بیوگرافی millie bobby brown

بیوگرافی millie bobby brown بازیگر جذاب، محبوب و دوست داشتنی سریال stranger things شبکه نتفلیکس.

میلی بابی براون یک بازیگر زن متولد اسپانیا است. او در تاریخ 19 فوریه 2004 مصادف با 30 بهمن 82 متولد شد.حرفه بازیگری خود را در سال ۲۰۱۱، زمانی که به اورلندو، فلوریدا نقل مکان کرده بودند، شروع کرد . میلی از همان کودکی اشتیاق خود را نسبت به ورود به سینما نشان داد و با تست‌های بازیگریش موفق شد نقش‌های کوتاهی در سریال‌های مختلف همچون خانواده امروزی بدست بیاورد. اما میلی با بازی در سریال تحسین شده چیزهای عجیب بود که به بازیگری مشهور تبدیل شد.
مهمترین نقشی که باعث شهرت او شد نقش الون در سریال Stranger Things بود. این سریال متعلق به شبکه ی نتفلیکس است و براون در آن نقش دختری با قابلیت های ماورایی را ایفا می کند.همچنین میلی اولین تجربه سینمایی خود در با بازی در فیلمگودزیلا: پادشاه هیولاها بدست آورد.

بیوگرافی millie bobby brown

 میلی یکی از برترین بازیگران متولد قرن 21 است که برای بازی سریال چیزهای عجیب نامزد جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن سریال درام از مراسم جایزه امی شده‌است. او با ۱۴ سال سن جوانترین بازیگری است که به این افتخار دست پیدا کرده‌است. میلی همچنین به خاطر ایفای این نقش برنده جایزه سینمایی ام‌تی‌وی نیز شده‌است.

بیوگرافی millie bobby brown سریال stranger things شبکه نتفلیکس

بعد از همه این موفقیت ها میلی به فکر تاسیس یک برند آرایشی جدید به نام “Florence by Mills” افتاد. این برند با هدف تولید محصولات برای مشتریان نسل زد (Z) افرادی که از سال ۱۹۹۰ تا سال ۲۰۰۰ میلادی به بعد متولد شده اند راه اندازی شده است.>این برند که دارای مجوز (PETA) یا همان سازمان حمایت از حیوانات، غیر حیوانی و وگان است را ارائه می دهد.
 محصولات این برند به طور خاص برای پوست جوانان ساخته و تولید می شود.

بیوگرافی millie bobby brown سریال stranger things شبکه نتفلیکس

میلی جوان‌ترین شخصی است که به لیست ۱۰۰ فرد تأثیرگذار جهان از نظر مجله تایم راه پیدا کرده‌است.میلی بابی برون یکی از اعضای سازمان غیر انتفاعی یونیسف نیز می باشد.یکی از پروژهای بعدی میلی میتوان بازی در فیلم انولا هولمز اشاره کرد که نقش اصلی آن را میلی بازی کرده است.

بخوانید:

برترین سریال های دیسی
برترین سریال های مارول
۵ نسخه قدرتمند از تور
۱۰ ویلن برتر دیسی
معرفی جین فاستر