فکت نایت وینگ

فکت از نایت وینگ

در بین کسانی که تا حالا همراه بتمن بودن و تبدیل به رابین شدن دیک گریسون اعتبار خیلی خاصی داره و بین طرفدار ها خیلی محبوب شده. دیک بعد از مدتی رابین بودن رو کنار میزاره و با کاستوم جدید لقب نایتوینگ رو برای خودش انتخاب میکنه و همچنان به کارهای قهرمانانه خودش ادامه میده. نایتوینگ در دوران حضورش اتفاقات زیادی رو تجربه کرده و همین باعث شده که حرف های نا گفته زیادی در مورد اون وجود داشته باشه. با ما همراه باشید تا چند مورد از اونها رو به شما بگیم.

1.بتمنی بهتر از بروس وین

دیک گریسون در زمان فعالیتش رابین، نایتوینگ و بتمن بودن رو تجربه کرده. و خب مشخصه زمان شروع به عنوان رابین تجربه و مهارت خیلی کمی داشت اما با گذشت زمان هم توی مبارزه حرفه ای تر شد و هم شخصیت پخته تری داشت، زمانی هم که اون جایگاه بتمن رو بدست آورد خیلی از بروس وین جوان تر بود برای همین توی مسائلی مثل چابکی، مبارزه و … از اون بهتر بود. 

2.قهرمان کریپتوناتی

دیک گریسون نام نایت وینگ رو از یک قهرمان افسانه ای کریپتوناتی الهام گرفته.که در واقع یک جبهه نبرد سوپرمن بدون نیرو در شهر بطری کندور بود.

3.تنفر بیش از حد جوکر از نایت وینگ

جوکر از تمام افراد گروه نایتوینگ متنفره و هیچکدومشون خوشش نمیاد. اما در بین شخصیت هایی مثل رابین، بتوومن و… جوکر از نایتوینگ بیشتر از همه بدش میاد دلیلش هم گفته میشه شباهت زیاد اخلاقی اون با بتمنه.

4.نگه داشتن نفس به مدت 7 دقیقه

دیک گریسون توانست به لطف تمرینات شدید توسط بروس وین موفق شد نفس خود را به مدت 7 دقیقه زیر آب نگه دارد.

5.او نمیخواهد شبیه بروس وین باشد

درسته که نایتوینگ از شیوه های بتمن توی کارهای خودش استفاده میکنه اما به طور کلی علاقه ای نداره که شبیه اون باشه چون بتمن شخصیت تاریکی داره و با خصوصیات نایتوینگ جور در نمیاد.

6.شاگردی به نام Nite-Wing

نایتوینگ یکبار شاگردی به نام Nite-Wing را آموزش داد ، ولی به دلیل روش هایی وحشیانه ای که داشت خیلی زود و ناآگاهانه یک مامور FBI رو به قتل رسوند.به همین دلیل نایتوینگ اونو شکست داد و به زندادن فرستادش.

7.بهتر از فلش

به دلیل آموزش های نایتوینگ با بتمن او مهارت فوق العاده ای در پیدا کردن راه فرار بدست آورده،او قبل از فلش توانست از یک هزار تو خارج شود که این مهارت های ویژه اورا اثبات میکند.

8.کشته شدن توسط دیمین وین

در داستانی از مجموعه اینجاستیس ،دیک گریسون به صورت اتفاقی توسط دیمین وین کشته شد،دیمین وین به صورت اتفاقی یک باتوم را پرتاب کرد که به صورت گریسون خورد و بعد از آن با شدت به یک صخره برخورد کرد و گردنش شکست،بعدا دیمین به احترام نایتوینگ کاستوم اورا پوشید.

9.او دث استورک شده

در زمین 5029 دیک گریسون به دلایل نامعلوم تبدیل به دث استروک شد،که این اتفاق یکی از نکات عجیب درباره نایت وینگ است.

10.او یک دختر دارد

نایتوینگ و استار فایر یک دختر دارند به نام نایت استار. Nightstar می تواند پرواز کند ، و جذب انرژی داشته باشه و  البته قدرت های اون به همین موارد خلاصه نمیشه.


نظرتون درباره نایت وینگ چیه؟در خبرنامه ی ما عضو شوید و از آخرین اخبار و کمیک های ترجمه شده با خبر شوید.


بخوانید:

تسک مستر کیست؟؟؟؟(تماشا کنید)

نقد انیمیشن سوپرمن ردسان Superman Red Son

معرفی کیبل cable

فیلم های آینده اعضای استرنجر تینگز

توماس وین: خلافکار یا قهرمان؟؟؟؟


instagram

telegram
COMICON-SHOP