فکت هارلی کویین

فکت هارلی کویین

در دنیای کمیک شخصیت هایی هستن که بخاطر هوش خیلی زیاد و یا توانایی های بالا محبوب شدن و به برترین کارکتر ها تبدیل شدن اما فکر کنم همه این رو قبول داشته باشیم که شخصیت پردازی کارکتر خیلی از توانایی ها و قدرت های اون مهم تره برای همینم هست که توی دنیای دیسی شخصیت هایی مثل جوکر و بتمن به شهرت و محبوبیت زیادی رسیدن. اما در کنار این دو شخصیت کارکتر دیگه ای هم هست که شخصیت روانی و جذابی داره. هارلین کوئینزل که قبلا رواپزشک بوده و حالا بدیل به معشوقه جوکر شده طرفدار های زیادی پیدا کرده برای همین ما تصمیم گرفتیم چند فکت جالب از این شخصیت رو براتون بنویسیم.

چرا هارلی به جوکر پودین میگه؟

هارلی کویین

شاید برای شما عجیب باشه که چرا هارلی کویین به جای اسم جوکر بهش پودینگ (یا همون پودین ) میگه. جوکر و هارلی رابطه خیلی عجیبی داشت که مدت زیادی رو درگیرش بود از اول آشنایی به عنوان دکتر و مریض تا انجام کارهای شرورانه و خرابکاری توی گاتهام. و خب طبیعیه که توی این مدت، ماجراها و خاطرات زیادی بین اونها به وجود اومده. یکی از اتفاقات بین این دو نفر که توی همون اولین آشنایی به وجود اومده رد و بدل شدن یه پودینگ بین اونها بوده که همین باعث شده هارلی جوکر رو به این اسم صدا بزنه.

دفع مشت بتمن با کف دست !!!

بتمن تاحالا مبارزات خیلی زیادی داشته و ولین های خشن و بی‌رحم زیادی رو شکست داده، و در طول این سالها آموزش های زیادی هم دیده که در کنار مبارزات خیابونی اون رو خیلی قوی کرده. حالا جالبه که بدونید یکبار توی دنیای کمیک هارلی کوئین که قبلا یک دکتر و خیلی مدت زیادی از مبارزه یاد گرفتنش نگذشته تونست جلو مشت بتمن رو بگیره. این حرکت هارلی برای همه عجیب بود هم مخاطب ها و هم خود جوکر که اونجا حضور داشت. این اتفاق نشون میده که هارلی کوئین چقد خوب تونسته مبارزه رو یاد بگیره و حتی بتونه جلوی بتمن هم مقاومت کنه.

بچه هارلی و جوکر!!!

هازلی کویین

همونطور که قبل‌تر گفته شد جوکر و هارلی کوئی مدت زیادی با هم رابطه داشتن و به عنوان یکی از برترین زوج های دنیای کمیک شناخته میشن. حاصل این رابطه هارلی و جوکر یک دختر بود که شاید خیلی ها اون رو نشناسن. اما بله درسته جوکر و هارلی صاحب یک فرزند میشن و اسمش رو لوسی کوئین میزارن.

توانایی مبارزه بالا

فکت هارلی کویین

از وقتی هارلی کوئین به شخصتی که ما میشناسیم تبدیل شد مهارت های رزمی زیادی رو یاد گرفت و توانایی های خودش رو ارتقاع داد به طوری که توی دنیای کمیک تونست شخصیت هایی مثل جوکر ، پنگوئن ، دوچهره ، کیلر راک و بلک ماسک رو شکست بده. جدا از مبارزه هارلی به ژیمناستیک و حرکات اکروباتیک هم مسلط شده که توی مبارزه ها خیلی بهش کمک میکنن.


برای مشاهده کمیک های این شخصیت اینجا کلیک کنید.


بخوانید :

۳ فکت از برینیاک که نمیدانستید

۵ فکت عجیب از بدن کیبل

۳ فکت عجیب از رید ریچاردز

نقد فیلم سونیک خارپشت

نقد کمیک Joker killer smile


guest
11 دیدگاه
جدیدترین
قدیمیترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنت ها
جیسون تاد(نریمان سابق)

میتونه بلک ویدو رو شکست بده؟؟؟؟

جیسون پیتر تاد(نریمان سابق)(روسیه‌vsاوکراین)

ممنون از جواب خوبتون بعد شیش ماه😐

ماندانا

لوسی همون دختر مو نارنجی نیست که پوست صورت جوکر رو به صورتش چسبونده؟ 😶

ماندانا

خب راجع دخترش بیشتر اطلاعات بدید و من رو ازین ابهام خارج کنید بجای اینکه بهم دیس بدید

Harley Quinn

ببخشید چطور عکس و اضافه کنم به پروفایلم

Harley Quinn

بسیار عالی بود.

Maryam

سلام. ببخشید در کدام کمیک جوکر و هارلی صاحب فرزند می شن؟ می شه اسم کمیک رو دقیق بگید؟

The flash

ترجمه نشده

The flash

😂😂