5 سریال علمی تخیلی مناسب قرنطینه

5 سریال علمی تخیلی مناسب قرنطینه

اکثر ماها با شرایط فعلی تو خونه حبس شدیم و خب نمیدونیم چی ببینیم، در اینجا برای شما لیستی از 5 سریال علمی و تخیلی که تو این ایام میتونید تماشا کنید رو فراهم کردیم، با ما همراه باشید.

5/5

His Dark Material

His Dark Material

سریال HIS DARK MATERIAL محصول مشترک شبکه bbc و hbo یکی از موفق ترین سریال ها در سال 2019 بوده است. این سریال با داستان جذاب و متغیر هر لحظه با روح و روان شما بازی میکند. این سریال در اینجا برسی شده که میتوانید آنرا بخوانید. سریال دارک متریال با قسمت های کمی که از آن منتشر شه میتواند گزینه مناسبی برا دیدن در این ایام باشد.

وضعیت : پایان فصل اول تمدید شده برای فصل دوم

نمرات سریال :        imdb : 8/10             RT:80% 

ستارگان : Dafne Keen،Lin-Manuel Miranda،James McAvoy

4/5

Locke And Key

Locke And Key

سریال Locke And Key یکی از جدیدترین آثار نتفلیکس در سال جدید میلادی به حساب می آید؛ این سریال که از کمیک هایی به همین نام اقتباس گرفته شده نتوانست نمرات رضایت کننده ای را از منتقدین کسب کند.نتفلیکس پس از تجربه موفق در ساخت سریال دارک و استرنجر تینگز به سراغ ساخت این سریال آمد اما علیرقم ایده خوب نا امید کننده ظاهر شد. این سریال داستان خانواده‌ لاک را دنبال می‌کند که در خانهٔ جدیدشان کلیدی جادویی پیدا می‌کنند که به آن‌ها قدرت‌های فراوانی می‌دهد. خانواده لاک خیلی زود با موجودی اهریمنی مواجه می‌شوند که به هر قیمتی که شده خواهان به‌‌دست آوردن کلید جادویی است… این سریال هم به دلیل کوتاه بودن بسیار برای این ایام مناسب است

وضعیت : پایان فصل اول خبری از تمدید فصل دوم منتشر نشده

نمرات سریال :        imdb : 7.4/10             RT:66% 

ستارگان : Emilia Jones،Connor Jessup،Sherri Saum

3/5

Altered Carbon

Altered Carbon

درچند هزارسال آینده دیگه مرگ برای انسان های معنی ندارد و افرادی هستند که با ثروتشون جاودان شدند، در این بین گروهی به فکر انقلاب می افتند و همه ی آنها دچار مشکلاتی میشوند.این سریال که خیلی در بین بیننده ها معروف نشد با خط داستانی جذاب که در آینده رخ میدهد شمارا به شدت جذب میکند.

وضعیت : پایان فصل اول خبری از تمدید فصل دوم منتشر نشده

نمرات سریال :        imdb : 8.1/10             RT:76% 

ستارگان : Anthony Mackie ،Joel Kinnaman

2/5

Dark

Dark

سریال دارک که در سال 2017 منتشر شد به گفته ی منتقدان استرنجر تینگز آلمانی است ، سریال دارک داستان نسبتا ترسناک و پیچیده تری نسبت به استرنجر تینگز را ارائه میکند.پیچیدگی داستان مربوط به خطوط زمانی است که در سریال بوجود آمده است و شما را تا حدی گیج میکند آما در کنار داستان هیجان انگیزش این یک ویژگی حساب میشود که به سریال بیشتر هیجان میدهد. این سریال یکی بهترین سریال هایی هست که اکنون میتوانید آنرا دانلود کنید و از این فرصت تعطیلی برای دیدن آن استفاده کنید.

وضعیت : پایان فصل دوم تمدید شده برای فصل سوم

نمرات سریال :        imdb : 8.7/10             RT:94% 

ستارگان : Louis Hofmann ،Moritz Jahn

1/5

Stranger Things

Stranger Things

سریال استرنجر تینگز یکی از موفق ترین سریال ها منتشر شده از دهه اخیر است و عنوان محبوب ترین سریال شبکه نتفلیکس از آن این سریال است ، استرنجر تینگز با داستان هیجان انگیز که در دهه 80 رخ میدهد شمارا میتواند ساعت ها سرگرم کنند، اگر در خانه مانده اید و این سریال را ندیده اید شکی در انتخابش کنید چون این سریال در ضمینه خودش بهترین است.

وضعیت : پایان فصل سوم تمدید شده برای فصل چهارم

نمرات سریال :        imdb : 8.8/10             RT:93% 

ستارگان : David Harbour  Finn Wolfhard Millie Bobby Brown


نظر شما چیست ؟ کدام سریال رو برای این ایام پیشنهاد میدین؟


بخوانید :

کمیک آنلاین استرنجر تینگز زامبی بوی

فیلم های آینده اعضای استرنجر تینگز

کمیک جنگ قلمروها

10 اترنال قدرتمند در دنیای کمیک

۵ نسخه قدرتمند ثور


instagram
telegram
COMICON-SHOP