Marvel-The-Vision

3 فکت در مورد ویژن

اگه یک انتقامجو قدیمی از دنیای کمیک وجود داشته باشه که به یک قهرمان محبوب برای طرفدارای دنیای سینمایی مارول تبدیل شده قطعا اون ویژنه . ویژن با بازیگری خوب پاول بتانی به یک شخصیت ثابت و قدرتمند توی MCU تبدیل شد ، اون یک ربات خیلی پیشرفتس که سعی کیده بین قدرت های خودش به عنوان یک ربات و تمایل خودش برای زندگی به عنوان یک انسان تعادل ایجاد کنه ، و این شخصیت پردازی برای ویژن به خوبی انجام شده وطوری که معلومه قراره توی سرایل وانداویژن بیتشر از این به موضوع شخصیت پردازی اون پرداخته بشه و شاهد رابطه احساسی بیشتری بین یک ربات و یک جادوگر باشیم .

1- ویژن با مگنیتو جنگیده

Marvel-The-Vision

بعد از خط داستانی Fear Itself ویژن که از بین رفته دوباره توسط تونی استارک به زندگی برمیگرده و بعد از همه اتفاقت اخیر با خبر میشه از جمله اینکه اسکارلت ویچ کنترل بدن اون رو بدست گرفته ، بچه هاشون کشته شدن و خودش هم به دست شی هالک نابود شده .ویژن شی هالک رو بخشید چون میدونست که اون وضیفش رو انجام داده و باید جلوش رو می گرفته (جلو خود ویژن موقعی که واندا کنترلش می کرده) . اما در عوض تمام قدرت و خشمش رو برای انتقام از اسکارلت ویچ نگه داشت و وقتی که دنبالش می گشت با مگنیتو رو به رو شد و ازش خواست تا واندا رو ببینه اما کارشون به جنگیدن کشید و مگنیتو ویژن رو شکست داد و اجازه دیدن دخترش رو نداد چون می دونست که اسکارلیت ویچ هنوز اون رو دوست داره .

2- اون یک خانواده رباتی داشته

Marvel-The-Vision

توی سال 2016 ویژن مجموعه کمیک اختصاصی خودش رو بدست آورد و توی اون مجموعه کمیک خانواده ای از جنس خودش داشت . این خانواده شامل همسرش ویرجینیا ، پسرش وین و دخترش ویو بود که توی شهر ویرجینیا زندگی می کردن اما قطعا زندگی برای همچین خانواده ای نرمال پیش نمیره و تعامل با انسان ها خیلی براشون سخت بود . و اتفاقات زیادی از جمله حمله به خونه و دخترش برای ویژن پیش میاد که پیشنهاد میکنم کمیکش رو بخونید .

3- مجبور شد عضو انتقام جویان هایدرا بشه

Marvel-The-Vision

در طول رویداد امپراطوری مخفی (Secret Empire) یک نسخه از کاپیتان آمریکا کنترل کل ایالات متحده رو بدست میاره و جامعه قهرمانان رو از بین میبره . از جمله کار های که کاپیتان امریکای هایدرا انجام میده ایجاد گروه انتقام جویان وفادار به هایدراست و این شامل نسخه وفادار ویژن هم میشه . ویژن توسط یک ویروس به اسم A.I آلوده میشه و کنترلش بدست هایدرا میوفته و بعد طی یک اتفاق وقتی دخترش ویو رو آزاد میبینه قدرت جنگیدن با هایدرا رو پیدا میکنه و از شر ویروس آزاد میشه .

نظرتون راجب شخصیت ویژن چیه ؟


تئوری: اسکارلت ویچ دنیاهای موازی و توهم ها رو به وجود نمیاره

15 تا از قدرتمندترین کرکترهای MARVEL

۱۰ نکته درباره شی هالک که نمیدانستید

۱۰ مبارز برتر دنیای مارول

معرفی 5 کمیک ترسناک


instagram
telegram
COMICON-SHOP