5 نفری که نمیدانستید چکش ثور را بلند کرده اند

5 نفری که نمیدانستید چکش ثور را بلند کرده اند

کسانی که توی دنیای مارول و دی سی لیاقت بلند کردن میولنیر رو دارن

مسئله داشتن لیاقت برای بلند کردن میولنیر همیشه از جذاب ترین بحث ها توی دنیای کمیک های مارول بوده و همه میدونیم کاپیتان آمریکا از معروف ترین کساییه که میتونه این چکش قدرتمند رو بدست بگیره اما بعضی افراد هم هستن که توی کمیک ها موفق شدن این کار رو بکنن اما خیلی ها نمی دونستن توی این مقاله میخایم 5 نفر از این افراد رو معرفی کنیم که دو نفرشون از شخصیت های معروف دنیای دی سی هستن پیشنهاد میکنم حتما این مقاله رو بخونید .

1- زئوس / Zeus

5 نفری که نمیدانستید چکش ثور را بلند کرده اند

زئوس یکی از خدایان باستانی یونان که خیلی هم قدرتمنده در حدی که با قدرت اودین مقایسه میشه این شخصیت توی دنیای کمیک های مارول دفعات کمی حضور داشته توی یکی از این حضور ها وقتی ثور حافظه خودشو از دست میده یک نبرد با زئوس داره و ما توی این نبرد شاهد بودیم که زئوس تونست موقعی که میولنیر داشت به دست ثور برمیگشت جلوش لو بگیره ونگش داره البته مشخص نشد که این بخاطر داشته لیاقته چون مدت زیادی نتونست نگش داره و اون زمان کم هم بخاطر قدرت خیلی زیادش بود.


2- هالک / Hulk

5 نفری که نمیدانستید چکش ثور را بلند کرده اند

این مورد هم مثل مورد قبلی بحث لیاقت نیست اما بحث قدرت هم نیست چون هالک موقعی تونست میولنیر رو بدست بگیره که اودین طلسم میولنیر رو برداشته بود و این کار به درخاست خود ثور انجام شد چون میخاست توی یه نبرد ثابت کنه که هالک قویتره یا خودش .این نبودن طلسم روی میولنیر فقط 5 دقیقه طول کشید و در همین زمان هم هالک چکش رو بدست گرفت حتما میدونین که دعوای بین هالک و تور قدمت زیادی داره و میولنیر همیشه توی این نبر ها نقش زیادی داشته برای همین این کمیک خلق شد تا قدرت وا قعی هرکدوم مشخص بشه .


3- واندروومن / Wonderwoman

5 نفری که نمیدانستید چکش ثور را بلند کرده اند

در یکی از کراس اور های جذاب بین دیسی و مارول که قهرمانا دو دنیا با هم ملاقات داشتن میبینم که واندروومن تونسته میولنیر رو بدست بگیره این اتفاق توی کمیک مارول علیه دی سی میوفته وقتی که استورم و واندروومن جلوی هم قرار میگیرن تا بجنگن . البته واندروومن توی این نبرد از چکش ثور استفاده نکرد و از استورم شکست خورد . خیلی اتفاق جذابی میوفتاد اگه یک نبرد بین ثور و واندروومن میدیدم .


4- کونان / Connan

5 نفری که نمیدانستید چکش ثور را بلند کرده اند

بدست گرفتن میولنیر توسط مکونان توی یکی از دنیای فرعی مارول و در سری کمیک های What if اتفاق میوفته. داستان این کمیک وقعا حماسی و جذابه و مثل همیشه لوکی توی اون نقش داره که باعث فرامشی گرفتن ثور و ملاقتش با کونان میشه ملاقات این دو نفر باعث دوستیشون میشه ولی از طرفی هم میولنیر بدست شخصیت خبیثی میوفته و وقتی ثور با اون میجنگه کشته میشه و موقع مرگش میولنیر رو به کونان میده . اینکار باعث میشه کونان هم به یک خدا تبدیل بشه .


5- سوپرمن / Superman

5 نفری که نمیدانستید چکش ثور را بلند کرده اند

سوپرمن هم یکی دیگه از مواردیه که لیاقتش ثابت شده نیست اما میولنیر رو بدست گرفته ماجرای این اتفاق توی یکی دیگه از کراس اور های مارول و دی سی اتفاق افتاده که توی اون انتقام جویان و جاستیس لیگ بعد از جنگیدن باهم علیه یه دشمن مشترک به اسم Krona  متحد میشن ولی همه اعضای این دو گروه شکست میخورن و در آخر طلسم لیاقت از چکش ثور برداشته میشه و سوپرمن اون رو با سپر کپ برمیداره و به جنگ Krona  میره .


به نظرتون سوپرمن واقعا لیاقت بلند کردن میولنیر رو داره ؟

بخوانید :

در GOLDEN GLOBE 2020 چه گذشت؟؟!!

۱۰ تا از خفن ترین قدرت های دکتر منهتن

۱۰ نکته درباره شی هالک که نمیدانستید

در گلدن گلوب ۲۰۲۰ چه گذشت؟؟!!؟؟

۱۰ مبارز برتر دنیای مارول

معرفی 5 کمیک ترسناک