DC-Villains-Featured-Image

۱۰ تا از بهترین ویلن های دیسی که تابحال در فیلمی حضور نداشته‌اند!!!

و دوست داریم حضور داشته باشند

همه میدونن که صنعت سینما چقدر عظیمه و سری فیلم های مارول و دیسی و MCU و DCEU چقدر در شهرت و بزرگ تر شدن و شناخته شدن کمیک ها و مارول و دیسی تاثیرگذار بوده اند. سالیان درازی هم هست که از روی کمیک های شرکت های مختلف مثل دیسی اقتباس های زیادی میشه، از انیمیشن و سریال و انیمیشن های سریالی تا فیلم ها. در طول این سالیان هم شخصیت های زیادی بوده اند که در سینما و فیلم ها حضور پیدا کرده اند و حتی تعدادی از اونها مثل جوکر هیث لجر، بین تام هاردی و…..جاودانه شده اند. اما اگر از طرفدارها و کمیک بازها هستین که قطعا میدونین و اگر نیستین من بهتون میگم که دنیای کمیک خیلی گسترده تر از این حرف هاست و تابحال حتی یک دهم پتانسیل و شخصیت های دنیای کمیک رو هم نتونستیم در سینما ببینیم.

فیلم های کمیک بوکی اکثرا در جامعه به عنوان فیلم های قهرمانی هم شناخته میشه، و منطق اینطور بیان میکنه که تا شخصیت منفی و شروری نباشه قهرمانی هم نخواهد بود؛ پس اهمیت شخصیت های منفی و ویلن ها خیلی بالاست و در فیلم هایی مثل دارک نایت حتی قهرمان زیرسایه شرور قرار میگیره و دیده نمیشه. شخصیت منفی های جذاب و عمیق دیسی هم کم نیستند و تعدادی از اونهارو در سینما دیده ایم، اما هنوز تعدادی از بهترین های اونهارو در فیلمی ندیدیم که ما در این مقاله به چندتا از اونها اشاره میکنیم، که علاوه بر آشنایی با این شخصیت ها، میتونین با پتانسیل گسترده دنیای کمیک برای ورود به سینما آشنا بشین.

10. Metallo

تقریبا میشه گفت هیچ چیز در دنیای دیسی به اندازه کریپتونایت سوپرمن رو تو دردسر ننداخته و نمیندازه. و تنها چیزی که از کریپتونایت بدتره یک سایبورگ عصبانی و خطرناکه که با کریپتونایت قدرتمند شده و از ته دل میخواد که سوپرمن رو نابود کنه. اینهایی که گفتم مشخصات یکی از بزرگ ترین و قدرتمندترین دشمنان سوپرمن یعنی متالویه. با اینکه متالو تابحال تو تعدادی انیمیشن و سریال حضور داشته، اما تابحال توی فیلمی ندیدیمش؛ در زمانی که شایعاتی مبنی بر ساخت قسمت دوم فیلم Man of Steel هم منتشر شده بود، حضور متالو در این فیلم هم منتشر شده بود که کم کم این شایعات و ادامه سوپرمن هنری کویل در دنیای سینمایی دیسی کمرنگ شد، اما هنوز هم شایعاتی مبنی بر ادامه هنری کویل و قسمت دوم فیلم Man of Steel هست و از اونها بهتر شایعه هایی بود مبنی بر اینکه کارگردانی این فیلم برعهده جی.جی آبرامز خواهد بود. در صورت ساخت قسمت دوم این فیلم بدون شک متالو میتونه یکی از بهترین و اصلی ترین گزینه های شخصیت منفی داستان باشه.

9. Vandal Savage

وقتی بحث بر سر یکی از قدیمی ترین و پیرترین ویلن های دنیای دیسی باشه، قطعا اسمی از وندال سوج هم در میان هست. به عنوان یک غارنشین متولد شد، اما شهاب سنگی بهش هوش و دانایی زیاد و قدرت های خارق العاده دیگه داد. اون هزاران سال از زندگیش رو صرف آسیب رسوندن و تلاش برای فتح زمین و نابود کردن قهرمان هاش کرده و از این حیث کمتر شخصیتی میتونه باهاش رقابت کنه. وندال تابحال توی تعداد زیادی انیمیشن هم مثل اروروس حضور داشته، اما تابحال هیچ برنامه جدی یا شایعی مبنی بر برنامه برای حضور اون در سینما نبوده. اما اگه کمی با داستان های وندال آشنا باشین و با قدرت و نفوذ و منابعی که داره آشنا باشین، میدونین که اون چه پتانسیل عظیمی برای حضورهای متعدد در سینما داره و نه تنها یک فیلم.

8. Eclipso

اکلیپسو بدون شک یکی از خفن ترین اورجین ها و تاریخچه هارو بین همه شخصیت های کمیکی داره. اون هم مظهر فیزیکی خشم خدا بوده و هم فرشته انتقام. اما بعدش از راه به در شد و شیطانی شد و توسط اسپکتر جایگزین شد. اکلیپسو یکی از ترسناک ترین، خفن ترین و قوی ترین ویلن های تمام دنیای دیسیه، اما تابحال فقط توی چندتا انیمیشن ساده حضور داشته. اکلیپسو در فصل دوم سریال استارگرل اولین حضور لایواکشن خودش رو تجربه میکنه، اما ظاهرا هنوز هیچ برنامه ای برای حضورش در سینما نیست. هرچند با توجه به اوضاع کنونی سینمای دیسی، این جهان آمادگی حضور ویلنی شبیه به اکلیپسو رو نداره و باید این دنیا چندفازی رو پشت سر بزاره و تعدادی قهرمان و تیم جدید هم وارد این دنیا بشن، تا آمادگی مقابله با اکلیپسو رو داشته باشن.

7. Eobard Thawne

ابارد ثاون، یکی از شخصیت هایی که برای مدتی طولانی به فلش و بری آلن گره خورده. چه به عنوان زوم و چه ریورس فلش، قدرت ها و توانایی های خاص اون از ورژنی منفی از اسپید فورس گرفته شده که توسط خودش خلق شده. ثاون حتی با استاندارد های قرن ۲۵ یک نابغه به تمام عیار به حساب میاد و کمتر کسی درحدشه. در زمینه انیمیشن ثاون مثل خیلی از شخصیت های دیگه حضورهایی داشته، اما حضور پررنگ و قابل توجهش در اروورس و در سریال فلش بوده که حسابی مورد توجه قرار گرفت. اما هنوز اون رو در فیلمی ندیدیم، و حالا هم که فیلم اختصاصی فلش با بازی ازرا میلر در حال ساخته قطعا حضور ثاون در اون محتمله و ممکنه در آینده ای نزدیک شاهد حضور این ویلن قدیمی بری آلن در سینما باشیم.

6. Captain Cold

یک بنده خدا با یک تفنگ یخی نباید تهدید خطرناکی برای شخصیتی مثل فلش باشه. اون قدرت ماورایی و فرابشری خاصی نداره، جز یک تفنگ یخی خفن. اما کاپیتان کلد، یک نابغه تمام عیار، استراتژیست کم نظیر، رهبری توانا و فردی با اراده پولادینه که میتونه هرکاری بکنه تا برنده بشه. اینها اون رو تبدیل به یکی از بزرگ ترین دشمنان فلش میکنه. کاپیتان کلد در اروورس و مشخصا در سریال فلش و لجندز آف تومارو نقش بزرگی ایفا کرد، اما شدیدا همه ما منتظریم که اون رو در یک فیلم لایواکشن با ظاهر و کاستوم و بازیگر و کیفیت ساخت بالا ببینیم، همون چیزی که این شخصیت لایقشه. تعدادی از شخصیت هایی که در این لیست معرفی کردیم در اروورس حضور داشته اند، اما همونطور که هرکسی میدونه، اروورس شخصیت هایی رو به خاطر موضوعات مختلف تغییرات مختلفی داده، از تغییر و پایین اومدن کیفیت کاستوم و ظاهر شخصیت، تا اشاره نکردن به گذشته و شخصیت پردازی نکردن شخصیت ها؛ به همین خاطرهم خیلی خوب میشه که شخصیت های مطرح و محبوبی مثل ثاون و کاپیتان کلد در فیلم های خودشون هم حضور داشته باشند تا بهتر از پتانسیل اونها استفاده بشه.

5. Mr. Mxyzptlk

وقتی باید با یک کوتوله از بعد پنجم که قدرت هایی خدا مانند داره درگیر بشین و سروکله بزنین، حسابی باید مواظب باشین که چطوری قراره توی این بازی عمل کنین. سوپرمن تقریبا همیشه نشون داده که تونسته یک قدم از Mr. Mxyzptlk جلوتر باشه و واقعا مردم زمین از این حیث شانس آوردن چون اون اگه بخواد واقعا میتونه مشکلات جدی درست کنه. اون توی تعدادی سریال هم حضور داشته، هاوی مندل این نقش رو در سریال Lois & Clark: The New Adventures of Superman بازی کرد و تقریبا هم نزدیک بود که این شخصیت در فیلمی هم حضور داشته باشه. Mr. Mxyzptlk واقعا شخصیت خاصیه، ظاهری خاص با قدرت های خیلی خاص و داستان و اورجین خاص تر، به همین خاطر شاید درحال حاضر زمینه حضورش در سینما آماده نباشه، اما Mr. Mxyzptlk میتونه در آینده شروعی برای بازشدن پای موضوعات میان بعدی و دنیوی دنیای دیسی به سینما باشه.

4. Darkseid

چیزی نمونده تا دارکساید، یا حداقل آکسس رو در سینما ببینیم. دارکساید همیشه از جذاب ترین و قدرتمندترین ویلن های تمام دنیای دیسی بوده، قدرت هاش فوق تصور هستند و علاوه بر قدرت هاش، اون صاحب یک سیاره و تمام منابعش و ارتشی ترسناک هم هست. قهرمان های کمی هستند که قابلیت های کافی برای روبه رو شدن با دارکساید رو دارن و حتی گروه های بزرگ قهرمانی درکنارهم باهاش مشکلات جدی داشتن. دارکساید شاید از بقیه این شخصیت ها شناخته شده تر باشه، اون توی تعداد زیادی انیمیشن و سریال انیمیشنی نقش جدی داشته و غیر از اونهاهم همیشه اسمش بر سر زبونا بوده. حالا باید کمی بیشتر منتظر بمونیم تا بتونیم دارکساید یا به گفته خود زک اسنایدر آکسس که ممکنه در فیلم تبدیل به دارکساید بشه رو در سینما ببینیم و بفهمیم آیا اونطوری که این ابرویلن شایسته‌هست به تصویر کشیده شده یا نه. میتونین ویدیوی اختصاصی معرفی کامل و بررسی شخصیت دارکساید رو از این لینک تماشا کنید.

3. Brainiac

برینیاک بارها و بارها ثابت کرده که ویلن مرگبار و خطرناکیه. هدف اون یعنی جمع آوری و حفظ کردن تمدنی خاص توسط خیلی از افراد نادیده گرفته شد و بهش توجهی نشد. برینیاک همیشه ویلنی سرسخت و خطرناک برای سوپرمن بوده، با دانش و هوش فوق بالاش، قدرت های خفنش و نفوذی که داره همیشه سوپرمن رو اذیت کرده. اون بیشتر از چیزی که بتونین تصورش رو بکنین نزدیک بوده تا توی یک فیلم حضور داشته باشه، شایعات و پیش آمادگی هایی برای حضور اون در فیلم هایی مثل Superman Reborn, Superman Lives و Superman: The Man of Steel منتشر شدند که متاسفانه همه اونها کنسل شدند و به همین خاطر تابحال اون رو در فیلمی ندیدیم. حتی در نسخه ای از فیلمنامه فیلم سوپرمن ۳ از برینیاک استفاده شد، اما درآخر حذف شد.

2. Bizarro

نقطه عکس سوپرمن بودن، باعث نشده که بیزارو حتی زره ای ضعیف تر بشه. اون شاید قدرت هایی مثل نفس آتشین و دید منجمد کننده داشته باشه، اما بازهم اینها قدرت هایی تاثیرگذار توی نبرد هستن. بحث تفاوت هاش شد، عادت کردن به نحوه صحبت کردن بیزارو میتونه یکی از سخت ترین کارهای یک نفر باشه. ظاهرا برایان سینگر میخواسته که از بیزارو در فیلم Superman Returns استفاده بکنه، اما این اتفاق نیوفتاده. حتی قطعی فیلم درحدود ۴۵ دقیقه که منتشر شد که از فیلم Superman IV حذف شده بودند، که نشون میداد سوپرمن با شخصیتی میجنگه که به شدت شبیه به بیزارو رفتار و عمل میکنه. بیزارو شاید عمیق ترین و بهترین ویلن سوپرمن یا دیسی نباشه، اما بدون شک یکی از جذاب ترین و جالب ترین ویلن هاست، که واقعا دوست داریم حضورش در سینما و درگیریش با سوپرمن یا حتی دیگر اعضای جاستیس لیگ رو ببینیم.

1. Mongul

ارباب Warworld رو شاید بشه بعد از دارکساید، خطرناک ترین و مخرب ترین ویلن دنیای دیسی دونست. اون تونسته پابه پا و به راحتی با سوپرمن بجنگه و مسئول اصلی نابودی Coast City بوده که درواقع عملی بود که باعث شد هال جوردن تبدیل به یک ویلن بشه. با توجه به عظمت و بزرگی این ویلن در دنیای کمیک دیسی، اما خیلی کم در رسانه های دیگه حضور داشته و تنها چند حضور در انیمیشن های سریالی داشته. اما با توجه به برنامه های اخیر دنیای گسترش یافته دیسی (DCEU) و فیلم هایی که در آینده قراره ساخته بشن، مانگول شخصیتی کاملا مناسب برای حضور در سینما به حساب میاد که واقعا دوست داریم حضور این شخصیت خطرناک و قدرتمند رو بعد از مدتی که قهرمان های سینمای دیسی درکنارهم جفت شدند، ببینیم.

همچنان بخوانید : ۱۰ تا از بهترین ویلن های مارول که تابحال در فیلمی حضور نداشته اند!!!

شما دوست دارین کدوم یکی از این شخصیت هارو در فیلم ها و سینما ببینین؟ چه ویلن دیگه ای میشناسین که شایسته حضور در سینما هست؟


بخوانید :

۱۰ نشانه گیر برتر دنیای مارول
۱۰ نکته ای که همه باید درباره FEARSOME FIVE بدانند
معرفی و بررسی شخصیت اسپاون
۵ نفری که نمیدانستید چکس ثور را بلند کرده اند!
۵ دلیل محبوبیت اسپایدرمن نوآر


instagram
COMICON-SHOP

دیدگاه خود را بنویسید

guest
128 دیدگاه
جدیدترین
قدیمیترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنت ها
REZ4Z

وندال سوج، تو سریال Legends of tomorrow فصل اول حضور داش و حضور خوبی هم بود. امیدوارم بازم ببینیمش. ایوبارد ثاون هم همینطور. تو فصل ۲ سریال، حضور خیلی پررنگی داشت و واقعا هیجان رو برای سریال به ارمغان آورده بود. واقعا جاش تو سینما خالیه

یاسین

متالو و وندال سوج و ایوبارد ثاون و کاپیتان کولد توی سریال های اروورس وجود داشتن
چه فیلم قشنگی هم بود

سیلوستر ماهون

وجدانا شوخی میکنی دیگهو؟؟
اون که خیلی چرت بود

ثور لاور

حاجی خودت داری میگی سریال بعد میگی فیلم خوبی بود؟؟؟؟

مبین

هوگو استرنج و مدهتر هم میتونن باشن

adam warlock

برای شروع کمیک های دی سی باید از کجا شروع کنم ؟

Amin

برای شروع باید کمیک فلش پوینت رو بخونی که همینجا ترجمه شده.

adam warlock

خوندم

تاداشی

حالا کمیک های نیو ۵۲روبخون

adam warlock

ممنون

adam warlock

الان چه رویداد ها و داستان های رو در داخل نیو ۵۲ باید بخونم

استورم بریکر

سنتری سوپرمن ویژن مارشن منهاتر کاپیتان مارول سینما

adam warlock

سنتری
سوپرمن
کاپیتان مارول سینما
ویژن

استورم بریکر

مارشن منهاتر چی

adam warlock

سنتری
سوپرمن
مارشن منهاتر
کاپیتان مارول
ویژن

MARVL AND DC

سنتری با وید
سوپرمن
سنتری عادی
کاپیتان مارول سینما
مارشن منهانتر
ویژن

استورم بریکر

نه سنتری قدرت بدنی و قدرت اصلی درونیش بیشتره حتی بدون وید

adam warlock

تنها ضعفی که داره ذهن ضعیفش هست

استورم بریکر

لکس لوتر جوکر گرین گابلین رد اسکال

adam warlock

۱ جوکر
۲ لکس لوتر
۳ رد اسکال

۴ گرین گابلین که هیچ پوخی نیست

استورم بریکر

رد اسکال اوله شکی توش نیست

MARVL AND DC

جوکر
گرین گابلین
لکس لوتر
رد اسکال

استورم بریکر

رد اسکال اوله

adam warlock

جوکر
لکس لوتر
نورمن آزبورن
رد اسکال
گرین گابلین

استورم بریکر

گمبیت بولزای

ریدلر پنگوئن جوکر کینگ پین گرین گابلین رد اسکال ونوم

MARVL AND DC

(بولزآی)
(جوکر
گرین گابلین
ونوم
ریدلر
کینگ پین
رد اسکال
پنگوئن)

استورم بریکر

بولزای🤔🤔🤔 گمبیت برندس مطمئن باش😅👍

adam warlock

تنها دو بار هدفش خطا رفته پس خیلی از گمبیت سر تره

شوالیه تاریکی

حالا باشه دومه ولی کارت گمبیت کارت بولزای رو پودر میکنه گمبیت حتی تونسته ولورین رو هم شکست بده

MARVEL AND DC

داداش بولزآی هم تیراندازی بهتری داره هم چابک تره.به غیر از کارت چندتا خنجر هم داره که با کارت های گمبیت برابره میتونه با سرعت بالایی که داره همزمان سه تا خنجر و چهار پنج تا کارت بندازه گمبیت هم اون میله و چهار پنج تا کارت میندازه. یک خنجر=میله یک خنجر=یک کارت یک خنجر=یک کارت سه تا کارت بولزآی=یک کارت گمبیت دوتا کارت بولزآی<یک کارت گمبیت بولزآی با رفلکس بالایی که داره سریع جاخالی میده و با قدرت هدف گیری بالایی که داره یک خنجر پرت میکنه جایی که گمبیت تو خوابم نمیتونه بگیردش. اون خنجر میره و میخوره… بیشتر

شوالیه تاریکی

نه داداش اول که بولزای گمبیتو میبینه جدیش نمیگیره یک کار سمتش پرت میکنه اونم یک کارت بولزای پرت میشه 1 خنجر پرت میکنه گمبیت میزنتش نبردشون رو در رو میشه گمبیت ولورین که کل بدنش ادامانتیومه رو زد بولزای که بعضی جاهاش ادامانتیومه رو هم راحت تر میزنتش

MARVEL AND DC

بابا حالا گمبیت یه بار شانسی ولورین رو زده

گمبیت

شانس؟؟؟ مگه دومینوئه

MARVEL AND DC

داداش به نظرت کسی که فونیکس رو میزنه از اون بنفشکه شکست بخوره شانسی نیست؟؟

شرلوک هلمز

پس یهتره بگی گمبیت از فونیکس قویتره😂😂

MARVEL AND DC

عزیزم گمبیت کارت رو پرت میکنه جین با فونیکس کارت رو پودر میکنه و بعد هم راحت گمبیت رو از روی زمین محو میکنه😂

شوالیه تاریکی

و اینکه اون میله نیست اگر اشتباه نکنم چوبه

adam warlock

جوکر
بولزای
ونوم
رد اسکال
گرین گابلین
ریدلر
کینگ پین
پنگوئن

Mahdiar@venom

ونوم عشقه و بولزای عالی

شوالیه تاریکی

ونوم پوخه و بولزای عالی

adam warlock

در هر صورت بولزای عالیه

گمبیت

گمبیت 100 برابر عالیتره

استورم بریکر

سایکلاپس یا ولورین یا کاپیتان امریکا رتبه بندی

اما فراست جین گری معمولی چارلز اگزاویر
اسکارلت ویچ معمولی

زاتانا درکتر فیت دکتر استرنج دکتر دووم لوکی

استورم شزم تور الکترو

ریون نهایت قدرتش اسکارلت ویچ نهایت قدرتش جین گری قفنوس

هالک راینو جاگرنات هالک رد شی هالک
سالومون گراندی دومزدی

ولورین مرد عنکبوتی دردویل سیپرتوث

واندروومن سوپیرگیرل کاپیتان مارول سینما

اتم انت من. فلش کوییک سیلور رید ریچاردز پلاستیک من

سنتری سوپرمن ویژن کاپیتان مارول

گلکتوس دورمامو

adam warlock

ولورین
سایکلاپس
کپ

اسکارلت ویچ
اگزاویر
اما فراست
جین گری

دکتر فیت
دکتر استرنج
لوکی زاتانا
دکتر دووم

ثور
ش ز م
استورم
الکترو

جین گری
ریون
اسکارلت ویچ

۱ هالک دومزدی
رد هالک
جاگرنات
سالمون گراندی
راینو

گالاکتوس
دورمامو

خدای اذرخش

نه داداش جاگرنات اوله بعد دومزدی بعد هالک و بعد رد هالک و بعدش سالومن و راینو

adam warlock

جاگرنات چجوری از هالک قوی تره ؟

استورم بریکر

شکستش داد

استورم بریکر

شکستش داو

adam warlock

داداش هالک سنگ سیتوراک منبع قدرت های جاگرنات رو شکست
علاوه بر این سنتری و انسلات و گلادیاتور و بلک بولت رو شکست داد که خیلی قوی هستند بعد از جاگرنات شکست بخوره

شوالیه تاریکی

اون موقع خیلی عصبانی بود

Amin

واندرومن سوپر گرل
از کاپیتان مارول زیاد خوشم نمیاد.

MARVL AND DC

(ولورین
سایکلاپس
کاپیتان آمریکا)
(اسکارت عادی
جین عادی
اگزاویر
اما)
(دکتر فیت با کلاه
دکتر دووم
لوکی
دکتر استرنج
زاتانا
دکتر فیت بدون کلاه)
(ثور
استورم
شزم
الکترو)
(اسکارلت نهایت قدرت
دارک ریون یا همون ریون با نهایت قدرت
جین گری ققنوس)
(دومزدی
هالک
جاگرنات
شی هالک
رد هالک
راینو
سالومون گراندی)
(ولورین
اسپایدرمن
سیبرتوث
دردویل)
(واندروومن
کاپیتان مارول سینما
سوپرگرل)
(انت من
اتم)
(فلش
کوئیک سیلور)
( رید ریچاردز
پلاستیک من)
(سنتری با وید
سوپرمن
سنتری بدون وید
کاپیتان مارول سینما
ویژن)
(دورمامو
گالاکتوس با فاصله یه پشیز)

کمیک فن

1_ولورین 2_سایکلاپس 3_کپ آمریکا
1‌_جین گری 2_پرفسور ایکس 3_اسکارلت ویچ 4_اما فراست
1_دکترفیت 2_دکتر استرنج 3_لوکی_زاتانا
1‌_ثور 2_شزم 3_استورم. 4_الکترو
1_جین گری فونیکس 2_ریون دارک ریون 3_اسکارلت ویچ
1_هالک 2_دومزدی 3_جاگرنات 4_شی هالک 5_رد هالک 6_گرندی 7_راینو
1_ولورین 2_اسپایدرمن 3_دندون خنجری( یا همون سیبرتوث). 4_دردویل
1_واندروومن 2_سوپرگرل. 3_کاپیتان مارول سینما
1_انت من 2_اتم
1_فلش 2_رید ریچادز. 3_کوئیک سیلور. 4_پلاستیک من
1_سوپرمن. 2_سنتری. 3_کپ مارول 4_ویژن
1_گالاکتوس_دورمامو(شاید گالاکتوس با اختلاف بسیار ناچیزی قویتره )

شوالیه تاریکی

شی هالک از هالک رد قویتره؟؟؟

شوالیه تاریکی

پلاستیک من از کوییک سیلور قویتره

استورم بریکر

تور یا سوپرمن

بتا ری بیل یا بیزارو

بیزارو یا تور

بتا ری بیل یا سوپرمن

adam warlock

ثور
بیزارو
ثور
سوپرمن
( نظر شخصی )

MARVEL AND DC

سوپرمن
بتاری بیل
ثور
سوپرمن

کمیک فن

به نظر من سوپرمن کمی از ثور قویتره!!! فکر کنم بیزارو با اختلاف خیلی کم از بتا ری بیل قویتره!!! ثور در نهایت به راحتی بیزارو رو میزنه!!!! سوپرمن در نهایت به راحتی بتاری بیلو میزنه!!

خدای اذرخش

سوپرمن از تور ضعیقتره

میتونه بایفراست رو کنترل کنه برنده میشه

adam warlock

نه قدرت فیزیکی سوپرمن بیشتره ولی ثور با داشتن تجهیزات می‌تونه قدرتش رو به سوپرمن برسونه و با استفاده از شمشیر اودین شکستش بده

کمیک فن

کی ثور بایفراستو کنترل کرده؟؟؟

شوالیه تاریکی

توی کمیک

استورم بریکر

به نظر خودم تور قویتره ساعقش از لیز سوپرمن خیلی قویتره مشت سوپرمن هم در برابر میلونیر هیچی نیست

تور

بتا ری بیل چون تور رو شکست داد ولی تور از سوپرمن قویتره

تور خودش با لوفی غول های یخی جنگیده و به یخ عادت کرده پس از بیزترو قویتره

بتا ریبیل

adam warlock

صاعقه ثور اینقدر قوی هست که سنتری با ووید رو به طور کامل نابود کرد
بتا ری بیل فقط در یک کمیک تونسته ثور رو شکست بده و اصلا قابل مقایسه با ثور نیست

کمیک فن

ببین سوپرمن با یه مشت یه بعد ششمی که اسمش ورلد فورگر و یکی از خالقان مولتی ورس بودو زد!!! بتاری بیل یه دفعه تورو زده دلیل نمیشه از اون قویتر باشه!!!! نایت وینگم چند دفعه بتمنو زده دلیل شد که از بتمن قویتر باشه؟؟ از این نظر باید در نظر بگیری که تور کسایی رو زده که بتا ری بیل تو خوابم نمیبینه!!! یخ چه ربطی به بیزارو داره؟؟؟

MARVEL AND DC

خب بیزارو در اصل سوپرمن وارونه است به جای دید گرمایی دید سرمایی داره

کمیک فن

چه ربطی داره؟؟ مگه تنها قدرت بیزارو یخه؟؟؟

شوالیه تاریکی

اخه لیزرش منجمد میکنه میکنه دیگه

adam warlock

داداش ثور گالاکتوس ابر قدرت و زمستان سیاه رو توی دو یا سه حرکت زد

adam warlock

بعدشم توی اون کمیم ما جنگی بین سوپرمن و
ورلد فروگر ندیدیم

استورم بریکر

مگنتو میتونه پتک تور رو بردتره

MARVEL AND DC

بله قبلا هم برداشته

شوالیه تاریکی

اون ماله مگنتو دنیای التمیت بود منظورم اصلیه

MARVEL AND DC

شوالیه تاریکی تو همون استورم بریکری؟؟

گمبیت

اره