Wasp

3 فکت در مورد Wasp

وسپ یکی از شخصیت های دنیای ماروله که توی کمیک خیلی وقتها نقش های بزرگی داشته اما در دنیای سینمایی مارول زیاد بهش توجه نشده . با اینکه در قسمت دوم فیلم انت من نقش پررنگ تری داشت اما در بقیه فیلم ها مثل اونجرز اند گیم حضور خیلی کوتاهی بهش داده شده بود و اونطوری که لیاقت داره مورد توجه قرار نگرفته برای همین ما سه فکت که ممکنه راجب وسپ ندونید رو براتون اوردیم با کامیکان همراه باشید.

3. میتونه جاینت بشه

هروقت ما به انت من و وسپ فکر میکنیم این سوال برامون پیش میاد که انت من چطور میتونه هم اندازه اتم کوچیک بشه و هم در حالت جاینت من اندازه یه ساختمون بزرگ بشه اما راجب وسپ موضوع فقط کوچیک شدنه که این درست نیست . در کمیک Avengers Vol. 3 #77 دیدیم که وسپ با استفاده متفاوت از ذرات پیم تونست اندازه خودش رو بزرگ کنه اما یه مشکلی وجود داشت، اون به اندازه انت من روی این حالت کنترل نداشت و براش خیلی سخت بود .

2. اربابان شیطان رو شکست داد

یکبار وقتی یک تیم ویلن که توسط بارون زیمو ساخته شده بودن به انتقام جویان حمله میکنن با غافلگیری میتونن تعدادی از اونهارو شکست بدن اما واسپ با هوش بالایی که داشت و استفاده درست از قدرت هاش تونست اونهارو شکست بده و این یکی از کارهای بزرگ و نقش های مهم وسپ در تیم انتقام جویان بود که البته بزرگترینش نبوده .

1. رهبر اونجرز بوده

و مهمترین فکت راجب وسپ . اون یک دوره هدایت کننده انتقام جویان بود ، درواقع اولین زنی که رهبر اونجرز شد وسپ بود و این کار مشکلاتی هم براش به وجود آورده بود، مثل دردگیری با بعضی مرد های بزرگ گروه از جمله هرکول. وقتی وسپ رهبر انقام جویان بود به زن های تیم نقش بیشتری در عملیات ها میداد مثل مونیکا رمبو و شی هالک. دورانی که وسپ توی این مقام بود کوتاه هم نبود و تقریبا مدت طولانی ای این کار رو انجام داد اما در آخر این جایگاه رو به کس دیگه ای داد .


بخوانید:

نقد انیمیشن SUPERMAN RED SON
ریبوت دنیای دیسی:۱۰ فیلمی که دوست داریم به ترتیب اکران شوند
شرم آورترین کارهای تور
معرفی کیبل
۵ تا از بهترین فیلم های ابرقهرمانی سال ۲۰۱۷


instagram
telegram
COMICON-SHOP