Marvel Characters Lobo

5 شخصیت مارول که لوبو نمیتونه شکست بده

توی مقاله قبلی راجب اینکه لوبو چقد قدرتمنده صحبت کردیم و گفتیم که چه شخصیت هایی از مارول رو میتونه شکست بده که میتونید اینجا این مقاله رو بخونید. اما در قسمت دوم بحث مقایسه لوبو با شخصیت های مارول قراره 5 شخصیت که لولو نمیتونه شکست بده رو بررسی کنیم ، درسته که لوبو خیلی قدرت شفابخشی بالایی داره و توانای های زیادی داره اما قطعا شخصیت هایی از دنیای مارول پیدا میشن که بتونن جلوش وایستن.

5- ددپول

مبارزه ددپول و لوبو واقعا میتونه از جذاب ترین نبرد ها باشه چون هر دوتا متخصص مبارزه و عاشق انفجار هستن و تقریبا هر آسیبی هم ببینن بهبود پیدا می کنن . در این مبارزه درسته که لوبو خیلی موجود خشمگین تر و وحشی تریه اما ددپول هم استاد حواس پرت کردن و استفاده از فرصت هاست و قطعا هر جور شده راهی برای شکست لوبو پیدا میکنه و در واقع توی نبردی که از لحاظ جسمی و قدرت ها  برابر هستن ذهن و هوش میتونه فقط میتونه باعث پیروزی بشه که توی این مورد اصلا لوبو خوب نیست و فقط به خشمش تکیه میکنه و این دلیلیه که باعث پیروزی ددپول میشه .


4- کیبل

پسر سایکلاپس توی این نبرد میتونه خیلی بهتر از خودش عمل کنه . اگه با کیبل آشنایی داشته باشید میدونین که اون یک متخصص مبارزه و متفکر نظامیه که مهارت خیلی بالایی توی استفاده از انواع سلاح داره و جلوی لوبو شانس زیادی برای پیروزی داره از همه اینها مهمتر اینه که لوبو توانایی های ذهن خوانی هم داره . کیبل تعلیم داده تا توی یک دنیای آخرالزمانی زندگی کنه و باری هر جنگی آمادگی داره . لوبو هم با همه توانای های جنگی و شفا بخشیش فقط یه حریف دیگه برای کیبله و کیبل آمادس که شکستش بده .


3- شی هالک

she hulk

شی هالک بدن قوی ، غیر قابل نفوذ و توانایی های زیادی داره و همینطور خیلی هم خشمگینه درست مثل خود لوبو . قطعا لوبو با دیدن شی هالک به سمتش حمله میکنه چون از ویژگی هاشه و حسابی هم اون رو میزنه اما شی هالک عصبانی و عصبانی تر میشه تا جایی که قطعا بتونه لوبو رو شکست بده و از اونجایی که شی هالک هم آسیبی نمیبینه هم زور زیادی داره لوبو زیاد در برابرش دووم نمیاره .


2- بلک پنتر

بلک پنتر یک پادشاه بزرگ با ارتش و منابع عظیم و البته مقدار زیادی ویبرانیوم که در اختیار خودش داره . بلک پنتر مهارت های مبارزه بالایی هم داره و یک تفاوت بزرگ با نیمور داره اون هم جدی گرفتن لوبو توی اولین برخورده و همینطور نداشتن غرور توی مبارزه . بلک پنتر وقتی با لوبو وارد نبرد بشه در اولین برخورد سعی میکنه بررسی کنه و راه های جنگیدن و شکست دادن اون رو پیدا کنه درست برعکس نیمور که دشمناش رو نادیده میگیره .البته شکست دادن لوبو برای بلک پنتر قطعا کار سختیه اما حتما موفق میشه .


1- ولورین


جواب دادن به این مورد خیلی راحته چون لوبو و ولورین واقعا با هم مبارزه کردن . توی کراس اور سال 1996 بین مارول و دی سی قهرمان هر دنیا از عالم خودشون دفاع میکردن و توی این کراس اور قهرمان های زیادی با هم جنگیدن که لوبو و لوگانم جزو اونها بودن ، توی این نبرد سخت لوگان موفق شد پیروز بشه اما چون تعداد شخصیت های این کمیک زیاد بود یک مبارزه کامل و جذاب بین این دو نفر ندیدیم.

منبع: CBR


بنظرتون دیگه چه شخصیت هایی میتونن لوبو رو شکست بدن ؟


بخوانید :

ویدیو اختصاصی : معرفی تسک مستر
داغ ترین کمیک های مارول
5 نسخه قدرتمند THOR
معرفی Black Knight
سلاح های THOR در دنیای کمیک
10 اترنال قدرتمند در دنیای کمیک

instagram
telegram
COMICON-SHOP