4 فکت از سم وینچستر

عروسک بی روح

زمانی که لوسیفر بدن سم رو گرفت (یا به قول معروف پوسته اش رو) و داخل قفس لوسیفر گیر کرده بود (که بعد کستیل سم رو در میاره از تو قفس اما خوب نه همه ی سم رو) به همراه مایکل و لوسیفر. سم به وسیله کستیل برگردونده میشه اول به تماشای دین میره که ببینه با لیسا و بن زندگی مه قولشو داده بود شروع کرده یا نه بعد از دیدن او 1 سال خودشو مخفی میکنه از دین بعد از این که دین رو نجات میده ( از یک نوع مسمومیت) با سم به سمت گروه که شامل چند نفر از خانواده کمپبل ها و و پدربزرگشان ساموئل کمپبل ملحق میشه اما بعد از مدتی دین متوجه میشه سم رفتاری عجیب داره و بله میفهمه روح سم درون قفس لوسیفر گیر افتاده (ببینید در اینجا روح به معنای این نیست که اگر روح نداشتی میمیری اینه که بدن با همون حالت به کارش ادامه میده “مثله زمانی که امارا روحه داناتلو رو گرفت و بلعید” اما خوب به گفته (donatello redfield) “پیامبر خدا” وقتی روحتو از دست میدی مثله کهکشان میمونه که هی میچرخه و عظیم و بدون تصور عه اما خوب دلیل نمیشه خوب بودن رو یادت بره چون روح نداری. روح نداشتن به معنای حس نکردن خوشحالی حسه دل سوزی مهربانی مثله یک رباتی که فقط کار انجام میده برای هدفی که برنامه ریزی شده. خلاصه روح سم گیر کرده بود در انجا و به صورت خلاصه سم که فقط هدفش شکار بود به هر کاری دست میزد تا به هدفش برسه مانند: وقتی دین در حاله مبارزه با یک ومپایر بود سم گذاشت دین تبدیل شه تا بتونه از صحت و درستی فرمول درمان کمپبل ها مطمعن شه. یا مردم رو طعمه قرار میداد تا به اون موجود برسه و حالتی سرد و بی روح داشت بدون عاطفه و حس با خونسردی حتی دست به کشتن هم میکرد و……….. تا اینکه دین با معامله ای با مرگ برای استفاده از انگشتر مرگ برای قراری که داشت (1 روز به جای مرگ باشه) استفاده کرد و مرگ روح سم رو برگردوند اما گفت عوارض داره چون لوسیفر و مایکل کلی سم رو (منظورم روحشه) مورد ازار قرار دادن پست ممکن به فلج شدن یا دیوانه شدنه فرد بشه و با قرار دادن دیوار بر ذهن سم بدن سم دوباره حاوی روح شد.

تصویری از سم زمانی که روح نداشت

خون شیاطین همانند اب گواراب

همونطور که میدونین وقتی سم 6 ماه داشت ( البته به همراه تعدادی از بچه های دیگه) خون شیطان بهشون داده شده توسط (azazel) یا همون شیطان چشم زرد که هر کدوم قدرت های عجیبی داشتن سم یک تصویری از اتفاقی که میخواست بیوفته میدید یکی قدرت بدنی زیادی یکی کنترل اشیا و…. بعد از این که همشون توسط شیطان ها جمع شدن در یک شهرک قدیمی azazel بهشون گفت فقط یکشون زنده بیرون میره (اونی که زنده بره بیرون پوسته لوسیفر میشه یعنی لوسیفر تسخیرش میکنه چون فرشته ها حالت روح اند باید بدن تسخیر کنند. زمانی که سم توسط یکی از افراد مرد و دین با یک معامله با یک شیطان سم رو زنده کرد. بعد از ان سم با دوستی با شیطانی به نام روبی در تلاش برای فهمیدن و یاد گرفتن قدرت های خود بود. اما روبی نقشه ای برای سم کشیده بود سم با نوشیدن خون شیطان قدرت زیادی برای کشتن شیطان ها دست یافت که در اخر با کشتن تعداد زیادی شیطان و خوردن خون با کشتن lilith (شیطانی چشم سفید جز اولین انسان هایی بود که تبدیل به شیطان شده بود) اخرین قفل قفس لوسیفر رو شکست و باعث ازادی لوسیفر شد.

حالت سم با خوردن خون شیطان

همانند پوست گردو

از اول خلقت قرار بوده سم و دین پوسته لوسیفر باشن و زمانی که قیامت شد این دو نقشه پوسته باشن اما خوب طبق نقشه پیش نمیره و (adam milligan)  که برادر دوم سم و دین است توسط مایکل تسخیر میشه و زمان درگیری لوسیفر و مایکل سم لوسیفر رو میپذیره  به سختی کنترل خودش رو به دست میاره و به وسیله (چهار انگشتر چهار سوارکار اخرالزمان)  قفس لوسیفر رو باز و خودش و مایکل رو زندانی میکنه.و زمان های مختلفی لوسیفر نقشه برای گرفتن بدن سم میکنه زمانی که امارا ازاد شده و حهنم یکم درز پیدا کرده لوسیفر پیام هایی مانند خدا در ذهن سم میذاره و سم فکر میکنه خدا منطورش اینه که لوسیفر باید کمکشون کنه اما این کاره لوسیفره برای تسخیر سم (بدن های مختلفی رو امتحان کرده اما هیچکدوم خوب جواب نمیده پس کستیل رو تسخیر و به جنگ امارا میره. موقع های زیادی برای تسلط به سم تلاش کرده اما موفق نشده. فقط باری بوده که سم لوسیفر و خودش رو داخل قفس انداخته

تصویری از سم اگر بله رو به لوسیفر میگفت
تصویری از بعدی دیگر از سم دیکری که به لوسیفر بله گفته

هفت جان

سم و دین بار های زیادی مرده اند و زنده شده اند . سم اولین بار زمانی که باید در ان شهرکی که azazel انها را انداخته بود داخل از بین چند نفر زنده میموند(که به عنوان پوسته انتخاب میشد) مرد به دست یکی که قدرت بدنی زیادی داشت و دوباره توسط دین که با یک شیطان چهارراه معامله کرد زنده شد. بار دیگر به همراه دین توسط دو شکارچی که موضوع پوسته ها رو میدونستن کشته شدن در موتل ی اما بعد از دیدن بهترین خاطراتشان و فهمیدن در بهشت اند از میان کلی راه و جاده ای خاکی عبور از بهشت  جاده ای به باغبان خدا (جاشوا) رسیدند که  او انها را به زندگی برگرداند. بار دیگر سم به همراه دین وقتی رقتن تا یک عده رو از دست werewolf ها نجات بدن ( توریست هایی که گم شده بودند) سم زخمی شد زمانی که به یک کلبه رفتن یکی از توریست ها که ترس زیادی داشت و میخواست زنده بماند و سریع تر فرار کند سم را خفه کرد (سم رو تقریبا کشت اما انگار یک حالت بیهوشی بهش دست داده بود) سم بعد مدتی بیدار به  پیش دین رفت و (البته به سختی و کلی درد و خون ریزی) و ان توریستی که این کار رو کرده بود و تبدیل به گرگنما شده بود رو گشتن و پرونده خود را حل کردند. بار دیگر وقتی در بعدی که انها برای نجات مادرشان و جک امده بودند (بعدی که  تاریک و بد و مایکل لوسیفر رو کشته و تاریکی رو بر زمین اورده بود) سم به همراه تیم از میانبری رفتند که پر از  ومپایر بود در انجا مقاومت نتونستد بکنن و ومپایر ها گردن سم رو پاره کردند . سم رو به اعماق غار بردند از انجا که رویینا باید مواضب لوسیفر میماند (لوسیفر رو گرفتن برای باز نگهداری از دروازه چون تلسم نیاز به هاله فرشته داشت) لوسیفر فرار و به ان بعد رفت  و جسد سم رو  بی جان درون غار پیدا و سریع او را زنده کرد و او را مجبور به خوب نشان دادن خود جلوی (پسرش جک “نفلیم” کرد.

تصویری از سم زمانی که تقریبا مرد

بخوانید:

سگ های جهنمی (hellhound)

4 فکت از دین وینچستر

نشان قابیل

3 فکت از موربیوس

معرفی 5 کمیک ترسناک