10 سریال برتر نتفلیکس در سال 2019

بهترین سریال هایی که نتفلیکس در سال 2020 منتشر میکنه!!!!

اگه از دسته طرفداری سریال های نتفلیکس باشین شاید براتون مفید باشه که برنامه این شبکه برای سریال هاشو در سال 2020 بدونین .با کامیکان همراه باشین.(نکته : بعضی از این سریال ها ممکنه پخش شده باشن ولی چون خیلی مهم بودن تو لیست ما قرار گرفتن)

10-Space Force

این سریال از سری سریال های کمدی شبکه نتفلیکس میباشد ، که خیلی از افراد بر این باورند که شبکه نتفلیکس این سریال را برای پر کردن جای خالی سریال (The Office) ساخته است.کارگردانی این سریال را Greg Daniels بر عهده دارد. یکی از نکات جالب سریال ایفای نقش steve carell به عنوان شخصیت اول مانند سریال The Office هست.

تاریخ اکران بهار 1399

9-Lucifer

سریال لوسیفر

سریال لوسیفر یکی از آن دسته از سریال ها است که در سال 2020 به پایان میرسد.فصل 5 پرونده سریال لوسیفر را برای همیشه میبندد،سریالی که فراز و نشیب های زیادی داشت و حتی مدتی توسط نتفلیکس کنسل شد ، ولی دوباره به روند تولید برگشت.

شبکه نتفلیکس تاریخ معینی برای این پخش این فصل از سریال لوسیفر معلوم نکرده.

8-Money Heist

سریال سرقت پول

سریال سرقت پول یا خانه کاغذی(به زبان اسپانیایی) به یکی از پرمخاطب ترین سریال های شبکه نتفلیکس تبدیل شده است و این شبکه اعلام کرد که فصل چهارم آنرا در تاریخ 3 آوریل 2020 مصادف با 15 فروردین 1399 منتشر خواهد کرد.

7- Altered Carbon

سریال کربن تغیر یافته یکی از بهترین سریال های منتشر شده نتفیکس در سال 2018 بود.یکی از بزرگترین اتفاقات فصل دوم این سریال میتوان به حضور آنتونی مکی بازیگر نقش فالکون در دنیای مارول اشاره کرد.این سریال با داستان جذابی که در آینده رخ میدهد شمارا ساعت ها سرگرم میکند و خیلی منتظر نباشید این سریال در تاریخ 8 اسفند توسط شبکه نتفلیکس منتشر میشود.

6-The Crown

سریال تاج داستان جوانی ملکه الیزابت بانوی نخست انگلیسی را روایت میکند.این سریال نیز از آن سریال هایی است که شبکه نتفلیکس در سال 2020 منتشر خواهد کرد.فصل چهارم این سریال در تاریخی نامعینی در سال 2020 توسط نتفلیکس پخش خواهد شد و باید منتظر ماند و دید آیا سازندگان این سریال آنرا برای فصل پنجم تمدید میکنند یا خیر چون برخی از افراد معتقدند که این فصل فصل اخر این سریال خواهد بود.

5- Rise of Empires: Ottoman

این سریال محصول مشترک شبکه نتفلیکس با یک شبکه ترکیه ای است و به این علت یکجا منتشر نشده است.سریال Rise of Empires: Ottoman داستانی در زمان امپراطوری های عثمانی روایت میکند.این سریال هم اکنون در حال پخش است و 3 قسمت از آن منتشر شده است.اگر به دنبال یک سریال با محوریت جنگی و داستانی سرگرم کننده هستیم این سریال گزینه خوبی برای شماست.

4-Bojack Horseman

انیمیشن بوجک هورسمن یکی از بهترین انیمیشن های بزرگسال تاریخ است و توانسته مخاطبان زیادی را به خود جذب کند.این انیمیشن داستان زندگی بوجک هورسمن را روایت میکند.این سریال در سال 2020 رسما به پایان رسیده است و هوادارن با 6 فصل خاطره با این سریال خداحافظی کردند. این انیمیشن منتشر شده و قابل دریافت است.

3- Cursed

این سریال یکی از آن سریال ها است که هیچ اطلاعی از آن وجود ندارد حتی عده ای بر این باورند که این سریال به صورت کلی کنسل شده است ولی هنوز به طور رسمی خبری از کنسل شدن آن یا تاریخ پخش منتشر نشده است ولی به گفته خیلی از منابع اگر این سریال کنسل نشده باشد در سال 2020 قطعا پخش خواهد شد.این سریال با بازیگری کاترین لنگفورد در همان ابتدا خیلی از نگاه هارا به خود جذب کرد ولی بعد از گذشت مدتی دیگر هیچ خبری از آن منتشر نشد.

2- Reasons why 13

سریال 13 دلیل برای آنکه

سریال 13 دلیل برای آنکه یکی از بزرگترین پروژه های شبکه نتفلیکس بود که با بازخورد مثبتی فصل اول آن داشت آنها تصمیمات اشتباهی را گرفتند و در 1 سال فصل 2 از این سریال را ساختند که واقعا فاجعه بود اما خب این سریال بعد از 2 فصل فاجعه بار در فصل چهارم که در سال 2020 منتشر خواهد شد برای همیشه به اتمام خواهد رسید.

1- Locke & Key

شبکه نتفلیکس پس از موفقیت در ساخت سریال آکادمی آمبرلا که اقتباس شده از کمیک بود ، این پروژه را در برنامه خود قرار داد.داستان این سریال از کمیک های Locke & Key اقتباس شده و احتمال میره این سریال مورد انتظار ترین سریال در سال 2020 برای نتفلیکس باشه.

نکته:(اگر هر کدام از سریال های ویچر یا استرنجر تینگز فصل بعد خود را در سال 2020 منتشر کنند قطعا آنها نیز در لیست ما قرار میگرفتن ولی چون هیچ منبع موثقی این را تایید نکرده بود این دو سریال پر طرفدار را در لیست خود قرار ندادیم.)

نظر شما چیست کدام سریال میتواند سریال موفقی در سال 2020 باشد یا اگر سریالی را از قلم انداخته ایم میتوانید در نظرات مارا آگاه کنید.


بخوانید:

برترین سریال های نتفلیکس در سال 2019

برترین سریال های دیسی

برترین لایواکشن های دیزنی

داغ ترین کمیک های مارول

کمیک هارلین