HAVOK-DC-VILLAINS-Doctor-Light

۱۰ نکته ای که همه باید درباره Fearsome Five بدانند

گروه Fearsome Five  هیچوقت از شرارت هایشان دست برنمیدارند و بیشتر برای نزاع و آشوب های همیشگیشان شناخته میشوند ، این گروه در شماره ۳ New Teen Titans معرفی شدند و از همان موقع در سال ۱۹۸۱ دشمن تایتان های نوجوان هستند. این گروه بار ها در کامیک ها، انیمیشن های Teen Titans و Young Justice و همین طور بازی های ویدئویی حضور داشته اند. در کامیک Teen Titans Go این گروه تشکیل شد و در این مقاله ۱۰ نکته ای که همه باید درباره این تیم بدانند آورده شده است.

10. موسس گروه

این تیم توسط شروری به اسم Doctor Light تاسیس شد ، آرتور لایت دانشمندی بود که آرزو داشت ابرقهرمان شود ، اما بیشتر به طرف تاریک کشیده شد. او بار ها با لیگ عدالت مبارزه کرد و بعد از ناکامی های متعدد ، تایتان های نوجوان را برای مبارزه انتخاب و برای پیروزی بر آن ها گروه Fearsome Five را تاسیس کرد ، هرچند مدت زیادی در این گروه نماند و به Suicide Squad پیوست.

9. اعضای گروه

اعضای مهم این گروه را دکتر لایت ، Shimmer ، Gizmo ، Mammoth و Psimon تشکیل میدادند، بعد از پیوستن دکتر لایت ، Jinx و Neutron نیز به این تیم آمدند ، اما نوترون مدت زیادی در تیم نماند. تیم باید با توجه به قدرت های متفاوت اعضایش متعادل میشد ، اما این پنج نفر با هم کنار نمی آمدند ، جینکس توانایی هایی جادویی داشت ، گیزمو بشدت باهوش بود ، سایمون قدرت های فیزیکی زیادی داشت ، شیمر و ماموت نیز فرا انسان بودند و این موضوع مشکل ساز بود

8. ناپدید شدن سایمون

پس از درگیری با Trigon ، سایمون به بعد دیگری تبعید شد ، تیمش تلاش کرد او را برگرداند ، آن ها به برج تایتان ها برای بازپس گرفتن او حمله کردند. چهار عضو باقی مانده گروه ، Silas Stone پدر Cyborg را گروگان گرفته و از او برای برگرداندن سایمون استفاده کردند ، با همه زحماتی که تیم برای برگرداندن سایمون کشید ، او به گروهش خیانت کرد و آن ها در مبارزه ای ظاهرا او را به قتل رساندند.

7. دو بازنشسته

ماموت و شیمر ، فرزندان Baran و Selinda و خواهر و برادر هستند ، در برهه ای از زمان ، این دو شرور برای داشتن زندگی آرام تر از شرارت دست کشیدند ، سایمون که همه فکر میکردند کشته شده برگشت و به دنبال انتقام از هم تیمی های سابقش بود. بازگشت سایمون ، ماموت و شیمر را مجبور به بازنشستگی کرد ، سایمون موفق شد ماموت را شکست دهد و شیمر را مجبور کرد به شیشه تبدیل شود و بعد او را شکست و تکه تکه کرد ، در حالی که به نظر میرسید شیمر برای همیشه شکسته ، سایمون ماموت را در زندانی فرا انسانی زندانی کرد.

6. Fearsome Four

سایمون توسط ابر شروری به اسم Doctor Sivana از زندان فرار کرد ، دکتر سیوانا همین طور تصمیم میگیرد ماموت ، گیزمو و جینکس را نیز آزاد کند ، او راهی برای بازسازی شیمر پیدا کرد و طرحی برای درآمد میلیونی با هزینه Lexcorp در نظر گرفت اما وقتی همه چیز بد پیش رفت ، روابط سیوانا و Fearsome Five از بین رفت. در مبارزه ای که اتفاق می افتد ، سایمون به سر گیزمو شلیک میکند و به گروه پیشنهاد میدهد از آن جایی که عضوی از آن ها کشته شده ، اسم تیمشان را به Fearsome Four تغییر دهند ، او همچنین تهدیدی برای اعضای دیگر تیم است و چهار عضو باقی مانده ، همچنان از اسم Fearsome Five استفاده کرده و تصمیم میگیرند با انجمن Super-Villains همکاری کنند.

5. پرش زمانی

به دنبال وقایع Infinite Crisis ، DC مجموعه ای از کامیک ها را با یک سال پرش به آینده منتشر کرد ، اسم این سری نیز شد One Year Later ، تیم Fearsome Five که نباید گیزمو را میداشتند ، بار دیگر در حال همکاری با گیزمو بودند ، این بار آن ها حتی با هم تیمی های سابقشان ، نوترون و دکتر لایت نیز همکاری کردند. سایمون که خود را به عنوان رئیس اشرار ثابت کرده بود ، بر سر این عنوان با Joker میجنگید ، جوکر با شکستن سر سایمون ، با موفقیت این عنوان را بدست آورد و فکر میکرد که دیگر رئیس اشرار است، هرچند بعدا Lex Luthor با این موضوع مخالفت کرد.

4. رئیس جدید

بعدا تیم Fearsome Five به ریاست ابر شروری به اسم The Calculator در آمد ، اسم واقعی او Noah Kuttler بود که کارش را به عنوان دشمن Batman شروع کرد ، او بار ها تلاش کرد لیگ عدالت را شکست دهد و وقتی تصمیم گرفت با تایتان ها بجنگد ، به تیم Fearsome Five پیوست. سه عضو سابق تیم یعنی ماموت ، شیمر و جینکس دوباره به تیم پیوستند و دو عضو جدید ، Nano و Rumble با شیمر در زندان ملاقات کرده و به تیم دعوت شدند.

3. تیم دوباره راه اندازی شد

عدم موفقیت از فاکتور های مهم اعضای این تیم است ، این تیم بار ها ناتوانی شان را ثابت کرده اند و به نظر میرسد در همه نقشه های شرورانه با شکست مواجه میشوند و تعدادی از آن ها هم کشته شده اند. وقتی DC تصمیم به تشکیل دوباره آن ها در New 52 گرفت ، ورژن تازه ای از این تیم درست شد ، اینبار نیز Fearsome Five از سایمون ، شیمر ، ماموت ، جینکس و گیزمو تشکیل شده بود ، اما این بار آن ها با شرور های دیگر نیز همکاری داشتند

2. H.I.V.E. Five

ورژنی متفاوت از Teen Titans به عنوان سریال تلویزیونی منتشر شد ، H.I.V.E. در این سریال از تیم به مدرسه تغییر داده شد ، جینکس ، گیزمو و ماموت در این مدرسه بودند و آکادمی آن ها تیمی با عنوان H.I.V.E. Five تشکیل میدهد ، هرچند آن ها در واقع شش نفر بودند.هم دکتر لایت و هم پسایمون بدون بقیه تیم حضور پیدا میکنن. شیمر هیچ وقت در سریال حضور پیدا نمیکنه، اون همینطور در تین تایتانز گو هم حضوری نداره. شخصیت ها دورهم جمع میشن تا ورژنی از تیم رو در کمیک شکل بدن.

1. یانگ جاستیس

ماموت ، شیمر و سایمون چند بار در سریال تلویزیوی Young Justice ظاهر شدند ، البته شیمر و ماموت در این سریال قدرت ماورایی نداشتند و نشان داده شد که برای Kobra کار میکنند ، بعدا بوسیله آزمایش هایی که توسط Reach انجام میشود ، شیمر قدرت هایش را پس میگیرد ، سایمون هم چند بار در این سریال با Young Justice مبارزه کرد. این سه نفر بعدا تیمی تشکیل میدهند با عنوان Onslaught که شرور های دیگری از جمله Icicle Jr و Terror Twins که از قبل در این سریال بودند نیز به آن پیوستند.بخوانید:

7 فیلم کنسل شده X-MEN و دلیل کنسل شدنشان
۵ تا از بدترین دشمنان HELLBOY (پسرجهنمی)
10 کمیک برتر IMAGE COMICS
بهترین ایونت‌های دیسی در قرن 21
تاثیرگذار ترین رویداد های DC


instagram

COMICON-SHOP

دیدگاه خود را بنویسید

guest
9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمیترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنت ها
مهديار 2

ادمین یه سوال دارم
عضای . H.I.V.E. Five رو میشه بگی ؟

capitan

سلام فرق ادمین سایت با نویسنده چیه؟ ممنون میشم اگه جواب بدید

Flash

دوست عزیز نویسنده یک مقاله رو می نویسه و در سایت می گذاره ( برای مثال ، ۱۰ تا از قدرتمندترین ابر قهرمانان دی سی ) ولی ادمین باید هر روز سایت رو بررسی کنه ، پاسخ گو کامنت ها باشه و…….. خیلی چیز های دیگر .

Last edited 1 ماه گذشته by Flash
مهديار 2

میشه لطفا اسم همه ی اعضای H.I.V.E. Five رو بگید ؟

Flash

دوست عزیز در شماره ۹ اعضا رو گفته ، و برای آشنایی بیشتر با این گروه کمیک تایتان ها رو بخون .

مهديار 2

نه اونجا Fearsome Four من سوالم اینه که اعضای گروه H.I.V.E. Five کیا هستن ؟

Flash

دوست عزیز ، من زیاد نفهمیدم چه کسانی هستند . ولی خودت در اینترنت به انگلیسی Hive dc‌ رو سرچ کن .

مهديار 2

سرچ کردم هیچی نبود

Flash

مقاله جالبی بود ، من با این گروه آشنایی دارم ، چون من کمیک تایتان ها رو زیاد می خونم . این گروه دشمن تایتان ها هستند .