Outlawed

معرفی کمیک Outlawed

مارول از ابتدای شروع چاپ کمیک هایش تا الا تعداد خیلی زیادی قهرمان و ویلن خلق کرده که شاید قابل شمارش نباشن و بخاطر وجود تعداد زیاد قهرمان ها گروه های زیادی هم تشکیل شده با اعضای مختلف، با هدف های مختلف مثل انقامجویان جوان ، دیفندرز ، مردان ایکس ، ناانسان ها ، انتقام جویان وحشی و … که هرکدوم کمیک های اختصاصی خودشون رو داشتن و بعضی از این گروه های تشکیل شده خیلی هم محبوب شده مثل ایکس فورس چون اعضای جذابی داشته.

اما با گذشت سالهای زیاد و خلق تعداد بالای کمیک حتما داستان ها تکراری شدن و مخاطب ها هم به چیزاهای جدیدی نیاز داشتن بخصوص مخاطب های نوجوون شاید قهرمان های جدیدتری میخواستن برای همین مارول شخصیت هایی مثل آیرون هرت (Ironheart)  که یه جورایی نسخه دختر و نوجوون آیرون منه خلق شد. این شخصیت و چند نفر دیگه شاید زیاد برای مخاطب ها شناخته شده نباشن اما اون هم سری کمیک اختصاصی خودش رو داشته و توی کمیک های گروهی هم بوده. 

 

توی کمیک Outlawed شخصیت های نوجوان خیلی زیادی با قدرت های بالا وجود دارن، بعضی از این شخصیت ها مدت زیادی از حضورشون توی دنیای مارول نگذشته اما شخصیت هایی هم هستن مثل میس مارول که از قدیم بودن اما با توجه به سن کمترش نسبت به بقیه قهرمان ها بهش میخوره که عضو این تیم جذاب باشه. از بقیه کارکتر ها میشه به نوا و مایلز مورالس اشاره کرد که شهرت خوبی دارن. داستان این کمیک هم در مورد نوجوون هاییه که قصد کمک کردن به نجات دنیای رو دارن البته فکر نکنید چون توی این داستان افراد معروف مثل ثور ، کاپیتان امریکا یا بقیه اونجرز حضور ندارن پس داستان مهمی نیست و از کنارش رد بشید در اصل Outlawed یک کمیک تک جلدیه که شروع کننده یک ماجرا برای این شخصیت هاست و به عنوان جنگ داخلی قهرمان های نوجوان شناخته میشه.

طراحی این کمیک هم سبک جالب و خوبی داره هم به محیط تین‌ایجری کمیک میخوره و هم فان و سرگرم کنندس که با داستان جالبش تونستن یک کمیک خوب رو خلق کنن. کنار هم قرار گرفتن این شخصیت ها برای نجات دنیا شاید به اندازه اونجرز اصلی جذاب نباشه اما بازهم یک تیم با قدرت های ماورایی هستن حتی بعضیاشون شاید از قهرمان های معروف هم قوی تر باشن و توی دنیای مارول بهشون نیاز باشه. 

کمیک فارسی اوتلاد

با توجه به اینکه الا زمان زیادی برای خوندن کمیک داریم پیشنهاد میکنم این کمیک رو حتما بخونید چون کوتاهه و وقت زیادی هم ازتون نمیگیره و از این مهمتر اینکه اعضایی که توی این داستان میبینیم شروع کننده فاز جدیدی برای کمیک های مارول هستن و قطعا در اینده از اون ها استفاده زیادی میشه چون به هر حال شخصیت های قدیمی هرچقدر هم پتانسیل داشته باشن به کارکتر های جدید نیاز پیدا میکنیم و برای اشنا شدن با بعضی از این شخصیت های جدید جوان خوبه که اوتلاد رو بخونیم . این کمیک توی 18 مارچ 2020 منتشر شده و حتما میدونید که با توجه به اتفاقات اخیر مارول چاپ کردن کمیک های خودش رو متوقف کرده و خیلی از کمیک ها مثل ثور 2020 وسط داستان رها شدن اما خوشبختانه این کمیک تک جلدیه البته ماجراهایی که اتفاق میوفته ادامه داره.

دانلود کمیک فارسی Outlawed


به نظر شما جذاب ترین قهرمان نوجوان مارول کیه؟


بخوانید:
چگونه خواندن کمیک های مارول را شروع کنیم
تاثیرگذارترین رویدادهای دیسی
۱۰ نکته درباره شی هالک که نمیدانستید
۱۰ مبارز برتر دنیای مارول
معرفی 5 کمیک ترسناک


instagram
COMICON-SHOP