بتوومن

3 فکت از بتوومن

بتمن یکی از بهترین شخصیت هایی بوده که تا به حال برای دنیای کمیک ساخته شده و قطعا همچین شخصیتی منبع الهام خیلی شخصیت های دیگست. در دنیای دی سی شخصیت های زیادی بودن که میراث بتمن رو ادامه دادن از نایتوینگ و رابین بگیر تا اسپویلر و Orphan که توی گاتهام و اطرافش با نماد بتمن و الهام از بتمن در حال مبارزه با جرم و جنایت هستن اما قطعا یکی از بهترین شخصیت ها بین اونها کیت کین یا همون بتوومنه . بتوومن در دنیای کمیک طرفدار زیادی داره و خیلی شخصیت جذابیه اما اون طوری که انتظار میرفت سریال اختصاصیش نتونست محبوب بشه و کاملا شکست خورد .

1- بتوومن کمیک اورجین رسمی نداره

Batwoman

یکی از فکت های جالب راجب بتوومن در مورد انتشار کمیک های اونه که بر خلاف خیلی از شخصیت ها که بعد مطرح شدن کمیک اورجینشون رو چاپ میکنن کیت کین هیچوقت کمیک رسمی ای نداشته که گذشته اون رو نشون بده و همیشه به صورت فلش بک و مرور خاطرات توی کمیک های دیگه دیدیم که اون چه گذشته ای داشته. با توجه به محبوبیت بتوومن توی دنیای کمیک نداشتن اورجین رسمی واقعا عجیبه . اما در سریال اختصاصی بتوومن میتونید داستان تبدیل شدنش به یک قهرمان و گرفتن کاستوم اختصاصی خودش رو ببینیم . 


2- در کنار واندروومن جنگید

Batwoman

بعد از ریبوت New 52 دنیای دی سی شخصیت بت‌وومن تحولات بزرگی داشت که این تغییرات فقط توی شخصیتش نبود بلکه اون رو توی کل دنیای دی سی به شخصیت مهم تری تبدیل کرد و همین باعث شد در کنار واندوومن یکی از اعضای اصلی جاستیس لیگ به ماموریت بره ، این ماموریت یک تیم متشکل از زن های قهرمان بود که برای نجات زمین میجنگیدن . بعد از اینکه اونها توی این نبرد بزرگ پیروز شدن بتوومن واندروومن رو به یک نوشیدنی دعوت کردن اما اون نپذیرفت. 


3- تیم DC REBIRTH رو رهبری کرده

در طول DC Rebirth بتوومن در تلاش بود با نزدیک شدن به بتمن و کمک گرفتن از اون یک تیم ابرقهرمانی تشکیل بده و سعی کنه با اونها از خطرات احتمالی که آینده گاتهام رو تهدید میکنه جلوگیری کنه که در آخر هم موفق به انجام اینکار شد و یک تیم متشکل از Drake, Clayface, Spoiler, Orphan و Azrael تشکیل داد و با کمک اونها با شرور های زیادی جنگیدن و نقش موئثری در حفاظت از گاتهام داشتن .


نظرتون راجب بتووومن چیه ؟


بخوانید :

داغ ترین کمیک های بتمن


برترین سریال های دیسی


داغترین کمیک های دیسی


کمیک BATMAN JOKER SWITCH


بهترین سریال هایی که نتفلیکس در سال 2020 منتشر میکنه!!!!