3 فکت در مورد ددپول

ددپول یکی از محبوب ترین شخصیت های دنیای مردان ایکس و جهش یافته هاست که هم در دنیای کمیک های مارول خیلی معروف بود هم در سینما به لطف بازی خوب رایان رینولدز به یکی از بهترین شخصیت های کمیک بوکی که پا به دنیای سینما گذاشته تبدیل شده . از معروف ترین ویژگی های ددپول فان بود شخصیتشه که آدم رو جذب میکنه و میتونه یک فیلم رو که حتی توی داستان ضعف داره رو نگا کنه فقط بخاطر بازی عالی رایان و شخصیت ددپوله. یکی دیگه از چیزهایی که ددپول رو دوست داشتی میکنه شکستن دیوار چهارم و حرف زدن با بیننده فیلمه که قبل از این توی بقیه فیلم های مارول ندیده بودیم البته در دنیای کمیک جز ددپول شخصیت های دیگه ای هم این کارو میکنن مثل شی هالک .

اما بریم سراغ فکت های ددپول .

1- ددپول و اسپایدرمن یه بچه دارن

deadpool

ددپول و اسپایدرمن یکی از محبوب ترین زوج های دنیای کمیک هستن و خیلی وقتها با هم دوست بودن و کارهای قهرمانانه انجام دادن ولی متاسفانه هنوز این ترکیب رو توی دنیای سینمایی مارول ندیدیم. با این که هر دوی اونها شخصیت های خوبی هستن اما بچه این دو نفر، یک موجود آزمایشگاهی که از ترکیب ژن های ددپول و اسپایدرمن به وجود اومده  اصلا نتیجه خوبی نداشته و تبدیل به یه شرور خشن با قدرت ها وسلاح های کشنده عنکبوتی شده که به سختی میشه جلوشو گرفت .

2- میمیره و زنده میشه ، دوباره و دوباره

deadpool

اگه بخوایم کسایی رو که تو دنیای کمیک از مرگ برگشتن اسم ببریم یه لیست خیلی طولانی ساخته میشه، برگشت از مرگ شخصیت های کمیکی بخصوص ابرقهرمان ها طبیعیه چون کشتن یک کارکتر محبوب بین مردم خیلی کار سختیه و اگه قرار باشه هیچوقت برنگرده اصلا نتیجه خوبی از مخاطبا نمیگیری . از معروفترین برگشت ها از مرگ بین قهرمان ها میشه به سوپرمن و لوگان اشاره کرد . و اما ددپول که بخاطر داشت قدرت خوددرمانی خیلی قویه کشتنش خیلی سخته و شاید هم غیر ممکن اما باز هم کشته شده و بارها هم از مرگ برگشته .

3- ددپول ددپول رو میکشه

deadpool

اگه اهل کمیک خوندن باشید میدونین که وجود دنیاهای موازی و نسخه های مختلف از یه شخصیت چیز کاملا طبیعیه. ددپول هم شخصیتیه که نسخه های مشابه کم نداره و یکبار توی دنیای کمیک اونقدر این کپی ها زیاد بودن که اعصابش خورد شد و تصمیم گرفت همشونو از بین ببره و یک تیم از ددپول های دیگه تشکیل داد و اسمشو سپاه ددپول گزاشت و به جنگ با بقیه نسخه های خودش رفت .

دانلود کمیک مرتبط


چه فکت جذاب دیگه ای از ددپول میدونید؟


بخوانید:

باهوشترین قهرمان های دنیای سینمایی مارول
10 چیزی که درباره لجیون نمیدانستید!!!
10 اترنال قدرتمند در دنیای کمیک
10 تیم فراموش شده دنیای DC
داغ ترین کمیک های مارول

instagram
telegram
COMICON-SHOP