red guardian black widow

فکت:red guardian(نگهبان سرخ) کیست؟؟

اگه اخبار سینما و تلویزیون رو دنبال کرده باشین، حتما باخبر شدین که چند روزی پیش تریلر فیلم black widow منتشر شد؛که مورد علاقه و توجه مخاطبا قرار گرفت.توی این تریلر نشون میده ناتاشا رومانوف به زادگاه خودش برمیگرده و با چند نفر ملاقات میکنه که در بین اونها مردی قدرتمند با لباسی خاص حضور داره که اسمش red guardian یا نگهبان سرخ هست.

اون دسته از افرادی که کمیک خونده بودن و با جهان مارول آشنایی داشتن بلافاصله این شخصیت رو تشخیص دادن،اما برای تعدادی از مخاطبا که تاحالا کمیک نخونده بودن و فقط با جهان سینمایی مارول آشنایی داشتن این شخصیت که قبلا در هیچ فیلمی نبوده غریبه بود. به همین دلیل هم ما تصمیم گرفتیم برای شما فکتی از قدرت ها و داستان شخصیت red guardian (نگهبان سرخ) فراهم کنیم تا با این شخصیت بیشتر آشنا بشین.

اگر فیلم کاپیتان آمریکا:اولین انتقام جو رو دیده باشین دیدید که ارتش ایالات متحده برای درست کردن برگه برنده خودش در جنگ جهانی استیون راجرز رو تبدیل به کاپیتان آمریکا کرد که با قدرت های فرابشری و نامیرایی و مهارت های بالا در مبارزه نقش موثری در پیروزی ایالات متحده در جنگ جهانی داشت.

وقتی که صحبت از جنگ جهانی میشه،اسم دو کشور زودتر از بقیه تو ذهن ما میان:ایالات متحده و روسیه که دوقدرت برتر نظامی جهان و بازی کننده های اصلی جنگ های جهانی بودن.با اینکه تو فیلم اولین انتقام جو با هم متحد بودن برای جنگ با آلمان و هایدرا اما بازهم در تسحیلات و پیشرفت همیشه با هم رقابت شدیدی داشتن. و وقتی ایالات متحده تونست کاپیتان آمریکا رو با کمک دانشمندانش درست کنه روسیه هم برای اینکه از گردونه رقابت عقب نمونه دست به کار شد.که حاصل تلاش های اونا دوسرباز قدرتمند یعنی : بلک ویدو و رد گاردین شد.

red guardian in comics

نگهبان سرخ یک سرباز روسه که روسیه اونو برای مقابله با کاپیتان آمریکا آموزش داده.نگهبان سرخ درست مثل کاپیتان آمریکا یک سرباز قدرتمند و ماهره که هرروز تحت تمرین های بسیار سنگین قرار میگرفته.red guardian با Black widow تو سازمان اطلاعاتی روسیه یا همون ک.گ.ب همکار بوده.

نگهبان سرخ تو کمیک ها جلوی انتقامجویان هم قرار گرفت و تونست به راحتی هاکای و واسپ رو شکست بده اما کاپیتان آمریکا شکستش داده.استیون راجرز یا همون کاپیتان آمریکا ،نگهبان سرخ رو یک حریف و مبارز بسیار قدرتمند میدونه چون اون هم مثل کاپیتان به چند سبک مبارزه و استفاده از سلاح های مختلف مسلطه.

داستان اولیه ردگاردین تو کمیک ها مارول خیلی کوتاه بود چون اون تو دومین حضور خودش کشته شد؛اما مارول چندسال بعد داستانی برای برگردوندن اون پیاده کرد و اون هم این بود که مرگش جعلی بوده و حالا برگشته اما دیگه تحت فرمان روسیه نیست و برعکس میخواد از روسیه به خاطر بلاهایی که سرش آوردن انتقام بگیره که به همین دلیل تبدیل به رونین میشه(درست مثل هاکای که مدتی تبدیل به رونین شده بود(تو فیلم اونجرز اندگیم هم دیدیم)).

وقتی هم red guardian تبدیل به رونین شده بود خیلی تلاش میکرد تا بین روسیه و ژاپن جنگی راه بندازه که هاکای و بلک ویدو همیشه جلوشو میگرفتن.

fight between capitan america and red guardian

نظرتون رو درباره این شخصیت بگین.فک میکنین میتونه تو فیلم بلک ویدو محبوب بشه؟


بخوانید:

علت کور شدن اودین

۱۰ فکت جالب از iron man

فکت از فیلم جوکر

معرفی MS.Marvel


instagram
COMICON-SHOP