شایعه : حضور نسخه های مختلف قهرمان ها توی فیلم دکتر استرنج 2

فیلم دکتر استرنج از مورد انتظار ترین فیلک های فاز بعد ماروله و طرفدرا خیلی برای دیدنش هیجان دارن چون از صحبت هایی که راجب فیلم شده و خبر هایی که ازش پخش شده معلوم میشه خیلی قراره فیلم بزرگی باشه قسمت اول دکتر استرنج که فیلم موفقی بود طرفدارا رو راضی کرد و بعد از اون هم حضور دکتر استرنج توی فیلم های دیگه دنیای سینمایی مارول خیلی جذاب بودن بخصوص توی اینفینتی وار که با قهرمان هایی مثل تونی استارک و استار لورد همکاری کرد و یک نبرد خیلی عالی بین انتقام جویان و تانوس توی سیاره تایتان اتفاق افتاد .

به خاطر همین اتفاقات و سیر داستانی جذابی که برای دکتر استرنج اتفاق افتاده انتظارات از فیلم بعدی خیلی بالاتر میره و همه انتظار دارن که قست بعدی خیلی گسترده تر باشه و بتونیم چیز های بیشتری از این شخصیت و قدرتاش ببینیم همینطور انتظار معرفی شخصیت های جدید رو هم از این فیلم داریم . 

strange and wanda

طبق یک سری گفته ها این اختمال وجود داره که ما شخصیت واندا رو توی فیلم دکتر استرنج دو ببینیم و یه احتمال ضعیفی هم وجود داره که حتی لوکی توی فیلم حضور داشته باشه که اگه این اتفاق بیوفته و ستا از قدرتمند ترین کارکتر های جادویی مارول رو کنار هم ببینیم واقعا اتفاق شگفت انگیزیه . با اینکه تا الا از سریال واندا ویژن اطلاعات زیادی منتشر نشده اما به بگفته برخی ها ما دیوانه شدن واندا توی این سریال رو میبینیم و با قدرت زیادی که داره دنیاهای عجیب و غریبی رو به وجود میاره و ادامه این اتفاقات توی فیلم دکتر استرنج جریان داره .

دکتر استرنج توی فیلم dr strange in the multiverse of madness همونطور که از اسمش معلومه قراره جهان های موازی ای رو ببینه که با دیوانگی به وجود اومدن و این شایعه بین طرفدارا شکل گرفته که این دنیا ها رو واندا میسازه و قطعا وقتی همچین مولتی ورسی وجود داره توش چیز های عجیبی هم پیدا میشه مثل دنیایهای شبیه به هم و قهرمان ها با ظاهر های متفاوت و شکل های دیگه که دور از ذهن نیس اگه داستان اینطوری پیش بره . و یه چیزی شبیه به What if ها توی این فیلم میبنیم .


به نظرتون چقد احتمال داره همچین اتفاقی توی فیلم دکتر استرنج 2 بیوفته ؟


بخوانید:

امیلی بلانت به مارول پیوست

برترین لایواکشن های دیزنی

فکت هایی جذاب از گرین اروو

۱۰ مبارز برتر دنیای کمیک مارول