hopper stranger things

آیا هاپر به دنیای وارونه رفته است؟

یکی از مهم ترین اتفاقات فصل سوم سریال محبوب استرنجر تینگز مرگ جیم هاپر بود . جیم هاپر از شخصیت های محبوب سریال اتفاقات عجیب بود که نقش پدر رو برای الون بازی میکرد و خیلی بین مردم محبوب شده بود توی پایان فصل سه دیدیم که اون با فداکاری ای که کرد جون خودش رو از دست داد و توسط یک انفجار جون خودش رو از دست داد که باعث ناراحتی خیلی از مخاطبا شد چون جوری که معلوم بود انگار قرار نبود دیگه هیچوقت هاپر رو ببینیم یکی از دلایل نارحتی از مردن این شخصیت بازی خوب دیوید هاربره و سریال یک بازیگر خیلی خوبش رو از دست میده و ممکنه بهش ضربه جدی بخوره چون در کنار بازیگرای نوجوون و تازه کاری مثل میلی بابی براون به یک بازیگر بزرگتر نیازه تا بالانس ایجاد بشه .

hopper stranger things

اما بعد از پخش تیزر کوتاه فصل 4 استرنجر تینگز فهمیدیم که هاپر زنده است اما وضعیت خوبی ندارد و ظاهر متفاوتی هم نسبت به فصل های قبلی داد . همراه با پخش این تیزر سازنده های فیلم به طور رسمی اعلام کردند که شخصیت هاپر زنده است و پخش تیزری بدون هیچکدوم از شخصیت های دیگه حتی الون نشون دهنده اهمیت این شخصیت برای سریال استرنجر تینگزه اما سوال اصلی اینه که چطوری هاپر تونسته زنده بمونه و چطور سر از اونجا در اورده . از محیطی که این تیزر نشون داد میشه فهمید که هاپر توی روسیه زندانی شده و در حال کار کردن برای روس هاست و باید منتظر بمونیم ببنیم که الون و دوستاش چطور قراره اون رو نجات بدن . اون هم توی کشور غریبه و جایی که تاحالا ندیدن . اینکه مکان فیلم عوض شده نشونه خوبیه و یعنی قراره سریال گسترش پیدا کنه و از اون شهر کوچیک هاوکینز خارج بشه .

اما شایعه ای که برای زنده موندن هاپر منتشر شده اینه که اون به دنیای وارونه میره و از انفجار نجات پیدا میکنه که این حرف توسط یک فرد ناشناس در اینترنت منتشر شده و طبق این شایعه این احتمال وجود داره که روس ها به کمک یکی از افراد خاص که در اختیار خودشون قرار داره هاپر رو به روسیه بیارن . اسم شخصیتی که روس ها دارن B هستش که قدرت هایی مثل شخصیت 11 داره و میتونه به دنیای وارونه دسترسی پیدا کنه . احتمال رفتن هاپر به دنیای وارونه زیاده چون آوردن دلیل منطقی دیگه ای برای زنده موندن هاپر از اون انفجار خیلی دور از ذهنه و همین طور که توی تیز دیدیم هاپر خیلی چهره بهت زده و متعجبی داره که میتونین توی تصویر بالا ببینید انگار هنوز توی حالت شوک قرار داره .

به نظرتون هاپر هم با رفتن به دنیای وارونه تونسته قدرتی بدست بیاره ؟


بخوانید :

آیا قدرت های الون در فصل 4 به او برمیگردد؟

توماس وین : قهرمان یا خلافکار ؟

برترین سریال های نتفلیکس در سال 2019

۱۰ تا از خشن ترین آنتی هیروهای دنیای دیسی

بهترین صحنه نبرد دنیای سینمایی دیسی در BIRDS OF PREY