حضور نیمور در فیلم دکتر استرنج

حضور نیمور در فیلم دکتر استرنج

اگه اخبار اخیر دنیای مارول رو دنبال کرده باشین میدونین که مارول برای فاز جدیدش داره قهرمان های زیادی رو وارد MCU  میکنه شخصیتایی مثل مون نایت ، شی هالک و … یکی از شخصیت هایی که چند وقتیه منتظر ورودش به دنیای سینمایی مارول هستیم شخصیل نیموره که شایعه ها وتئوری های زیادی راجبش پخش شده اما این خبر تقریبا از همشون رسمی تره .

نیمور شخصیت مشابه اکوامن برای دنیای ماروله که البته به موفقیت آکوامن توی کمیک ها نرسید . این شخصیت پادشاه آتلانتیسه و تقریبا یک آنتی هیرو حساب میشه چون کاملا کارهای قهرمانانه ای هم انجام نمیده یجورایی شخصیت خاکستری ای داره . به دلیل اینکه نیمور پادشاه یک قلمرو هستش این احتمال میرفت که ما اون رو توی فیلم بلک پنتر دو ببینیم که وارد جنگ با پادشاهی پلنگ سیاه شده اما مثل اینکه قراره جور دیگه ای وارد دنیای مارول بشه .

چند روز پیش بود که یه خبر از طرف کوین فایگی پخش شد اونم این بود که ما یه شخصیت توی فیلم دکتر استرنج 2 میبینیم که از حضورش قافلگیر میشیم و امروز سایت CBR که مرجع معتبری برای اخبار مربوط به دنیای کمیک و فیلم های کمیکی محسوب میشه اعلام کرد اون شخصیت نیمور خواهد بود و فعلا اطلاعات بیشتری راجب اینکه چطوری به دکتر استرنج ربط داره و یا اینکه اصلا درست هست خبرش وجود نداره .


نظرتون راجب فیلم بعدی دکتر استرنج چیه ؟

بخوانید:

5 کمیکی که باید تو فاز 5 مارول استفاده بشه
 ۱۰ چیزی که راجب تسک مستر نمیدانستید 
۵ نسخه قدرتمند از تور
فاجعه آمیز ترین اختراعات دکتر دوم
معرفی ایونت AVENGERS . FANTASTIC FOUR: EMPYRE