Marvel Characters Lobo

5 شخصیت مارول که لوبو نمیتونه شکست بده

توی مقاله قبلی راجب اینکه لوبو چقد قدرتمنده صحبت کردیم و گفتیم که چه شخصیت هایی از مارول رو میتونه شکست بده که میتونید اینجا این مقاله رو بخونید. اما در قسمت دوم بحث مقایسه لوبو با شخصیت های مارول قراره 5 شخصیت که لولو نمیتونه شکست بده رو بررسی کنیم ، درسته که لوبو خیلی قدرت شفابخشی بالایی داره و توانای های زیادی داره اما قطعا شخصیت هایی از دنیای مارول پیدا میشن که بتونن جلوش وایستن.

5- ددپول

مبارزه ددپول و لوبو واقعا میتونه از جذاب ترین نبرد ها باشه چون هر دوتا متخصص مبارزه و عاشق انفجار هستن و تقریبا هر آسیبی هم ببینن بهبود پیدا می کنن . در این مبارزه درسته که لوبو خیلی موجود خشمگین تر و وحشی تریه اما ددپول هم استاد حواس پرت کردن و استفاده از فرصت هاست و قطعا هر جور شده راهی برای شکست لوبو پیدا میکنه و در واقع توی نبردی که از لحاظ جسمی و قدرت ها  برابر هستن ذهن و هوش میتونه فقط میتونه باعث پیروزی بشه که توی این مورد اصلا لوبو خوب نیست و فقط به خشمش تکیه میکنه و این دلیلیه که باعث پیروزی ددپول میشه .


4- کیبل

پسر سایکلاپس توی این نبرد میتونه خیلی بهتر از خودش عمل کنه . اگه با کیبل آشنایی داشته باشید میدونین که اون یک متخصص مبارزه و متفکر نظامیه که مهارت خیلی بالایی توی استفاده از انواع سلاح داره و جلوی لوبو شانس زیادی برای پیروزی داره از همه اینها مهمتر اینه که لوبو توانایی های ذهن خوانی هم داره . کیبل تعلیم داده تا توی یک دنیای آخرالزمانی زندگی کنه و باری هر جنگی آمادگی داره . لوبو هم با همه توانای های جنگی و شفا بخشیش فقط یه حریف دیگه برای کیبله و کیبل آمادس که شکستش بده .


3- شی هالک

she hulk

شی هالک بدن قوی ، غیر قابل نفوذ و توانایی های زیادی داره و همینطور خیلی هم خشمگینه درست مثل خود لوبو . قطعا لوبو با دیدن شی هالک به سمتش حمله میکنه چون از ویژگی هاشه و حسابی هم اون رو میزنه اما شی هالک عصبانی و عصبانی تر میشه تا جایی که قطعا بتونه لوبو رو شکست بده و از اونجایی که شی هالک هم آسیبی نمیبینه هم زور زیادی داره لوبو زیاد در برابرش دووم نمیاره .


2- بلک پنتر

بلک پنتر یک پادشاه بزرگ با ارتش و منابع عظیم و البته مقدار زیادی ویبرانیوم که در اختیار خودش داره . بلک پنتر مهارت های مبارزه بالایی هم داره و یک تفاوت بزرگ با نیمور داره اون هم جدی گرفتن لوبو توی اولین برخورده و همینطور نداشتن غرور توی مبارزه . بلک پنتر وقتی با لوبو وارد نبرد بشه در اولین برخورد سعی میکنه بررسی کنه و راه های جنگیدن و شکست دادن اون رو پیدا کنه درست برعکس نیمور که دشمناش رو نادیده میگیره .البته شکست دادن لوبو برای بلک پنتر قطعا کار سختیه اما حتما موفق میشه .


1- ولورین


جواب دادن به این مورد خیلی راحته چون لوبو و ولورین واقعا با هم مبارزه کردن . توی کراس اور سال 1996 بین مارول و دی سی قهرمان هر دنیا از عالم خودشون دفاع میکردن و توی این کراس اور قهرمان های زیادی با هم جنگیدن که لوبو و لوگانم جزو اونها بودن ، توی این نبرد سخت لوگان موفق شد پیروز بشه اما چون تعداد شخصیت های این کمیک زیاد بود یک مبارزه کامل و جذاب بین این دو نفر ندیدیم.

منبع: CBR


بنظرتون دیگه چه شخصیت هایی میتونن لوبو رو شکست بدن ؟


بخوانید :

ویدیو اختصاصی : معرفی تسک مستر
داغ ترین کمیک های مارول
5 نسخه قدرتمند THOR
معرفی Black Knight
سلاح های THOR در دنیای کمیک
10 اترنال قدرتمند در دنیای کمیک

guest
38 دیدگاه
جدیدترین
قدیمیترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنت ها
محمد

لوبو با ولورین میجنگه که لوبو با تیر ولورین دور میکنه بعد از وسط نصف میکنه

شاهرخ

متاسفانه باید بگم که هیچکدوم صحیح نیست / لبو یک ابرنابغه هست شما میگید کم هوش و عصبانیه!
لوبو هم وزن سوپرمن اوراین و ماکسیما و دیگر گنده ها میجنگه .

جیسون تاد(نریمان سابق)

فقط ولورین و شی هالک رو نمیتونه شکست بده

محمد شهسواری

من نظرات پایین دیدم و بعضیا میگن ددپول نمیتونه ولی میتونه چرا؟؟حالا دلایل:
۱-لوبو فن ها میگن اون نژاد خودش و سلاخی کرده خوب ددپول۲بار یونیورس مارول(جهان موازی)و۱بار جهان کتاب های کلاسیک و کشته پس از نظر شاهکار و تجربه ددپول برتره.
۲_ددپول اگر انقدر تیکه تیکه شه بازم ظاهر میشه چون نفرین ثانوسو داره پس امکان داره لوبو اونقد بکشه که خسته شه اون موقع ددپول میکشتش

Blak alfa

سلام لوبو همشونو شکست میده لوبو با گنده تر از اینا جنگیده مثل سوپرمن لوبو از تکنولوژی فظایی استفاده میکنه لوبو باید با ثور و هالک مقایسه بشه

Mahdi

لوبو من الان مقالش رو خوندم فهمیدم لوبو داخل برخی از داستان ها بسیار زعیف شده اگه حالت عادی رو حساب کنیم همه اینارو میزنه

حسین

ددپول و کیبل نباید باشن چون قدرت شکست دادن لوبو رو ندارند

spider bat

شی هالک میتونه لوبو ور شکست بده بعد هالک نمیتونه

AMIN

لوبو میتونه سوپرمن رو شکست بده بعد چطوری این فسقلی ها میتونن لوبو رو شکست بدن؟؟؟

امیر

بهتره بری کمیک marvel VS DC رو بخونی
توش ولورین و لوبو جلوی هم قرار میگیرن و ولورین برنده میشه

Sdt

اون کمیک مسخره رو میگی که برنده اش با رأی‌هایی که طرفداران ثبت کرده بودند معلوم میشد 😂😂😂 اون کمیک الکی و مسخره است 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

LOGAN

یعنی میخوای بگی ولورین نمیتونه لوبو رو شکست بده

Sdt

اره

مهدی

یادمه لوبو تو MB زنده زنده تو آتیش سوخت اسم فیلمش رو ولی یادم نیست