Jared-Leto-as-Morbius

3 فکت در مورد موربیوس

موربیوس خون آشام زنده یکی از شخصیت های جذاب کمیک های مارول و از شخصیت های مرتبط به اسپایدر من که توی دنیای کمیک محبوبیت زیادی داره و تونسته توی سالهای حضورش به شخصیت مهمی برای کمیک های اسپایدرمن تبدیل بشه و البته کمیک اختصاصی خودش رو هم دریافت کرده . همونطور که میدونیم سونی هم در حال ساخت یک فیلم با محوریت شخصیت موربیوس با بازی جرد لتو هستش که از مورد انتظار ترین فیلم های آینده مارولی سونیه توی این مطلب قراره ستا فکت در مورد موربیوس رو بهتون بگیم .

شی هالک توی دادگاه از موربیوس دفاع کرد

توی کمیک Savage She-Hulk موربیس نقش متفاوتی داشت و با بقیه حضور هاش توی دنیای کمیک فرق داشت .توی این کمیک دیدیم که موربیوس معالجه شده بود و از حالت ومپایر بودن در آومده بود اما به کمک جنیفر والترز یا همون شی هالک که یک وکیله نیاز داشت چون بخاطر جرم هایی که قبلا مرتکب شده بود تحت بازداشت بود و وضیفه شی هالک این بود که دادگاه رو متقاعد کنه که موربیوس کنترل کارهاش دست خودش نبوده . همونطور که میدونیم شی هالک قراره بزودی وارد دنیای سینمایی مارول بشه و همینطور فیلم موربیوس هم در دست ساخته اگه قرار باشه دنیای سونی و مارول با هم ترکیب بشن این داستان میتونه راه خوبی باشه .

موربیوس همیشه ویلن نبوده

موربیوس ابتدای حضورش به عنوان یکی از ویلن های اسپایدرمن معرفی شد و واقعا هم چیزی جز یک ویلن نبود بخاطر خشونت و بی رحمی زیادی که داشت و اصلا توی جنگ های به حریفش هیچ شانسی نمیداد اما با گذشت زمان اون به یک ضد قهرمان تبدیل شد که جذابیت این شخصیت رو بیشتر هم کرد اما دفعاتی هم بوده که اون به کمک قهرمان ها رفته برای مثال یکبار به قهرمان های مارول کمک کرد تا جلوی حمله زامبی ها از یک دنیای دیگه رو بگیرن و احتمالا توی فیلم موربیوس هم اون رو به عنوان یک ضد قهرمان ببینیم که کارهای خوبی هم انجام میده. اما بدون حضور شخصیت های دیگه دنیای مارول باید ببینیم این اتفاق چطور قراره بیوفته.

موبیوس واقعا ومپایر نیست

موربیوس به طور کامل ومپایر نیست . اون یک دانشمند بود و مثل همه ما زندگی عادی داشت و کار های روزمره ای انجام میداد تا اینکه یک بیماری خونی ناشناخته گرفت و موقع معالجه بیماریش اتفاق عجیبی افتاد که اون رو به یک شبه خون آشام تبدیل کرد .موربیوس الا توانایی شفا بخشی ، سرعت فوق انسانی و قدرت بالایی داره همچنین میتونه پرواز کنه اما تفاوت هایی هم با بقیه ومپایر ها داره مثلا در برابر نور خورشید حساس نیست ، نمیتونه آب و هوا رو کنترل کنه و همینطور نمیتونه مث ومپایر ها به خفاش تبدیل بشه برای همین نمیشه به طور کامل گفت موربیس یک خون آشامه دلیلش هم احتمالا اینه که از طریق یک آزمایش علمی به ومپایر تبدیل شده 


به نظرتون توی فیلم موربیوس چه اتفاق هایی میوفته ؟


بخوانید:
چگونه خواندن کمیک های مارول را شروع کنیم
تاثیرگذارترین رویدادهای دیسی
۱۰ نکته درباره شی هالک که نمیدانستید
۱۰ مبارز برتر دنیای مارول
معرفی 5 کمیک ترسناک


instagram
COMICON-SHOP