mandalorian

رایان جانسون میخواهد Mandalorian بسازد

رایان جانسون در مصاحبه جدید خودش گفت که او علاقه دارد تا برخی از قسمت‌های فصل دوم سریال The Mandalorian را کارگردانی کند.

از ماه گذشته پخش فصل اول سریال The Mandalorian (ماندالوریان‌) آغاز شده و تا به امروز شاهد انتشار ۴ قسمت اولین سریال Star Wars (جنگ ستارگان) از سرویس استریم دیزنی پلاس بودیم که این سریال توانسته نظر منتقدان، بینندگان و طرفداران را به خود جلب کند و هم‌اکنون محبوب‌ترین سریال در حال پخش است. همچنین از ماه گذشته مراحل فیلمبرداری و تولید فصل دوم سریال The Mandalorian نیز آغاز شده که جان فاورو، شورانر سریال، اولین تصویر از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید سریال را نیز منتشر کرده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، رایان جانسون، کارگردان فیلم Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای)، به کارگردانی قسمت‌هایی از فصل دوم این سریال ابراز علاقه کرده است.

به مناسبت اکران فیلم Knives Out (چاقوکشی)، جانسون مصاحبه‌ای را با پادکست ReelBlend که به CinemaBlend تعلق دارد، انجاـم داده که در طول این مصاحبه او به سوالی در مورد سریال The Mandalorian نیز واکنش نشان داد و به تمجید از این سریال پرداخت. با وجود واکنش منفی گروهی از طرفداران در مورد فیلم The Last Jedi، اما جانسون هنوز علاقه زیادی برای بازگشت به دنیای جنگ ستارگان دارد و در طول مصاحبه ابراز علاقه کرد تا حتی برخی از قسمت‌های فصل دوم سریال The Mandalorian را نیز کارگردانی کند. جانسون گفت:

قطعا دوست دارم این کار را انجام دهم و اگر وقت داشته باشم، خیلی سریع در آنجا حضور خواهم داشت. من از پشت صحنه ساخت فصل اول بازدید داشتم و به‌نظرم فوق العاده و بسیار جالب به‌نظر می‌رسید.

در حال حاضر جانسون وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه سه گانه جدید فیلم Star Wars را بر عهده دارد که هنوز زمان ساخت این فیلم مشخص نیست و همچنین این سه‌گانه قرار نیست سه‌گانه بعدی مجموعه جنگ ستارگان نیز باشد. همچنین پس از فیلم Knives Out، هنوز برنامه و فیلم بعدی جانسون نیز مشخص نیست و او شاید به فکر ساخت دنباله‌ای برای این فیلم باشد یا حتی روی پروژه اورجینال دیگری کار کند.

بخوانید:

دیسی بیشتر از ۲۰ عنوان کمیک را کنسل کرد!!!
سه جوکر چه کسایی هستن؟
۱۰ تا از خشن ترین آنتی هیروهای دیسی
تاثیرگذار ترین رویداد های DC
سوپرمن نقشی شبیه هالک برای DC خواهد داشت


instagram
COMICON-SHOP