داغ ترین کمیک های DC

داغ ترین کمیک های دیسی

معرفی جدیدترین کمیک های DC

شرکت دی سی بزرگترین رغیب مارول در صنعت کمیک و فیلم است که به عقیده خیلی ها با اینکه در فیلم ها ضعیف تر از مارول است اما کمیک های بهتری دارد و بین کمیک خوان ها محبوب تر است . بخاطر همین محبوبیت کمیک های DC ما تصمیم گرفتیم 5 تا از داغ ترین کمیک های DC رو بهتون معرفی کنیم .

با کامیکان همراه باشید .

1- The Batman Who Laughs

داغ ترین کمیک های DC

خلاصه :

بروس وین در طول دورانی که نقش شوالیۀ تاریکی گاتهام را باز کرده، با موجوداتی متفاوت و گوناگونی درگیر شده. از ابرشرورها و هیولاهایی هم چون دارک‌ساید گرفته تا حتی ابرقهرمانی بزرگ مثل سوپرمن. در انتهای اکثر این مبارزات این بتمن بوده که به نوعی به عنوان فرد پیروز از مهلکه خارج شده. اما داستان در کمیک بوک The Batman Who Laughs فرق دارد. این بار موجودی دیگر در برابر بتمن قرار نگرفته. بلکه این خودِ خودِ بتمن است که حالا با طرز فکری متفاوت در برابر خودش قرار می‌گیرد. چه کسی برنده مبارزه بتمن در برابر بتمن می‌شود؟

تعداد قسمت ها : 7 جلد

2- DCeased

داغ ترین کمیک های DC

خلاصه :

بعد از اینکه دارک ساید به زمین حمله کرد و به طرز مرموزی عقب نشینی کرد همه فکر کردن اون شکست رو پذیرفته اما چیزی رو با خودش برده بود . اون سایبورگ رو برده بود به فضا و با استفاده از اون ویروسی رو از طریق اینترنت و پخش کرد که باعث شد مردم و حتی بعضی از قهرمانا به موجوداتی وحشی مثل زامبی تبدیل بشن .

تعداد قسمت ها : 6 جلد

3- Batman: Damned

داغ ترین کمیک های DC

خلاصه:

جوکر مرده است و در این مسئله شکی نیست اما مشکلی که هست این است که بتمن نمی تواند به یاد بیاورد . و هرچه هم بیشتر وارد هزارتوی این پرونده می شود بیشتر شک و تردید میکند پس کی میتونه بهش کمک کنه ؟ John Constantine اون دو نفر با هم وارد …

تعداد قسمت : 3 جلد

4-  Harleen

داغ ترین کمیک های DC

خلاصه:

داستان زندگی هارلی کویین به عنوان یک روانشناس که ناخواسته در مسیر جرم قرار گرفت و شخصیت پیچیده و غیرقابل پیش بینی او دستمایه این کمیک جذاب قرار گرفته تا باری دیگر نگاهی بیاندازیم به ابعاد تاریک بشر و اینبار سرگذشت یکی از شخصیت های جذاب کمک های دی سی را با هم مرور کنیم تا معنی دقیق گفته هارلی کویینز فاران که میگه : “مسیر جهنم با نیات خوب سنگ فرش شده” را درک کنیم.

تعداد قسمت : 2 جلد

لینک دانلود : فارسی ، انگلیسی

5- (Justice League (2018

داغ ترین کمیک های DC

خلاصه:

دوره ای کاملاً جدید از اینجا آغاز می شود! اسطوره های لیگ عدالت را به یک رمز و راز کیهانی می اندازند که وحشتناک ترین دشمنان آنها را به نمایش می گذارد … به شکلی که قهرمانان ما نمی توانستند تصور کنند! در این نخستین شماره ، مریخ مانهونتر تلاش می کند تا تیم را از یک تهدید محافظت کند که جهان را نابود خواهد کرد ، در حالی که چهره ای آشنا در یک مسیر تاریک حمله می کند …

تعداد قسمت : 37 جلد

امیدوارم از خوندن داغ ترین کمیک های DC لذت ببرید و اگه اونارو خوندید نظرتونو راجبش به ما بگید .

بخوانید:

فیلم ها کم تر شناخته شده برادران روسو

۵ نسخه قدرتمند تور

۱۰ ویلن برتر دیسی

کمیک joker year of the villain

اینستاگرام ما