james gunnn
LOS ANGELES, CA - OCTOBER 10: Director James Gunn attends the world premiere of Disney and Marvel's 'Thor: Ragnarok' at El Capitan Theatre on October 10, 2017 in Los Angeles, California. (Photo by Barry King/Getty Images)

جیمزگان:احتمال ساخت فیلم مشترک مارول و دیسی وجود دارد!!!

جیمزگان کارگردان نام آشنا و محبوب دنیای کمیک بوکی ها که با سری فیلم های محافظان کهکشان اسم خودشو سر زبون ها انداخت و بین طرفدارای مارول خیلی محبوب شد،و یکی از معدود کارگردان هایی که با هردو کمپانی مارول و دیسی همکاری کرده است.

جیمز گان که در حال حاضر بر سر پروژه جوخه انتخار ۲(suicide squad 2) برای کمپانی دیسی بوده و از طرفی قرار شده برای قسمت بعدی محافظان کهکشان هم به مارول برگرده.

از همین رو جیمز با هردوکمپانی کارمیکنه و از اطلاعات و برنامه کاری اونها خبر داره.

جیمز در مصاحبه ای اعلام کرده که احتمال ساخت مشترک فیلم بین مارول و دیسی ممکن است و درآینده ممکن است شاهد چنین فیلم هایی یا به صورت کراس اوور و یا به صورت دنیای مشترک باشیم.

همانطور که احتمالا میدانید در کمیک هاهم مارول و دیسی بارها و بارها کراس اوور داشته اند و جهان های یکدیگر را یا به هم وصل کرده و یا با هم ادغام کرده اند.

در این کراس اوورها اتفاقات جالبی هم افتاده برای مثال نبرد بین سوپرمن و تور و یا ازدواج قهرمان های مختلف از دو دنیا.

ساخت چنین فیلمی قطعا هیجان انگیز بوده و میتواند طرفدارای زیادی رو به سینماها بکشونه و شاهد برابری و یا همکاری قهرمان ها باهم باشیم.اما باید دید مدیران این کمپانی ها و عوامل دست اندرکار مارول و دیسی راضی به انجام چنین کاری خواهند شد و یا نه.

باید مدتی صبر کرد و دید در آینده برنامه چیست و آیا شاهد چنین فیلم هایی خواهیم بود.

شما دوست دارین که این همکاری اتفاق بیوفته یا نه؟

اگه جوابتون بله است دوست دارین کدوم قهرمان ها و یا تیم ها در این فیلم حضور داشته باشن؟

نظراتتونو با ما به اشتراک بزارین.

بخوانید:

جان تورتورو به فیلم بتمن پیوست

تاد فیلیپس ۱۰۰ میلیون دلار پاداش میگیرد

هنری کویل سوپرمن میماند

قسمت بعدی جوکر ساخته میشود

اینستاگرام ما