واندروومن

فکت از واندروومن

واندروومن یکی از اعضای اصلی جاستیس لیگ و از محبوب ترین قهرمانان موئنث دنیای کمیکه که بسیار هم قدرتمنده و در فیلم های جاستیس لیگ ، بتمن علیه سوپرمن و فیلم اختصاصی خودش با بازی گل گدوت حضور داشته و قسمت دوم فیلمش هم در حال ساخت هستش که امیدوارم فیلم موفقی باشه . توی این مقاله سه فکت راجب واندوومن براتون آماده کردیم ، با کامیکان همراه باشید .


1. قدرت های واندوومن

فکت از واندروومن

واندروومن هم مثل خیلی دیگه از قهرمانای دیسی قدر هایی مثل سرعت بالا ، زور زیاد و حتی قدرت پرواز کردن رو داره که همین قدرت ها باعث میشه از خیلی های دیگه قوی تر باشه و بتونه دشمنای زیادی رو شکست بده اما یه قدرت دیگه ای که واندروومن داره و خیلی ها نمیدونن اینه که مثل ددپول و ولوورین توانایی شفابخشی داره و اگه آسیب ببینه درمان میشه اما سرعت بهبود زخماش خلی زیاد نیست .


2. شمشیر واندروومن

فکت از واندروومن

واندروومن سلاح های قدرتمند افسانه ای مثل سپر ، طناب و شمشیرش رو داره که بین اینها شمشیرش قدرت فوق العاده زیادی داره همونونطور که میبینید میتونه به سوپرمن هم آسیب بزنه که سلاح های کمی میتونن این کار رو بکنن و در کل قدرت های واندوومن در دنیای کمیک از سوپرمن کم نمیارن اما در سینما اینطور نبود و سوپرمن خیلی قوی تر از اونه .


3. نقطه ضعف

فکت از واندروومن

نقطه ضعف واندروومن یه فکت جالب راجب این شخصیته که قهرمانی با این همه قدرت چطور همچین نقطه ضعفی داره. در ابتدای خلق شدن این شخصیت بخاطر علاقه خالقش به خفت گیری این کار رو به عنوان نقطه ضعف واندروومن قرار داده یعنی اگه کسی بتونه اون رو ببنده ، واندروومن تمام قدرت هاش رو از دست میده .


بخوانید :

باهوشترین قهرمان های دنیای سینمایی مارول
۱۰ چیزی که درباره لجیون نمیدانستید!!!
10 اترنال قدرتمند در دنیای کمیک
10 تیم فراموش شده دنیای DC
داغ ترین کمیک های مارول


guest
7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمیترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنت ها
ماندانا

من یع سوال دارم گزینه اخر حذف شده درسته؟

ثور لاور

درباره شماره آخری باید بگم که اگه مرد ها اینکارو کنن اثر داره

ماندانا

درسته روحیش نابود میشه 😂

ونوم

آخری خیلی عالی بود
و البته کمی سـ…

کمیک فن

اولا اینکه در سینما نشون داده نشده که شمشیر واندروومن نتونه به سوپرمن آسیب بزنه!!!!و در سینما هم اختلاف زیادی ندارن!!!! چون اگر فیلم واندروومن رو دیده باشید می‌بینید که با دو حرکت پسر زعوس رو نابود کرد!!!!در فیلم لیگ عدالت( اونجایی که با سوپرمن می‌جنگید)هم نه از شمشیرش استفاده کرد نه در نهایت قدرتش بود!!!( یعنی اگه اونجا بتمنو میکشت نبرد داغی بین سوپرمن و واندروومن شکل میگرفت)

کمیک فن

یه چیزی یادم رفت در کامنت قبلم بگم و اون این بود که اون نقطه ضعف واندر وومن از مشخصات ای شخصیت حذف شده چون نقطه ضعف بسیار چرتی بود!!!!

[S.S.K]

از آخری خیلی خوشم اومد