she-hulk

معرفی She-Hulk

معرفی کامل شخصیت شی هالک

تقریبا چند وقت بعد از حضور هالک توی فیلمای مارول ما انتظار داشتیم برای تکمیل داستانش شی هالک رو هم توی دنیای سینمایی مارول ببینیم ولی این اتفاق نیفتاد . شاید یکی از دلیل هایی که مارول نتونسته از شخصیت شی هالک توی فیلمای خودش استفاده کنه این بوده که امتیاز هالک و شخصیت های وابسته به اون دست یونیورسال بوده ولی حالا که مارول تایید کرده سریال اختصیاصی She-Hulk قرار از سرویس استریم دیزنی پلاس پخش بشه حتما این مشکلات حل شده و به زودی اون رو توی MCU میبینیم.

she-hulk

معرفی شی هالک :

شی هالک یا جنیفر واترز از آخرین اثار استنلیه و تونسته محبوبیت خوبی بدست بیاره. این شخصیت سال 1980 با همکاری استنلی به عنوان نویسنده و جان یوشما به عنوان طراح ساخته شد و اولین حضورش هم تو شماره یک کمیک Savage She-Hulk (شی هالک وحشی) بود. شی هالک از زمان خلق شدندش تا الا توی تیمایی مثل اونجرز ، دیفندرز ، شیلد ، A-Force ، چهار شگفت انگیز و … بوده .

اورجین شی هالک :

جنیفر والترز دختر عمه بروس بنر با اینکه با بروس اختلاف سنی داره ولی تقریبا با هم بزرگ شدن و مثل خواهر برادر بودن تا اینکه جنیفر رفت رشته حقوق و از هم جدا شدن .

موقعی که یک حادثه تیراندازی اتفاق میفته جنیفر مجروح میشه و خیلی خون از دست میده به همین خاطر بروس که باهاش نسبت فامیلی داشت مجبور میشه بهش خون اهدا کنه تا جنیفر رو نجات بده . بعد از اینکه خون بروس وارد بدنش میشه اونو تبدیل به شی هالک میکنه .

قدرت ها و توانایی ها :

شی هالک همه قدرتای هالک رو داره مث زور زیاد ، استقامت بالا ، مصون بودن از درد و بیماری و … ولی برتری ای که جنیفر والترز به بروس بنر داره اینه که وقتی تبدیل به شی هالک میشه هم هوش و تفکر خودشو داره و کنترلشو از دست نمیده . جنیفر اوایل که این قدرتو بدست آورده بود نمیتونست تغییر شکل دادن خودشو کنترل کنه ولی بعدش موفق شد با میل خودش هر وقت خواست به شی هالک تبدیل بشه .

اگه اهل کمیک خوندن باشید میدونین که توی کمیکای اخیر مارول حضور شی هالک خیلی از هالک بیشتر بوده و تقریبا جایگزین اون شده امیدوارم توی MCU هم بتونه جای خودشو پیدا کنه و سریال خوبی داشته باشه ، البته کنار هالک اصلی ، اینکه بروس بنر و جنیفر والترز رو با هم ببینم توی سینما زیاد هم بعید نیست چون هم اورجین مرتبط به هم رو دارن و اینکه مارک رافالو گفته بود علاقمنده به حضور توی سریال شی هالک .


امیدوارم از مقاله معرفی She-Hulk لذت برده باشید . کامیکان


بخوانید :

10 تیم فراموش شده دنیای DC
داغ ترین کمیک های مارول
5 نسخه قدرتمند THOR
10 ویلن برتر دی سی
معرفی MS.MARVEL