ms marvel

معرفی Ms.Marvel

معرفی شخصیت میس مارول (کامالا خان)

میس مارول یا کامالا خان از شخصیت هایی است به لطف دیزنی پلاس قرار است سریال اختصاصی خودش را داشته باشد . قبل از این نیز حضور او در بازی اونجرز تایید شد که نشان دهنده اهمیت این شخصیت برای مارول است و قرار است در آینده او را در MCU در کنار دیگر قهرمانان مارول ببینیم .به همین مناسبت ما معرفی این شخصیت رو به طور مختصر و کوتاه برای شما قرار دادیم. با اینکه ساخت سریال Ms.Marvel تایید شده است اما هنوز بازیگران و عوامل این سریال مشخص نیستند .

Ms.Marvel

معرفی Ms.Marvel :

نکته قابل توجه شخصیت میس مارول این است که او اولین ابرقهرمان مسلمان مارول است که نیوسنده آن نیز فردی مسلمان است . کامالا خان مجموعه کمیک اختصاصی خودش را دارد ، اما قبل از آن برای اولین بار در شماره 14 از کمیک “Captain Marvel” حضور داشت . نوجوان بودن این شخصیت باعث شده تا او نیز مانند اسپایدرمن محبوبیت زیادی بین مارول فن ها داشته باشه .

اورجین میس مارول

اصالت کامالا خان پاکستانی – آمریکایی است (او اهل جرسی سیتی است) . قدرت های فوق بشری میز مارول بخاطر نا انسان “inhumans” بودنش است . مشکلات مدرسه و تکالیفش با زندگی ابرقهرمانانه از گرفتاری های کامالا خان است ، علاوه بر این ، اعتقادات مذهبی و سنتی خانواده اش را باید با زندگی در جامعه مدرن متعادل کند . میز مارول در کمیک ها به همراه چند نوجوان قهرمان دیگر مثل مایلز مورالز عضو گروه New Avengers بودند . اولین کمیک اختصاصی میس مارول توانست برنده جازه Hugo Awards شود .

ارتباط با کاپیتان مارول

کامالا خان علاقه زیادی به کارول دنورز (کاپیتان مارول) دارد و همونطور که میدونید قبلا لقب کاپیتان مارول ، میس مارول بوده، بعد از اینکه اون لقب کاپیتان مارولو برای خودش انتخاب میکنه کامالا خان هم میس مارولو به عنوان لقب خودش قرار میده . و توی کارهاش هم از کاپیتان مارول تقلید می کرد تا اینکه کاستوم خاص خودش رو گرفت و فهمید که لازم نیست مثل کسی باشه و خودش هم یه قهرمانه .

امیدوارم از معرفی Ms.Marvel لذت برده باشید . کامیکان


برترین فیلم های کمیک بوکی تاریخ
سه جوکر چه کسایی هستن؟
سوپرمن VS کاپیتان مارول
تاثیرگذار ترین رویداد های DC
5 کمیکی که باید تو فاز 5 مارول استفاده بشه