Marvel-5-DC-Heroes-Shang-Chi-Could-Defeat-5-He-Would-Lose-To-featured-image

5 قهرمان دی‌سی که شانگ چی نمیتونه شکست بده

شانگ چی به عنوان یکی از بزرگترین شخصیت های مارول شناخته میشه که در هنرهای رزمی و استفاده از نیروی چی توانایی بالایی داره. تا به حال نبرد های زیادی دیدیم که ثابت کردن در دنیای مارول شانگ چی جزو بهترین جنگجوهاست و ایستادن در مقابل اون کار سختیه. دلیل قدرتمند بودن شانگ چی پدرشه که از کودکی به اون تمرینات سختی میداد تا تبدیل به یک قاتل بشه. شانگ چی در این تمرینات یاد گرفت که چطور هم با استفاده از سلاح های مختلف مبارزه کنه و هم بدون سلاح پیروز بشه. اما در این مطلب قصد داریم ببینیم این مبارز بزرگ مارول از چه شخصیت های در دنیای دیسی شکست میخوره.

5. واندروومن

Wonder-Woman-Death-Metal

شاید این مبارزه نا عدلانه به نظر برسه و بگید واندروومن خیلی قدرتمند تر از شانگ چیه، که خب درسته اما قطعا این نبرد به راحتی به پایان نمیرسه. یکی از توانایی های خاص شانگ استفاده از تمرکز یا همون قدرت چی هستش که با استفاده از اون میتونه صدمات جدی ای به واندروومن بزنه همچنین اون میتونه نقاط ضعف بدن فرد مقابلشو تشخیص بده و با ضربه زدن به اونها حریف رو از پا دربیاره اما با همه اینها با توجه به قدرت ها و توانایی های زیاد واندروومن و سلاح های مخصوصش در این نبرد پیروز میشه.

4. لیدی شیوا

لیدی شیوا در دنیای کمیک گاهی قهرمان بوده و گاهی شرور و اگه باهاش آشنا باشید میدونین برترین مبارز دنیای DC  هستش و این یعنی قراره بهترین افراد هنر های رزمی دنیای مارول و دیسی با هم مقایسه بشن که خب خیلی کار سختیه و اگه کسی بگه در این نبرد شانگ چی پیروز میشه درست گفته چون اونها تقریبا با هم برابرن، اما میل به کشتن در لیدی شیوا ممکنه اون رو پیروز این نبرد کنه . به هر حال مبارزه این دو نفر نیازمند یک داستان و شرایط خوبه تا برنده اونها مشخص بشه

3. زاتانا

رو به رو شدن شانگ چی و زاتانا میتونه خیلی اتفاق جالبی باشه. زاتانا جادوگری با رتبه بالا در جهان دیسیه که معمولا دست کم گرفته میشه و همین باعث میشه اون حریفش رو شکست بده اما شانگ چی این اشتباه رو نمیکنه و به زاتانا فرصت پیروزی رو نمیده. با اینحال شانگ چی در برابر جادو مصون نیست و زاتانا میتونه به راحتی اون رو شکست بده البته اگه شانگ چی موفق نشه دستش بهش برسه. وقتی زاتانا طلسم رو به زبون بیاره و اون رو بخونه رسما شانگ چی شکست خورده محسوب میشه.

2. فلش

flashpoint

نکته مهمی راجب بری آلن وجود داره که خیلی ها اون رو نمیدونن: این استفاده از Speed Force نیست که بری آلن رو خطرناک میکنه بلکه درک اون از اسپید فورسه. دیسی شخصیت های زیادی رو داره که به اسپید فورس دسترسی دارن اما تعداد کمی از اونها میتونن این نیرو رو درک کنن و شناختی ازش پیدا کنن. و خب طبیعیه که شانگ چی در برابر چنین فردی شانس زیادی برای پیروزی نداره. اما میدونیم که افرادی که به هنرهای رزمی مسلط هستن عکس العمل های سریعی دارن و میتونن حرکت بعدی فرد مقابلشون رو حدس بزنن و در این نبرد باید ببینیم شانگ چی میتونه بعضی حملات فلش رو دفع کنه.

1. بلک لایتینگ

Black-Lightning

Black Lighting قدرت خاص خودش رو داره و با استفاده از اون در نبرد های زیادی به پیروزی رسیده اما به لطف وقت هایی که اون با بتمن و کاتانا بوده تونسته مقداری مبارزه هم یاد بگیره و با ترکیب قدرت خودش و مبارزه به فرد قدرتمندی تبدیل بشه. شانگ چی در مقابل این شخصیت باید شانس زیادی بیاره تا از رعدو برق جون سالم به در ببره و به بلک لایتینگ ضربه بزنه. با توجه به مهارت بالای شانگ چی این احتمال وجود داره که راهی برای رسیدن به پیروزی در این مبارزه پیدا کنه اما احتمال شکست خوردنش خیلی بیشتره.

منبع: CBR


به نظرتون در یک نبرد لیدی شیوا پیروز میشه شانگ چی؟


بخوانید:

۵ نکته اسکارلت ویچ که کمیکی نیستند

تمام قدرت ها و توانایی های آدام وارلاک

علاقه طراح ایونت دث متال برای کار با مارول

۵ مبارز مارول که کاتانا میتونه شکستشون بده

۳ فکت از جان کنستانتین


instagram

COMICON-SHOP