کمیک WAR OF THE REALMS
کمیک WAR OF THE REALMS

کمیک WAR OF THE REALMS

“جنگ قلمروها” (War of the Realms) کمیکی جذاب برای طرفدارا و شروع کننده یک دنیای جدید برای ماروله و همینطور مهم ترین داستان و رویداد ثور در کمیک های امساله ،کمیک های ثور قراره در این رویداد مهیج به سرانجام برسند. میگن هواداران در این رویداد نبردی جادویی را شاهد خواهند بود که قبلا نظیرش را ندیده اند. اما مهمتر از همه اینه که علاوه بر ثور بسیاری دیگر از شخصیت های مارول قراره در آن حضور داشته باشند (مخصوصا اعضای انتقام جویان و اونایی که متحدین ثور به حساب میان). همین طور قراره دشمنان مختلف و قدیمی ثور در این رویداد باشن ولی مارول قول داده خوانندگان جدید که زیاد با ثور و تاریخچه اش آشنا نیستند هم میتونند کاملا از داستان سر دربیارن!

خلاصه داستان قسمت 1 کمیک جنگ قلمروها : جهان وارد جنگی دیگر شده! آزگارد، الفهایم، هون، ژوتنهایم، ماسپلهایم، نیفلهایم، نیداولیر، اسوارتالفهایم و واناهایم همگی درگیر نزاع شده اند. همه قلمروها تسلیم ملکیث شده اند غیر از میدگارد، سرزمین انسان ها. سرزمین قهرمان های افسانه ای. الان نوبت سوختن میدگارد شده و ثور نیست که این را ببیند. در نیویورک جهنمی به پا شده و متحدان ملکیث تهاجمی همه جانبه را ترتیب داده اند. همه قهرمانان جهان مارول سقوط زمین را به نظاره نشسته اند.

اگه به مارول بخصوص تور علاقه دارین حتما این کمیکو بخونین . و لذتشو ببرین.

کمیک WAR OF THE REALMS

دانلود دیگر کمیک های ما

0 0 vote
امتیاز به این نوشته
guest
7 دیدگاه
قدیمیترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
avengers
avengers
4 ماه گذشته

سلام و خسته نباشى ، میشه کمیک تور سفر به اسرار رو بزارید ، ممنون میشم
موفق باشید

سجاد شیخیان
ادمین
4 ماه گذشته
Reply to  avengers

سلام دوست عزیز این کمیک رو بزودی قرار میدیم بر روی سایتمون

avengers
avengers
4 ماه گذشته

بله درسته ، از شما متشکرم ، امیدوارم سایتتون هر روز بهتر از دیروز بشه ، موفق باشید

avengers
avengers
4 ماه گذشته

توضیحات من درباره کمیک 2020 ثور است : ممنون بابت همچین کمیک زیبایى ، فقط به سوال داشتم که اخرش چه اتفاقى افتاد ، بعدشم که لطفا قسمت بعدی هم به زودی بزارید ممنون ،

سجاد شیخیان
ادمین
4 ماه گذشته
Reply to  avengers

این کمیک به اتمام رسیده دوست عزیز و تمامی قسمت های ان در سایت ما قرار گرفته است