فکت هاکای

فکت هاکای

هاکای یکی از شخصیت های قدیمی و محبوب گروه اونجرز هست ، با این حال خیلی از طرفداران از این کراکتر اطلاعات زیادی نمی دانند در اینجا چند فکت درباره این شخصیت محبوب جمع آوری کرده ایم با کامیکان همراه باشید.


حضور در لیگ عدالت!!!

فکت هاکای

هاکای تنها شخصیت تو دنیای کمیک بوکه که هم تو لیگ عدالت و هم تو اونجرز عضو بوده . که اونه به متفاوت ترین شخصیت در دنیای کمیک تبدیل میکنه.

خداحافظی قبل هر ماموریت!!!

فکت هاکای

هاکای خیلی خانواده دوسته که اینو تو فیلمای Avengers Age Of Ultron و Avengers End Game شاهد بودیم ، یکی از این رفتاراش درباره این خصوصیتش اینکه قبل هربار که به ماموریت بره به خانواده اش زنگ میزنه و از اونا خداحافظی میکنه چون شاید دیگه هیچوقت برنگرده.

برادر هاکای!!

فکت هاکای

شاید براتون جالب بشه که کلینت بارتون یا همون هاکای یک برادر به اسم رونین داره ، رونین و هاکای از بچگی راهشون رو از هم جدا کردن و رونین در سیرک بوده و آموزش هاشو اونجا دیده ، رونین تو کمیک ها به عنوان یک ویلن شناخته میشه.

تمرین با یک کمان زن المپیکی!!

فکت هاکای

جرمی رنر برای اینکه برای فیلم اونجرز 2012 آمادگی لازم رو داشته باشه توسط یک کمان زن که برنده نشان المپیک شده آموزش دیده ، و الکی نبوده که اون اینقدر حرفه ای کمان رو بدست میگرفته.

مسلط به چند زبان !!

فکت هاکای

یکی از توانایی هایی که اونو از سایر ماموران شیلد متمایز میکنه اینکه هاکای به چند زبان دنیا مسلطه . از جمله این زبان ها میشه به انگلیسی ، روسیه ای ، چینی و عربی اشاره کرد. تو فیلم اند گیم هم دیدیم که با ژاپنی ها صحبت میکرد.

تموم شدن تیرها!!

فکت هاکای

هاکای تنها شخصیتی که تو فیلمای کمان زنی تیر هاش تموم شده ، این اتفاق تو فیلم اونجز 2012 رخ داد که تاحالا بین کرکتر های کمان زن بی سابقه بوده.

نظر شما درباره این شخصیت چیه ؟ چقدر هاکای رو دوست دارین؟


بخوانید :

داغترین کمیک های مارول

کمیک جنگ قلمروها

10 چیزی که باید راجب تسک مستر بدانید

کمیک اسپایدرمن سرعت

کمیک لوکی 2019


instagram
telegram
COMICON-SHOP