daniel radcliff or moon knight

دنیل ردکلیف، مون نایت میشود!؟؟

مدتی پیش بود که دربرنامه های فاز ۴ مارول صحبت هایی از حضور مون نایت هم شد.البته این اطلاعات کامل و دقیق نبودند و اشاره ای به بازیگر یا فیلمی که تو اون حضور داره نشد.

در همین حین شایعات زیادی در زمینه های مختلف بیان شد،درباره ویلن فاز ۴ مارول و یا حضور کیانو ریوز بازیگر محبوب هالیوود در نقش مون نایت.که البته خیلی از این شایعات بی جواب موندن.

حالا بعد از مدتی که داریم روز به روز به فاز ۴ مارول نزدیک تر میشیم شایع دیگه ای پخش شده که از بقیه اشیعه های جدی تره و احتمالش بالایه؛اون هم اینه که مارول دنیل رادکلیف بازیگر نقش هری پاتر رو برای مون نایت در نظر داره.

شما میتونین معرفی شخصیت مون نایت رو در مقاله اختصاصی کامیکان از اینجا بخونید.

دنیل رادکلیف یکی بازیگرهای محبوب چندسال پیش سینما که فیلم های خوب و بزرگی مثل:سری هری پاترها،حالا میتونی منو ببینی و فرانکشتاین رو تو کارنامش داره،چندسالی هست که کمتر تو چشم بوده و بعد از هری پاتر موفق نشده به محبوبیت و معروفیت زمان هری پاتر برسه.اما حالا با پخش این شایعه دوباره به سرخط خبرها برگشته.

daniel radcliff in harry potter

دنیل رادکلیف بازیگر ۳۰ سال سینما که قد 165 سانت و وزنی در حدود ۵۷ کیلو داره از لحاظ فیزیکی برای مون نایت که در کمیک ها قد ۱۸۸ سانتی متری و وزن ۱۰۲ کیلو کوچک به نظر میرسه،البته با پیشرفت تکنولوژی و سینما و به لطف فیلمبرداری های خاص و جلوه های ویژه میشه این نقاط ضعف رو برطرف کرد،اما همه اینها در حالیه که مارول بخواد دقیقا شخصیتی کمیکی درست کنه ولی اگه بخواد تغییراتی تو این شخصیت بده مشکلی نخواهد داشت.

اما از لحاظ کیفیت و مهارت در بازی دنیل رادکلیف جزو بازیگرهای سطح بالای سینما به حساب میاد و نگرانی خاصی بابت اجاره و شیوه پرداختن به این شخصیت نخواهد بود.

هنوز مدیران مارول یا دیزنی واکنشی به این شایعه ندادن و باید منتظر بمونیم و ببینیم که هری پاتر،مون نایت مارول میشه یا نه.


نظراتتونو با ما در میون بزارین.

به نظرتون دنیل رادکلیف گزینه خوبی برای این شخصیته؟


بخوانید:

۱۰ چیزی که درباره لجیون نمیدانستید!!!

باهوشترین قهرمان های دنیای سینمایی مارول

معرفی Black Knight

مارول و دیسی فیلم مشترک میسازند

بردلی کوپر بتمن میشود!!!