daredevil

3 فکت از دردویل

همکاری با بتمن

دردویل یکی از محبوب ترین شخصیت های مارول که خیلی ها به این خاطر دوسش دارن که تونسته بدون هیچ قدرت ماورایی و حتی با وجود کور بودن چشمامش به یه قهرمان بزرگ تبدیل بشه . نکته جذاب دیگه دردویل داشتن دو بعد شخصیتیه جداس یعنی مت مورداک به عنوان یه وکیل کور و دردویل به عنوان قهرمان که خیلی داستان زیبایی رو براش خلق میکنه . با اینکه دردویل یک سریال خیلی خوب داشت که توسط نتفلیکس ساخته شده بود باز هم یک سری نکته ها داره که توی اون نشون داده نشد و قراره تو این مقاله ستا از اونا رو بهتون بگیم .


1- دردویل با بلک ویدو کار میکرده

black widow

قبل از اینکه ناتاشا رومانوف جاسوس محبوب روسی توی فیلم ها با آیرون من و کاپیتان آمریکا همکاری کنه توی دنیای کمیک همکار مت مورداک بود . در حقیقت توی 40 سال همکاری این دو قهرمان با هم اتفاقات عجیبی رخ داد و رابطه پیچیده ای بینشون شکل گرفت . در اولین ملاقات این دو نفر توی دادگاه بود و وقتی مت مورداک از ناتاشا رومانوف دفاع کرد عاشق هم شدن ، و خیلی زود با هم شروع کردن به مابرزه با جرم و جنایت توی شب و به یک زوج قهرمان تبدیل شدن . بعد گذشت سالها یک کمیک از آنها با عنوان Daredevil and The Black Widow منتشر شد.


2- رنگ کاستوم اورجینالش زرده

daredevil

اکثر ما دردویل رو با لباس قرمز رنگ شاخ دار میشناسیم یا حتی جوری که توی سریال درودویل دیدیم یک لباس تمام سیاه داره که چشماشو پوشیونده ولی در اصل اولین لباس دردویل یه کاستوم تنگ با رنگ زرد روشنه . توی کمیک های اصلی مت مورداک یک لباس داشت که از ترکیب رنگ های سیاه ، قرمز و مشکی ساخته شده بود و وسطش هم یک D بزرگ نوشته شده بود که خوشبختانه ای کاستوم زیاد دوام نیاورد و جای زرد با قرمز عوض شد.


3- دردویل با بتمن ملاقات داشته

batman

بله درسته بتمن ، معروف ترین قهرمان دنیای دی سی . درسته که مارول و دیسی همیشه با هم رقابت داشتن ولی خیلی وقت ها هم یه همکاری هایی با هم انجام دادن و کراس اور های جذابی تولید کردن یکی از این کراس اور های خفن بین بتمن و دردویل بود .این دو شخصیت در اصن سه بار با هم همکاری داشت توی سه جلد متفاوت . 

تصور کنید این همکاری وقتی اتفاق بیوفته که بن افلک هر دو نقش رو بازی کنه و این رو توی سینما ببینیم .


بخوانید :

علت کورشدن اودین

کمیک فارسی ویچر

بررسی سریال واچمن

۱۵ ورود هیجان انگیز قهرمانان


instagram
telegram
COMICON-SHOP