shazam couldnt defeat

۵ ویلن مارول که «شزم» نمیتونه شکستشون بده!!!

کراس اووری بین دنیاها

برای شما مقاله ای تحت عنوان ۵ ویلن مارول که شزم میتونه شکستشون بده فراهم کردیم که این مقاله در ادامه همون مقاله آماده شده.

هم.نطور که قبلا هم گفتیم شزم درمدتی قویترین قهرمان دنیای دیسی بوده و حتی از سوپرمن هم قویتر بوده، اون کارهای بزرگی کرده و چندین بار زمین و دنیارو نجات داده. شزم از دانایی و خرد بالایی هم برخورداره، اون دانش سالومون و قدرت زئوس رو داره که همین اون رو تبدیل به یکی از قدرتمندترین قهرمان ها و کابوس هر شروری میکنه.

داستان و گذشته اون با بیلی بتسون هم خیلی قشنگه و به همین خاطر اون تبدیل به یکی از محبوب ترین قهرمان های دنیای دیسی هم شده.اون در طول حضورش در کنار بزرگانی مثل سوپرمن، واندروومن و بتمن جنگیده و تجربه بالایی هم داره، همه اینها باعث میشه که اون برای هر ویلنی خطرناک باشه، و زمانی که در کنار خانواده قهرمانش و یا جاستیس لیگ قرار بگیره که خیلی خیلی قدرتمندتر میشه.

اما با همه اینها همیشه دست روی دست بسیار است، ویلن هایی هستند که هرچقدر تعداد قهرمان ها زیاد باشه و قهرمان های قوی باشن براشون اهمیت نداره و میتونن کاره خودشون رو بکنن، در دنیای مارول هم از این ویلن های کم نیست، برای همین تصمیم گرفتیم برای شما تعدادی از شرورترین و قدرتمندترین ویلن های مارول که شزم هم نمیتونه شکستشون بده رو لیست کنیم تا با اون ها بیشتر آشنا بشین.

5/5
Doctor doom

دکتر دووم، حکمران لاتوریا، مجموعه‌ای کامل از شرارت و بدیه. اون یکی از باهوشترین شخصیت های دنیای مارول، استاد جادو، استاد حیله، استاد استراتژی و تقریبا هرچیزی که فکرشو بکنین هست.این درحالیه که شزم بزرگ هست، اما نه تا این حد، پس دکتر میتونه اون رو شکست بده.

وقتی که کار به اینجا برسه، شزم فقط یک بچس(بیلی بتسون)، درسته که اون دانش سالومون رو به همراه داره، اما تجربه و دانایی اون به دووم نمیرسه.دکتر دووم با اینکه انسان بوده اما درکنار خدایان و تایتان ها بوده و قدرت کاسمیکی رو هم بدست آورده، دووم موفق شده راهی پیدا کنه تا قدرت بیاندر رو بدست بیاره، پس دربرابر شزم کار خیلی سختی درپیش نداره.

4/5
Annihilus

یکی از قویترین و ترسناک ترین شخصیت های دنیای مارول، انیلوس باید جزو این لیست باشه و همیشه هم ازش ترسیده بشه.مجهز شده با قدرت کاسمیکی، دارای قدرت و هوش نامحدود، و به طور وحشتناکی وحشی، اینها اون رو به یکی از ویلن هایی تبدیل کرده که میتونن کهکشان رو از بین ببرن.

شزم خیلی قدرتمنده، اما انیلوس قدرتمندتر و خشن تره، بحث هایی میشه کرد که کدوم یک قدرت فیزیکی بیشتری دارن، اما قدرت کاسمیکی انیلوس به اون قدرت های نامحدودی میده و با اون میتونه ذهن هارو کنترل کنه.انیلوس میتونه یک ارتش کامل از مینیون هارو به سمت شزم حمله ور کنه و قبل اینکه شزم خودش رو پیدا کنه اون رو با قدرتش نابود کنه.

3/5
Juggernaut

قدرت داده شده توسط سایتوراکه خدا، جاگرنات غیرقابل توقفه.این شخصیت از اوناییه که میتونه با قدرتمندترین هاهم سرشاخ بشه.هالک؟جاگرنات اونو ناک اوت میکنه.کلوسوس؟جاگرنات برای خنده بهش سیلی میزنه.ثینگ؟جاگرنات به تیکه هاش میخنده.

دقیقا مثل جاگرنات شزم هم توسط خدایی جادویی قدرتش رو بدست آورده، ولی جاگرنات میتونه برنده باشه.اول از همه این که جاگرنات متوقف نمیشه، تنها راه شکست دادن اون اینه که زرهش رو دربیارین و با قدرتی خیلی خیلی زیاد بهش حمله کنین.شزم میتونه چیزی به جاگرنات پرتاب کنه، بهش مشت بزنه و رعد و برق بهش بزنه، اما هیچکدوم از اینا وقتی که با زره هستش روش تاثیر نداره، شزم باید بهش نزدیک بشه و زرهش رو دربیاره که در این صورت جاگرنات شزم رو له میکنه.

2/5
Dormammu

دورمامو، ارباب بعد تاریکی، کسی که حتی تاریکی هم ازش میترسه. دورمامو تقریبا میشه گفت که بزرگترین دشمن دکتر استرنج بوده و خواهد بود.اول از همه اون ارتشی از موجودات شیطانی برای خودش داره که تا مرگ براش میجنگن.اون همینطور از طیف گسترده ای از جادوهای تاریک هم استفاده میکنه که تمام کهکشان ازش میترسن.

شزم با دشمن های خیلی قدرتمندی جنگیده و شکستشون داده، ولی دورمامو خارج از سطح شزمه. حتی اگه ارتش و پیروان دورمامو در نظر نگیریم خود دورمامو به تنهایی و رودررو دشمنی بزرگ تر از اندازه شزمه.فقط چندتا چیز مثل رعد زدن به دورماموست که شزم میتونه انجام بده، ولی دورمامو خیلی خیلی بیشتر از این هارو میتونه به سر شزم بیاره.

1/5
thanos

بحث های زیادی هست که توی حالت معمولی شزم قدرتمندتره یا تانوس.شزم میتونه مشت های سوپرمن که سیاره هارو جابجا میکنه رو تحمل کنه، تانوس هم میتونه با همه اونجرز یکجا دست به یقه شه.البته تانوس ویژگی های بیشتری از قدرت فیزیکی داره، اون با قویترین موجودات کیهانی دست به یقه میشه و حتی نمیترسه.

شزم خیلی قدرتمنده، ولی یک موجوده کیهانی قدرتمند و البته تایتان نیست.شزم میتونه با تانوس مقابله کنه، ولی تانوس دیرتر خسته میشه، حقه های بیشتری بلده و تجربه های بیشتری در نبرد داره و موجوداتی به مراتب قدرتمندتر از شزم رو قبلا شکست داده.شزم میتونه به تانوس رعد و برق بزنه که اذیتش میکنه، ولی قبلا دیدیم که تانوس رعدهای تور رو تحمل کرده.این نبرد خیلی طولانی و سخت خواهد شد، اما این تایتان دیوانست که برنده بیرون میاد.

امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید.نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودتون رو با ما در میون بزارین.


بخوانید:

۵ ویلن مارول که شزم میتونه شکستشون بده!!!

نقد انیمیشن سوپرمن ردسان

معرفی کیبل cable

کنسلی ها ادامه دارد

۵ کمیکی که اگر به فیلم سونیک علاقه داشتید باید بخوانید!!!!


instagram
telegram
COMICON-SHOP