فین فنگ فوم

تئوری حضور “فین فنگ فوم” در MCU

بعد از تموم شدن فاز 3 مارول همه مخاطبا خودشونو آماده کردن برای فاز 4 و پنج مارول که خیلی هم هیجان انگیزه چون قراره شخصیت های زیادی معرفی بشن و فیلم و سریال های بیشتری از فاز های قبلی پخش بشه و طبق معمول برای تمام اتفاقاتی که قراره بیوفته تئوری های زیادی مطرح میشه ، یکی از تئوری ها راجب فاز 4 مارول حضور شخصیت “فین فنگ فوم” اژدهای سبز ماروله.

فین فنگ فوم که شبیه یه اژدهای سبزه از یه نژاد بیگانه فضاییه که تاحالا دفعه های زیادی سعی کرده زمین رو فتح کنه و اونقدر هم قوی بوده که قهرمانای مارول با کمک ویلن ها موفق به دفاع دربرابر اون شدن . این موجود توانایی تغییر شکل رو داره و موجودات دیگه هم از نژاد اون وجود دارن که خیلی خطرناکن .

خب میریم سراغ تئوری حضور “فین فنگ فوم” در MCU .

نگهبانان کهکشان 3

تئوری :حضور "فین فنگ فوم" در MCU

گاردینز اف د گلکسی سه که قراره به دست جیمز گان سازنده دو قسمت قبلی این مجموعه جذاب و عالی ساخته بشه یکی از حدس هایی هست که برای حضور فین فنگ فوم زده میشه . توی این تئوری گفته شده اون هم مثل راکت یکی از موجودات ساخته شده توسط “های اولوشنری” هست که تغییرات ژنیتیکی روش انجام شده . البته این با اورجین فین فنگ فوم توی دنیای کمیک فرق میکنه ولی می‌تونه یکی از راه های وردوش به دنیای سینمایی مارول باشه .


3- شانگ‌چی و افسانه 10 حلقه

تئوری :حضور "فین فنگ فوم" در MCU

فیلم شانگچی یکی دیگ از احتمالاتیه که راجب ورود فین فنگ فوم به MCU گفته شده که شباهت بیشتری به دنیای کمیک داره چون همونطور که از اسم فیم مشخصه راجب 10 حلقه ای هست که مربوط به ماندارین میشه و هم نژاد های فین فنگ فوم هم کسایی هستن که این ده حلقه رو ساختن پس احتمال اینکه توی این فیلم شاهدش باشیم بیشتره .

این احتمال هم وجود داره که مارول سوپرایزمون کنه و از یک راه دیگه ای شخصیت رو وارد MCU کنه ولی قطعا توی فاز های بعدی مارول حضور پیدا میکنه چون مارول از شخصیتی که توسط استنلی و جک کربی خلق شده باشه نمیگزه بخصوص ه از محبوب ترین هیولا های ماروله و اینکه کوین فایگی تصمیم داره یه تم ترسناک به دنیای سینمایی مارول بده .بخوانید:

برترین فیلم های کمیک بوکی تاریخ
سه جوکر چه کسایی هستن؟
سوپرمن VS کاپیتان مارول
تاثیرگذار ترین رویداد های DC
5 کمیکی که باید تو فاز 5 مارول استفاده بشه