joker

شایعه: جانی دپ جوکر می شود

چند وقتی هست که جانی دپ بین بازیگر های مطرح دنیای از همه بیشتر سروصدا میکنه و همه جا تیتر یک اخباره که دلیلش هم دعوا و شکایت های بین اون و امبر هرده . اگه اخبار سینما و تلویزون رو دنبال کرده باشید میدونین که جانی دپ چند وقت پیش اعلام کرده بود قراره از سینما خداحافظی کنه و قسمت بعدی فیلم جانوران شگفت انگیز آخرین پروژه اونه اما بعدش مکالمه ای پخش شد که نشون میداد آمبر هرد چه بلاهایی سر جانی دپ آورده و این ماجراها ادامه پیدا کرد و باز پیام هایی پخش شد از تهدیدات جانی دپ ولی در اخر احتمالا جانی دپ به دیزنی برگردد و دوباره بازیگری را ادامه دهد برای امبر هرد هم احتمالا اتفاقات بدی بیوفته و گفته میشه که از ادامه فیلم آکوامن اخراج شده و قراره امیلیا کلارک جای اون بازی کنه . که این خبر ها برای طرفدار های جانی دپ خیلی خوشحال کننده بوده چون از رفتن اون و جداشدنش از مجموعه دزدان دریایی کارائیب خیلی ناراحت بودن.

abmer heard and johnny depp

حالا طبق شایعات جدیدی که منتشر شده گفته میشه جانی دپ قراره به عنوان جوکر بعدی دنیای دیسی در فیلم های بتمن حضور داشته باشه . با توجه به اینکه فیلم بتمن در حال ساخته و احتمالا قراره یک سه گانه باشه حتما توی اون از جوکر هم استفاده میشه و حالا که جانی دپ قراره به سینما برگرده میتونه یکی از گزینه های ایفای این نقش باشه اما این خبر هنوز در حد شایعه هستش و از طرف وارنر تایید یا رد نشده و خود جانی دپ هم چیزی در مورد این موضوع اعلام نکرده ولی اگه وارنر امبرهرد رو اخراج کنه وجانی دپ رو به عنوان جوکر انتخاب کنه یک جنجال دیگه بین این دو بازیگر اتفاق میوفته و باز هم احتمالا شاهد پخش شدن مدارکی بر ضد همدیگه خواهیم بود .


به نظرتون جانی دپ گذینه خوبی برای نقش جوکره ؟


بخوانید:

داغ ترین کمیک های مارول
5 نسخه قدرتمند THOR
معرفی Black Knight
10 تیم فراموش شده دنیای DC
داغ ترین کمیک های جوکر
باهوش ترین قهرمان های دیسی


guest
6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمیترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنت ها
Anita

جانی دپ اگر در نقش جوکر ایفای نقش کنه ۱۰۰٪ مقدار بازدید فیلم بیشتر میشه و طرفدار های بیشتری خواهر داشت

آریا

جانی دپ به جوکر میاد

XxalirezaxX

عالی میشه عشقم جانی

پارمیس

در اینکه جانی دپ بازیگر قابلی هست شکی نیست اما چندتا نکته وجود داره
یکی اینکه جانی دپ واقعا میتونه نقش کسی که دیوونس رو بازی کنه و اینکه شهرت جانی دپ برای دی سی یه مقدار زیادیه
من خودم طرفدار جانی دپ هستم و قصد توهین ندارم ولی یه مقدار به این انتخاب (اگه عملی بشه) شک دارم
ولی از یه نظر هم هستش که جانی دپ تا حالا هیچ نقشی رو بد بازی نکرده و بازی کردن نقشی مثل جوکر، اونو به محبوبیت قبلیش برگردونه

The flash

حتما هم خودش باشه تو دیسی هم زن قبلیش

Mohamad Mahdi

بله خیلی خوب میشه اگه جانی دپ جوکر بعدی باشه