اولین حضور مگنیتو در دنیای کمیک
x-men

اولین حضور مگنیتو در دنیای کمیک

اولین حضور مگنیتو در دنیای کمیک به سالهای دوری مربوط می شود زمانی که خالقان این شخصیت یعنی استن لی ، جک کربی و لری لیبر در اوج خودشان بودند .مگنیتو برای اولین بار در سپتامبر سال 1963 در شماره 1 از کمیک x-men وارد دنیای کمیک شد . اورجین این کارکتر از ابتدای حضورش تا اکنون تغییرات خوبی داشته است که بعدا در یک مقاله به طور کامل توضیح خواهیم داد .

مگنیتو یا اریک لنشر یکی از محبوب ترین ویلن های مارول است که طرفداران زیادی دارد . مگنیتو از دشمنان اصلی مردان ایکس (x-men) است ریشه اصلی این دشمنی مخالفت های مگنیتو با پروفسور ایکس بر سر این است که پروفسور ایکس اعتقاد دارد جهش یافته های و انسان ها باید با صلح در کنار هم زندگی کنند اما به عقیده مگنیتو میوتانت ها یا همان جهش یافته ها باید برتری خود را به انسان ها ثابت کنند .

اولین حضور مگنیتو در دنیای کمیک

در انتهای این کمیک جنگی بین مردان ایکس و مگنیتو اتفاق می فتد که در یک پایگاه نظامی جریان دارد که اگر فیلم x-men first class را دیده باشید متوجه می شوید از این کمیک اقتباش شده است . مگنیتو در فیلم های میدان ایکس بخاطر بازیگران خوبی که داشت توانست خوب بدرخشد و طرفدار زیادی جذب کند . در این فیلم که شروع داستان مگنیتو و پرفسور ایکس در دنیای فیلم است شاهد هنرنمایی زیبای Michael Fassbender در نقش مگنیتو و James McAvoy در نقش پروفسور ایکس بودیم . این فیلم با وجود اینکه حرف های زیادی که قبل از انتشار در موردش می گفتند توانست اثر خوبی را ارائه دهد و طرفداران این مجموعه را راضی نگه دارد همینطور زمینه ساز بقیه فیلم های x-men شود .

نظر شما راجب کمیک اولین حضور مگنیتو چیه ؟

بخوانید:

فیلم ها کم تر شناخته شده برادران روسو

۵ نسخه قدرتمند تور

۱۰ ویلن برتر دیسی

کمیک joker year of the villain

سریال های برتر مارول

معرفی جین فاستر

نقد سریال watchemn

اینستاگرام ما