود که مثلشو قبلا در سریال شاهد بودیم ، رقابت مارجری و سرسی ولی درگیری دنی و سانسا به شدت آنها نبود.ملکه اژدها با دشمنی از بانوی وینترفل روبه رو میشه که این یکی زمینه ساز های دیوانه شدن او بوده.

رقابت دنریس و سانسا یک دعوای بچه گانس که اون هارو به جای سران قدرتمند مانند بچه های کوچک نشان میده.سانسا علی رغم تمامی کمک های دنریس بهشون راز جان رو به تریون گفت و باعث شد تا یک اختلاف بزرگ پیش بیاد.

1.مسخره کردن دموکراسی

یکی از لحظات مسخره ی فصل آخر سریال مربوط به مجلسی مربوط به انتخاب پادشاه و مشخص کردن وضعیت جان اسنو بود.در اینجا بزرگترین سران هر هفت قلمرو جمع شده بودن و قرار بود تصمیمات مهمی بگیرند.

هنگامی که سموئل تارلی پیشنهاد میدهد به جای انتخاب توسط سران توسط مردم حاکم مشخص شود تمامی حاضرین در مجلس به این ایده خندیدند و خب این صحنه خیلی توسط طرفداران بازخورد های منفی دریافت کرد


به نظرتون کدوم اتفاق از همه بد تر بوده؟


بخوانید:

سریال جاستیس لیگ دارک ساخته میشود
۵ دشمن برتر سوپرمن
5 سریال برتر ژانر نوجوان
10 کمیک برتر دیسی برای خواندن در قرنطینه
تاثیرگذار ترین رویداد های DC


instagram
COMICON-SHOP