Aquaman-Mera

3 فکت در مورد Mera

مرا در گذشته یکی از شخصیت های فرعی دیسی بود و خیلی بهش اهمیت داده نمیشد اما حالا به یکی از مهمترین شخصیت های کمیک های آکوامن و دیسی تبدیل شده . مرا بیشتر شهرت الا خودش رو مدیون کمیک Brightest Day هستش که اون رو تبدیل به کارکتر مهمی کرد و همینطور با حضور در انیمیشن ها و بقیه کمیک ها نشون داد پتانسیل بالایی داره و میشه از شخصیت های مهم دنیای سینمایی دیسی باشه . در اینجا سه فکت از مرا رو  داریم که به کارهای مهمش توی دنیای کمیک اشاره داره .

1. برای کشتن آکوامن اومده بود

مرا در اصل اهل جامعه ای به اسم Xebel هستش که بعد از غرق شدن آتلانتیس یکی از پادشاهی هایی بودن که اعتصاب خودشون رو علیه آتلانتیس نشون دادن ولی متاسفانه اونها تقریبا گم شده بودن و توی مثلث برمودا به دام افتادن و راه ارتباطی با بقیه دریاها نداشتن که همین باعث نفرت دائمی اونها از آتلانتیش شد . به عنوان یکی از اعضای سلطنتی آتلانتیس مرا از اولین افرادی بود که برای کشتن پادشاه اتلانتیس رفت اما بعد عاشق اون شد.

2. اوشن مستر رو شکست داد

شخصیت مرا همیشه به آکوامن وابسته بوده و اون رو همراهی میکرده اما در سری کمیک Mera: Queen of Atlantis نشون داد که به تنهایی هم قدرت کافی رو داره و تونست به خوبی عمل کنه و در رویارویی با اوشن مستر کسی که قصد تصاحب تاج و تخت اتلانتیس رو داشت تونست به خوبی مبارزه کنه و اون رو به زانو در بیاره و به همه ثابت کنه لیاقت ملکه آتلانتیس بودن رو داره.

3. ملکهِ آتلانتیس

تاحالا برای بدست آوردن مقام پادشاهی آتلانتیس جنگ های زیادی اتفاق افتاده و کودتاهای بزرگی شکل گرفته که خیلی از اونها موفق نبودن ولی بعضی وقت ها هم کسانی موفق شدن تاج و تخت آتلانتیس رو از آرتور بگیرن اما مرا با کمک آکوامن تونست پادشاهی آتلانتیس رو پس بگیره و البته اینجا دیگه آکوامن پادشاه نشد و مرا به مقام ملکه هفت دریا رسید و فرامانروا جدید آتلانتیس تبدیل شد .

نظرتون راجب شخصیت مرا چیه ؟


بخوانید :

داغ ترین کمیک های هارلی کوئین
کمیک هارلین
کمیک دیسیزد
کمیک فارسی BATMAN DARK VICTORY
مقایسه 3 ویلن گاتهام با جوکر