Fantastic-Four-Empyre

تریلر رویداد EMPYRE مارول

 Avengers . Fantastic Four: Empyre

امسال برای طرفدارهای دنیای کمیک سال بزرگی خواهد بود، دیسی با انتشار رویداد DARK NIGHTS: DEATH METAL همه کمیک باز هارو شگفت زده کرد و مارول هم قراره با رویداد Empyre این کار رو بکنه. امپایر یک کراس اور بزرگ بین انتقامجویان و چهار شگفت انگیزه. همچنین در کنار اونها یانگ اونجرز و مردان ایکس هم حضور دارن، که نشون میده این رویداد چقدر قراره بزرگ باشه. Avengers . Fantastic Four: Empyre دو تا از معروف ترین نژاد های مارول رو دوباره به میدون نبرد با قهرمان ها برگردوند، و اون دو نژاد کسی نیستند جز کری ها و اسکرال ها، که طرفدارهای مارول خاطرات زیادی از اونها دارن .

در ادامه میتونید تریلر رسمی این رویداد رو ببینید:

اگه از طرفدارهای مارول هستید پیشنهاد میکنم حتما این کمیک رو دنبال کنید چون تاثیر زیادی بر آینده دنیای مارول خواهد داشت. طبق چک لیست منتشر شده از این رویداد، “Empyre 2020”  قبل از شروع داستان اصلی 3 قسمت مقدمه خواهد داشت که اولین قسمت اون قبل از تعطیلی بخاطر کرونا، منتشر شد که میتونید اون رو اینجا با ترجمه فارسی بخونید. این مقدمه با اسم ROAD TO EMPYRE: THE KREE/SKRULL WAR منتشر شد و همونطور که از اسمش مشخصه قراره جنگ کری و اسکرال ها رو نشون بده، اینکه جنگ اونها از کجا شروع شد، چطور ادامه پیدا کرد و الا در چه وضعیتی هستن. این کمیک برای خوندن رویداد امپراطوری خیلی لازمه چون تمام اطلاعات مورد نیاز از کری ها، اسکرال ها و … که بهش نیاز دارید رو به شما میده.

قسمت بعدی مقدمه EMPYRE #0: AVENGERS هستش که در 4 تیر منتشر میشه و خب از اونجایی که این رویداد کراس اوور انتقامجویان و 4 شگفت انگیزه به مقدمه ای برای این دو گروه نیاز داریم، برای همین قسمت بعد مقدمه EMPYRE #0: FANTASTIC FOUR هستش. بعد از این 3 قسمت وارد بخش اصلی کمیک میشیم.


به نظر شما این رویداد تا چه حد میتونه موفق بشه ؟


بخوانید:

کمیک مارول VS دیسی به دست طراح DC
5 سازمان خبیث برتر دنیای کمیک
10 کمیک برتر IMAGE COMICS
10 سلاح قدرتمند انتقامجویان
10 تغییر MCU که ممکنه در دنیای کمیک هم خوب باشه