آثار برتر زک اسنایدر

اگر طرفدار فیلم ها کمیکی و دنیای قهرمانان باشین حتما اسم زک اسنیدر کارگردان،نویسنده و تهیه کننده آمریکایی رو شنیدین.زک اسنایدر برای مدتی کارگردان ارشد وارنر و دیسی بوده و در این زمان تعدادی فیلم های خوب و بد ساخته.

زک اسنایدر متولد ۱ مراس ۱۹۶۶ در ویسکانسین ایالات متحده است.همسرش (دبورا اسنایدر) هم کارگردان بوده و کارگردان قسمت جدید فیلم واندروومن است.

در این مقاله ما برای شما تعدادی از بهترین آثار زک اسنایدر براساس نمرات منتقدین و مخاطبان رو فراهم کرده ایم.تا با دیدن اونها با این کارگردان و سطح کارهاش بیشتر آشنا شین.

۱. Watchmen 2009

محبوب ترین فیلم ساخته شده توسط زک اسنایدر رو میشه واچمن انتخاب کرد.که در مقاله ما به معرفی آن پرداختیم و میتوانید در اینجا مطالعه کنید

امتیازها:

Rotten tomatoes : 64%

Metacritic : 54%

IMDB : 7.6

داستان فیلم درباره تعدادی قهرمان بازنشسته است که برای دولت کار میکردند . حالا به غیر از تعداد محدودی از آنها دیگر قهرمان نیستند.در همین جین توطئه ای در پس پرده برای آ»ها درحال شکل گرفتن است……

۲. ۳۰۰

این فیلم جنجالی که در فضایی باستانی ساخته شده و زمان هخامنشیان را روایت میکند برای ایرانی ها چندان خوشایند نبوده و استقبالی از آن نکردند.اما در سطح جهان و ایالات متحده فیلمی نسبتا پرطرفدار بوده.

امتیازها:

Rotten tomatoes : 60%

Metacritic : 50%

IMDB : 7.7

داستان فیلم درباره جنگ سپاه یونان با ایران است که در زمان هخامنشیان و پادشاهی خشایارشاه روایت میشود……..

۳. Man of Steel

یکی دیگه از فیلم های موفق و خوب زک اسنایدر فیلم مرد پولادین ساخته شده در سال ۲۰۱۳ با بازی هنری کویل در نقش سوپرمن است که با تهیه کنندگی کریستوفر نولان و کارگردانی زک اسنایدر یکی از موفق ترین فیلم های زک اسنایدر و دنیای سینمایی دیسی است که با داستان سرایی خوب و صحنه های اکشن سطح بالا عده ای اون رو بهترین فیلم دنیای سینمایی دیسی میدونن.

امتیازها:

Rotten tomatoes : 56%

Metacritic : 55%

IMDB : 7.1

داستان فیلم درباره داستان ورود و بزرگ شدن سوپرمن در زمین است و درحال زندگی عادی خود است که ناگهان بازمانده های سیاره خودش (کریپتون) برای تسخیر زمین به زمین میآیند…….

۴. Dawn of the Dead

یکی از فیلم های نسبتا سطح بالای دیگه زک اسنایدر Dawn of the Dead بوده که ریبوتی از فیلمی با همین اسم در سال ۱۹۶۷ بوده.عده ای از منتقدین و طرفدارها این فیلم رو بهترین فیلم ژانر زامبی و آخرالزمانی میدونن.

امتیازها:

Rotten tomatoes : 75%

Metacritic : 59%

IMDB : 7.3

بازماندگان یک ویروس که افراد را تبدیل به زامبی میکند برای بقا به مرکز خریدی پناه برده اند…….

زگ اسنایدر در یک سری فیلم های خوب مثل : Wonder woman ، Aquaman حضور داشته اما نقش کارگردان نداشته و در داستان و یا تهیه کنندگی دستی داشته.

نظرتون درباره این کارگردان چیه؟فیلم هاشو دوست داشتین؟


بخوانید:

فیلم ها کم تر شناخته شده برادران روسو

۵ نسخه قدرتمند تور

۱۰ ویلن برتر دیسی

کمیک joker year of the villain


guest
10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمیترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنت ها
دیسی فندوم (در حال رفتن )🦇🪵🪨🌗

خب ببینیدمن ۴ فیلم برترش رو به ترتیب میگم
.
۱ واچمن
۲ اسنایدرکات
۳ من آف استیل
۴ارتش مردگان
.
.

دیسی فندوم

بد ترین مقاله عمرم ۱جاستیس لیگ زک اسنایدر ۲من آف‌استیل ۴ارتش مردگان ۵بتمن علیه سوپرمن

پارسا

سه چی شد

ماندانا

همشون خیلی خوب بود ولی
300 زیاد خوب نبود

علی استیری

خدا وکیلی سم ۳۰۰ رو نزارید توهین به ملت ما بود جرئت داشت ثور اون طور مسخره میکرده البته تقصیر جامعه خودمون هست که به تاریخمون اهمیت نمیدیم ومتسفانه فیلم ۳۰۰ نسخه دو اش هم ساخته شد

ککیورس

زک اسنایدر *نا زاده

MHA

برترین اثار زک‌ اسنایدر ؟!!!! دارید شوخی می کنید ؟!!

جوکر

سایت شما خیلی عالیه اما ازاین که فیلم 300 رو گذاشتید ناراحت شدم

ممد گنده

عزیز جان فیلم 300 زده ایرانی نیست از روی کمیکی به همین نام بوده تو فیلم هم ایرانیان افراد قدرتمند و خشایار شاه هم خدای قدرت نشان می داد و ژانر فیلم هم تاریخ تخیلی است

کریم

ببخشید دیگه توی فیلم ایرانی هارو وحشی جلو دادن در حالی که