Beast-Boy-Raven-Romance

زوج محبوب: ریون و بیست بوی

در دنیای دیسی زوج های زیادی وجود دارن که مورد استقبال طرفدارها قرار گرفتن و به محبوبیت رسیدن اما چون معمولا سن بالایی دارن مخاطب های نوجوان نمیتونن به خوبی با اونها ارتباط برقرار کنن اما در بین کارکترهای نوجوان دیسی هم زوج های جذابی وجود دارن که ویژگی های خوب زیادی دارن، از جمله اونها میشه به سوپر بوی و واندر گرل و بیست بوی و ریون اشاره کرد. هر دو این زوج ها زرفدارهای زیادی دارن اما ما در این مطلب به سرغ ریون و بیست بوی رفتیم تا ببینیم این دو نفر چه ویژگی هایی دارن و دوستی‌ای که از سال 1980 شروع شده حالا به کجا رسیده.

5. جذابیت در تفاوت‌

یکی از جنبه‌هایی که این زوج رو جذاب کرده اختلاف بین شخصیت‌های اوناست. همونطور که میدونید Raven اکثر اوقات خیلی خسته به نظر میرسه ولی برعکس اون، Beast Boy همیشه سرحال و خوشحاله. البته هر دوی اونها شخصیت عمیق‌تری از یک پسر خوشحال و یک دختر غمگین دارن اما اگه کمی به اونها دقت کنیم میتونیم تفاوت‌‌های بزرگی بین اونها ببینیم. مثلا میدونیم که بیست بوی اهل شوخ طبیعیه و همیشه توی جمع راحته اما ریون به سختی میتونه برون‌گرا باشه و همین کنتراست به وجود اومده بین اونها باعث جذابیتشون شده. البته این نکته مهم هم هستش که اگه کمیک عمیق تر شخصیت اونها رو بررسی کنیم میبینیم که شباهتی به هم دارن که باعث شده عاشق هم بشن…

4. دوستی پابرجا

دوستی بیست بوی و ریون تاریخچه خیلی طولانی‌ای داره و از اولین دفعاتی که کنار هم در دنیای کمیک حضور پیدا کردن تا به حال این دو شخصیت رو در کنار هم دیدم.با اینکه نویسنده های مختلفی برای اونها داستان خلق کردن اما اکثر داستان ها این دو رو در کنار هم دیدیم. حتی خارج از دنیای کمیک هم تین تایتانز در انیمیشن‌های مختلف حضور پیدا کردن و این دوستی به شیوه‌های مختلف به تصویر کشیده شده. خوشبختانه به لطف سریال Titans لایو اکشن این رابطه پابرجا رو هم دیدیم و میدونیم که پرطرفدار بودن اونها بی دلیل نیست.

3. بیشتر از یک شوخی

برای شخصیتی مثل Beast Boy خیلی راحته که فقط نقش شخصیت فان گروه رو داشته باشه و نادیده گرفته بشه، اما خوشبختانه اینطور نشده و نویسنده‌ها از راه های مختلف استفاده کردن تا نشون بدن اون چیزی فراتر از یک شوخیه. Beast Boy با حفظ شوخ طبعی خودش کارهای بزرگی هم انجام میده و مسئولیت پذیر هم هست که به لطف رابطه با ریون هر دوی این ویژگی‌ها برجسته‌تر شدن.بیست بوی حالا به عنوان یک قهرمان بالغ نقش مهمی رو در گروه داره و همه روی اون حساب میکنن علاوه بر اینکه بخاطر شوخ طبع بودنش دوستش دارن.

2. بیشتر از یه دختر افسرده

مشکلی که در مورد قبل برای بیست بوی وجود داشت میتونست برای Raven هم وجود داشته باشه البته با خصوصیت اخلاقی کاملا برعکس. نویسنده‌ها میتونستن از ریون به عنوان یک دختر افسرده گوشه گیر که هیچ احساسی نداره استفاده کنن اما اینطور نشده. همونطور که از ظاهر ریون مشخصه اون به تیپ goth علاقه داره و این نشون دهنده برخی از اون ویژگی‌های اخلاقیه که گفتیم ولی این فقط یک وجه از شخصیت پردازی ریونه، بخش دیگه اون به لطف رابطه با “گار” یا همون بیست بوی کامل شده و ریون دیگه یک دختر بی احساس افسرده نیست بلکه عاشق گارفیلد و بقیه تیمه.

1. ارتباط با Terra

با اینکه Beast Boy و ریون از زوج های قدیمی دنیای کمیک هستن و اکثر کمیک‌باز ها اونارو میشناسن اما افرادی هم هستن که از اهل کمیک‌های دیسی نیستن و از طریق انیمیشن ها با تایتانز آشنا شدن، این افراد شاید زوج Terra و Beast Boy رو به ریون و بیست بوی ترجیح بدن. این رابطه در New 52 نشون داده شد و در انیمیشن Teen Titans: The Judas Contract مورد اقتباس قرار گرفت و معروف شد. شاید در آینده دوباره این رابطه رو ببینیم و شاید هم کاملا فراموش بشه با این حال این شیپ هم طرفدارهای خودش رو داره.


منبع: CBR
کمیک‌های مرتبط:


بخوانید:

5 دلیل که فیلم بتمن و جوکر نباید مرتبط باشن
راهنما مطالعه کمیک دیجیتال
ریبوت دنیای دیسی:۱۰ فیلمی که دوست داریم به ترتیب منتشر شوند
۱۰ تا از بدترین کارهایی که بتمن کرده است!!!
قدرتمندترین خدایان شیطانی مارول


instagram
COMICON-SHOP

دیدگاه خود را بنویسید

guest
6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمیترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنت ها
مانی

عاشق بیست بوی هسنم

امیر علی

از نظر من زوج دیمین و ریون خیلی باحال تره. از همه نظر زوج خوبین.
ولی بیست بوی بشتر شبیه یه بچست تا یه قهرمان.
تازه دیمین بهتر میتونه ریون رو درک کنه
ممنون از این مغاله خوبتون

امیر

اصلا از بیست بوی خوشم نمیاد به نظر من دیمین و ریون خیلی زوج بهتری هستن با اختلاف

Last edited 27 روز گذشته by امیر
ارکین

بنظرم ریون و دیمین البته فقط تو نیو 52

RED NIGHTWING

خیلی عالی لطفا برای دیگر اعضای تایتان ها و عدالت جویان جوان را بگزارید

رضا رجبی

مقاله خوبی بود. راستش من زوج تیم دریک و استفانی براون رو به سوپربوی و واندرگرل ترجیح می‌دم. خودم شدیدا رابطه گار و ریچل رو دوست دارم. کاش تو سریال تایتانز هم این زوج رو ببینیم
شخصا نمی تونم برای کمیک beast boy loves raven صبر کنم.

Last edited 28 روز گذشته by رضا رجبی