Taskmaster

10 چیزی که باید راجب تسک مستر بدونید

تسکم مستر از ویلن های کوچک مارول بوده که تونسته با حضور های خوبش تو دنیای کمیک توجه مخاطبا رو به خودش جلب کنه اما توی سالهای اخیر مارول نشون داده که اون میتونه تهدید بزرگتری باشه و کارکتر مهمتری شده حتی توی بازی اسپایدرمن ps4 هم حضور داشت و همه میدونیم که قراره ویلن فیلم بلک ویدو باشه با اینکه شناخت کمی از تسک مستر داریم اما بلک ویدو شخصیت کاملا شناخته شده ای هستش . اینجا 10 مورد از اطلاعات تسک مستر که باید قبل دیدن فیلم بلک ویدو بدونید رو آماده کردیم . 

10- اسم واقعی

تا امروز اسم واقعی تسک مستر هیچوقت معلوم نشده ، درمورد گذشته اون اطلاعات کمی وجود داره و توی این اطلاعات چیزی راجب اسم واقعیش گفته نشده . بعضی وقتها اون رو با اسم تونی مسترز صدا زدن اما مشخصه که این اسم واقعی نیست و به طور نمایشی برای مردم گفته میشه . تسک مستر اسم های مسعار زیادی داشته حتی بعضی وقت ها با اسم کاپیتان آمریکا شناخته شده . اگه از اسم واقعی اون بگزریم لقب Taskmaster هر چیزی که نیاز داریم راجب اون بدونیم رو به ما میگه .


9- رفلکس تصویری

تسک مستر واقعا قدرت جالبی داره نه مثل بعضی کارکتر ها معمولی و بدون تواناییه نه مثل بعضی ها قدرت ما ورایی داره . تسک مستر اسم قدرت خودش رو Photographic Reflexes گزاشته به معنی رفلکس تصویری . درواقع اون میتونه هر تکنیک و توانایی رزمی که میبینه رو یادبگیره و به طور کامل تکرار کنه مثلا وقتی درحال تماشای یک فیلم کونگ فو بود تمام حرکاتی که تو فیلم انجام شد رو یادگرفت و میتونست استفاده کنه اما محدودیت هایی هم داره قدرتش مثلا اون بادیدن فیلم کونگ فو به این هنر رزمی کامل مسلط نمیشه و فقط حرکت هایی رو که دیده یاد گرفته و اینکه قدرتش اندازه اون چیزی که دیده نیست مثلا وقتی مشت زدن رو از کاپیتان آمریکا یاد بگیره قدرت مشتش اندازه اون نیست .


8- دوران بچگی

با اینکه اسم اون هنوز یکی از اسرار تسک مستر باقی مونده اما یکسری اطلاعات از دوران بچگیش وجود داره برای مثال اولین بار وقتی قدرتاشو فهمید که داشت یک فیلم وسترن نگاه میکرد ، بعد از صحنه مبارزه بزگ فیلم اون فهمید که میتونه طناب رو به همون خوبی که بازیگر توی فیلم بچرخونه . مدتی بعد هم وارد تیم اصلی فوتبال مدرسه شد و از قدرتش برای انجام کار های زیادی استفاده کرد و خیلی سریع فهمید که با این توانایی میتونه به راحتی کسی رو بکشه و به یک ویلن تبدیل شد .


7- لقب ، تسک مستر

از وقتی که اون داشت برای خودش شهرت ایجاد میکرد فهمید که به یک لقب نیاز داره تا با اون شناخته بشه . با اینکه ممکنه تو نگاه اول لقب تسک مستر ظاهرا خوب به نظر برسه اما در واقع اون رو از یکی دیگه از شخصیت های مارول به اسم Spymaster الهام گرفته . برای کسایی که با اون آشنا نیستن بگم که اسپای مستر یکی از ویلن های آیرون منه و توی مبارزه تن به تن تخصص داره و از اونجایی که قدرت تسک مستر هم مربوط به مباره میشه لقبش خودش یعنی Taskmaster رو از اون گرفته .


6- مدرسه HENCHMEN

بعد از اینکه تسک مستر لقب خودش رو بدست آورد یک مدرسه برا آموزش دادن به آدمهای شرور تاسیس کرد . از اونجایی که اون تا الا مهارت های زیادی رو یاد گرفته و مبارزه های زیادی رو دیده بود میتونست مربی خوبی برای آموزش دادن باشه . گفته شده که ویلن های مثل Crossbones, Diamondback و حتی ددپول هم برای مدتی تحت آموزش اون بودن پس با توجه به کشنده بودن و خطرناک بودن بعضی از شاگرداش میشه گفت اون واثعا ویلن بزرگیه.


5- قاتل استخدام شده

یک بار دیگه تسک مستر به عنوان یک قاتل اجیر شده شروع به کار کرد و مهارتاش توی مبارزه شهرت زیادی براش به وجود آورد و کاری کرد با وجود اینکه ویلن کوچیکی توی دنیای مارول بین ابر شرور های کیهانی محسوب میشد احترام زیادی براش قائل باشن . توی این مدت که به عنوان قاتل استخدام شده کار میکرد با قهرمان های زیادی هم رو به رو شد و خودش رو اثبات کرد .بعد از این تسک مستر اماده بود تا به گروه Thunderbolts که شبیه سویساید اسکواد دنیای دیسی بود بپیونده .


4- دشمنان قابل توجه

با گذشت سالها تسک مستر با حریف های زیادی جنگینده و جلوی شخصیت های مهمی از دنیای مارول قرار گرفته حتی یکبار با آیرون من و کاپیتان آمریکا تو یک زمان رو به رو شد اما تصمیم گرفت فرار کنه چون گزینه بهتری بود . تسک مستر از مونن ایت هم تنفر داره چون اون هم توی مبارزه خیلی مهارت داره و حریف جدی ای براش محسوب میشه . اون حتی بارها با اسپایدرمن هم روبه رو شده و حتی بعضی وقتها توی قرداد های مربوط به اون موفق بوده. با اینکه تسک مستر توی اکسر مبارزات برنده میشه اما هنوز در برابر طیف گسترده شخصیت های مارول زیاد شخصیت بزرگی حساب نمیشه .


3- دوران S.H.I.E.L.D.

بعد از جنگ داخلی مارول اتفاقات و تحولات زیادی انجام شد برای مثال تسک مستر به یکی از ماموران شیلد شد و کارش اونجا این بود که مکان های امنیتی و و مشکلات محمد شیلد رو تست کنه و یادداشت ها و بررسی های خودش راجب اونها رو به شیلد بده . جاله که تسک مستر با اینکه همیشه شخصیت شروری بود و هست توی یه مدت کوتاهی خیلی یکمک زیادی به شیلد کرد و باعث پیشرفت اونها بعد از جنگ داخلی شد .


2- حضور خارج دنیای کمیک

حضور تسک مستر خارج از دنیای کمیک مربوط میشه به فیلم بلک ویدو که هنوز منتشر نشده اما اون توی انیمیشن های Ultimate Spider-Man و Avengers Assemble هم حضور داشته که پیشنهاد میکنم اونارو تماشا کنید . همچنین توی بازی های مارول که خیلی از شخصیت ها توش حضور دارن مثل کانتست اف چمپیون میتونین تسک مستر رو ببنید اما با این حال بازم معروف ترین حضورش مربوط به بازی اسپایدرمن  ps4  میشه هرچند میشد حضور بیشتر و بهتری توی این بازی داشته باشه . امیدواریم توی فیلم بلک ویدو حضور خیلی خوبی داشته باشه .


1- THUNDERBOLTS

تسک مستر مدتی هم در گروه تاندربولت حضور داشت و در این گروه توی دوران جنگ داخلی وظیفه جنگیدن علیه کاپیتان آمریکا و تیمش رو داشت و بعد از تسلیم شدن کاپیتان اون هم دستگیر شد و به زندان افتاد . تسک مستر شخصیتی نیست که مدت زیادی تو زندان بمونه ، اون اونقد رو مخ ددپول رفته بود که باعث شد ددپول اون رو از زندان بیاره بیرون تا فقط یکبار دیگه با هم مبارزه کنن و ثابت کنه که ازش بهتره . اگه این کافی نیست تا ثابت کنه اون لیاقت شهرت رو داره دیگه چه کاری باید کنه .

به نظرتون اون میتونه ویلن خوبی برای فیلم بلک ویدو باشه ؟


معرفی تسک مستر :


بخوانید :

معرفی MOON KNIGHT
۱۰ چیزی که درباره لجیون نمیدانستید!!!
باهوشترین قهرمان های دنیای سینمایی مارول
معرفی BLACK KNIGHT
داغ ترین کمیک های مارول


instagram
telegram
COMICON-SHOP